Registruokis nemokamai Prisijungti


Lažybos internetu

  • ► Didžiausi koeficientai
  • ► Didžiausi limitai jų nemažinant
  • ► Įmokos/išmokos NETELLERSkrill, kreditinė
Plačiau Pinnacle forume
Plačiau CBET forume

Atsakomybės ribojimas

Portalo Statymai.com specializacija - žinių pateikimas bei pagalba dalyvaujantiems lažybose asmenims. Už straipsnių, komentarų, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats informaciją paskelbęs vartotojas.
Statymai.com negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą sveikatai, kompiuterinei sistemai, Jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Statymai.com pasilieka teisę keisti organizuojamų žaidimų taisykles bet kada be išankstinio perspėjimo.
Panaudoti, paviešinti ar kopijuoti svetainėje esančią informaciją yra draudžiama.
Svetainėje esanti informacija nepretenduoja į absoliučią tiesą. Tai yra subjektyvi svetainės administracijos ir kitų asmenų nuomonė teikiama remiantis asmeninėmis informacijos saugos žiniomis ir patyrimu. 
Svetainės administratoriai neatsako už pateiktos informacijos pritaikymą ir netvirtina, kad pateikta informacija yra vienintelė ir teisinga.
Statymai.com neprisiima atsakomybės už kitų interneto tinklalapių, nuorodos į kuriuos patalpintos Statymai.com puslapyje, informacijos tikrumą ir patikimumą, tinkamą veikimą bei jų įtakotas klaidas ar netikslumus.

Statymai.com netoleruoja, nesaugo ir nepublikuoja informacijos kuri:

* pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus;
* aiškiai yra nenaudinga, neturi vertės arba klaidina interneto vartotojus;
* yra pornografinio, smurtinio ir kito panašaus turinio, prieštaraujanti etikai ir moralei.


Įtarusi pažeidimą, sistemos administracija pasilieka teisę taikyti sankcijas, adekvačias pažeidimo rimtumui: nuo įspėjimo iki dalyvio informacijos bei narystės blokavimo ar visiško pašalinimo.

Statymai.com savininkai pasilieka teisę keisti sistemos taisykles, paslaugos teikimo sąlygas, paslaugos turinį bei pasiūlymų sandarą.

Sistemos administracija neatsako už sistemos dalyvių publikuojamą informacijos turinį, jos netikslumus bei panaudojimą; nuorodas į interneto svetaines ir jų tematiką. Taip pat neatsako už paslaugos sutrikimus, kuriuos gali sukelti kompiuterinių tinklų gedimai, interneto paslaugų teikėjų, vyriausybės veiksmai, gamtos stichijos sukelti padariniai arba kitokios priežastys, todėl negali garantuoti nenutrūkstamo informacijos pateikimo, nuolatinio servisų ir pagalbinės informacijos prieinamumo.

Jei lankytojas naršo tinklapyje laikoma, kad jis sutinka su šiomis sąlygomis. 
Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis Jūs turite tuoj pat išjungti interneto naršyklės langą kuriame matote šį tinklapį arba pereiti į kitą internetinį puslapį.

Statymai.com primena, kad pagal galiojančius LR įstatymus, lažybose gali dalyvauti ne jaunesni, nei 18 metų asmenys.

Populiariausios bendrovės

164 ONLINE