Apžvalga: Anglijos Premier lygos apžvalga

Evertonas priima Crystal Palace

Everton:

Traumuoti žaidėjai: gynėjas Browning (6/0), gynėjas Jagielka (12/0), saugas Oviedo (5/0) ir ant klaustuko saugas McCarthy (17/0).
Evertonas viena įdomiausių Premier lygos komandų. Man sunkiai suvokiama, kaip jie šiuo metu gali stovėti vos 11 vietoj. Šios komandos puolimas vienas gražiausių ir geriausių visoje lygoje, net nebūdamas šioms komandos fanu gali žavėtis šio klubo žaidimu. Puolimo arsenalą sudaro R. Lukaku (14/10/4) a.k.a. Didier Drogba, šį sezoną šis jaunuolis demonstruoja žvėrišką žaidimą, jam puikiai padeda puikiai aikštę matantis ispanas G. Deulofeu (12/1/7), puolėjas A. Kone (14/5/3), saugas R. Barkley (14/6/5) ir nuo suolo dažniausiai kylantis S. Naismith (9/3). Komanda žaidžia velniškai greitą futbolą su daugybė perdavimų. Tik Leicesteris ir Manchester City yra įmušę daugiau įvarčių už Evertoną. Didžiausia komandos bėda, kas neleidžia stovėti turnyrinėj lentelėj kur kas auksčiau - tai nestabilumas gynyboje. Praleidžiama iš ties per daug įvarčių, puikiai viską atsipindi paskutinės rungtynės prieš Bournemouth išvykoje, iki 80 minutės Evertonas pirmavo 2-0, tada 80 ir 87 minutę Bournemouth išlygino rezultatą, 90+5 minutę EVertonas vėl įsiveržę į priekį, tačiau ir tai nepadėjo išsivežšti pergalės, kadangi 90+8 minutę Bournemouth dar kartą išlygino rezultatą. Galbūt tokios prastos gynybos priežastimi galima laikyt 67 minutę traumą gavusį vidurio saugą J. McCarthy, po kurio išėjimo iš aikštės prasidėjo įvarčių kruša į Evertono vartus. McCarthy šiandien ant klaustuko, jo likimas paaiškės tik paskelbus sudėtis, jei jis negalės žaist vietoj jo pasirodys T. Cleverley (5/0), žaidėjas, kuriam, mano nuomone, labai trūksta stabilumo. Taip pat iš seniau traumuotas labai svarbus gynėjas P. Jagielka (10/0), tačiau šiandien jau greičiausiai išvysime , po ilgokos traumos, gynėją L. Baines (0/0), nuo 2007/2008 metų sezono, tai buvo kertinis žaidėjas Evertono gynyboje, jis jau spėjo sužaisti rungtynes League Cup'e praeitą savaitę. Treneris R. Martinez per interviu minėjo, kad gali būti šiokių tokių pasikeitimų komandos žaidime, galbūt pamatysime daugiau dėmėsio gynybai.

Crystal Palace:

Traumuoti žaidėjai: ant klaustuko puolėjas Chamakh (1/0), saugas Zaha (17/3), saugas Sako (8/2) ir ant klaustuko puolėjas Gayle (9/4.)

Crystal Palace taip pat atakuojanti komanda, sudėtyje yra ne vienas geras žaidėjas, o taip pat treneris A. Pardew yra aukštos klasės. Didžiausia šiandienos netektis bus W. Zaha (14/2/2), labai svarbus playmakeris, be kurio puolimas atrodys tikrai silpniau, o jo pagrindinė pamaina dešiniame krašte B. Sako traumuotas. Greičiausiai starte pasirodys korijietis Ch. Yong Lee (4/0). Crystal Palace labai nenuspėjama komanda, tai jie pralaimi Sunderlandui namie, tai jie laimi išvykoj prieš Liverpool, keista komanda, kuriai labai trūksta stabilumo. Puolimo pagrindą dabar sudaro Y. Cabaye (14/4) ir puikią formą demonstruojantis Y. Bolasie (13/4), taip pat šiandien aikštėje greičiausiai pasirodys puolėjas D. Gayle, kuris paskutinius sezonus demonstravo tikrai labai nebloga žaidimą kildamas nuo suolo, šiandien jį galime pamatyti netgi startinėje sudėtyje. Paskutinis laimėjimas prieš Newcastle 5-1 šiandien gali padaryti meškos paslaugą, neįsivaizduoju kaip ši komanda galėtų suaisti dvi iš eilės tokias sėkmingas rungtynes, ypač be vieno lyderių Zaha. Išvykose žaidžiama per gerai, laikas pralaimėt.

Laukia įdomus mačas, Evertonas atrodo, kur kas stipresnė komanda, tačiau McCarthy traumą šiek tiek gąsdina. Jei McCarthy žais pasirinksiu tokį nepopuliarų statymą šiandien - kad nors viena komanda neįmuš įvarčio, Crystal Palace turi potencialo puolime, tačiau jų puolėjai žiauriai nestabilūs, Bolasie nemanau, kad yra toks žaidėjas, jog galėtų mušti įvarčius kiekvienose rungtynėse, nors aišku šiuo metu yra pagavęs gerą atkarpą, Zaha, Sako, tikrai dideli nuostoliai ir dabartinis koeficientas už tai, kad ši komanda neįmuš įvarčio mane tikrai tenkina, ypač dėl grįžtančio Baines'o. Kitas pasirinkimas būtų Evertono pergalė, tačiau vėlgi greičiausiai lysiu tik Live dėl komandų nestabilumo.