Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

LIVE diskusijos

Atsakyti Sekti temą
Iskrypusi eurolyga siais metais...ta prasme wtf makabis 3 kelini gauna 14:35, nors po HT pirmavo +17 😡
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
0
Rich. Rašė:

Likus minutei buvo +9 ir turėjo kamuolį, laimėjo 1 😁. Čia net nba kartais lenkia jau 😁
Registravosi: 2010/06/15 Žinučių: 223 Tel.: LT
Cituoti
0
sardaukar Rašė:

cia buvo asmeniskai labai svarbus betas makabi, geriau buciau neziurejes rungtyniu ir nesinervodamas pamates tik FT rezultata,nes tokiu begalviu seniai nemates, lenkia net nba kaip ir pats sakai tikrai 😁
Cituoti
0
Negalejau neparasyti ka katik maciau. Kasis sian nelabai pasiseke, pasidariau kokteiliuka ziuriu live eina Deportes Iquique v Zamora. Isijungiau ant 72 minutes, 1-2. Galvoju aj cia uzsimesiu 5eu ant DRAW. 82 min kala 2-2, bet ziurint i zaidima matosi, kad tuo nesibaigs, paimu 15 Zamoros kofa ant 50 ir uz dvieju min banke. Zaidimas eina pilnu hodu, ataku daug, kampinis prieprie Zamoros as iskart cashout, kol viskas suveike, kol pasitikrinau ar pavyko ijungiu jau pridetas laikas ir 3-3 😄 kofas kosminis uz Deportes 201, bet galvoju uzmesiu 10 eur kai tokius bajerius jau matai ir p*st yra 4-3!! Tiesiog negalejau nepapsakoti, manau visi visko turejo, bet cia tai kazkoks kosmosas!

0

Turejau Kalevo pergale su 3.75. Neimanoma nieko atspet. Vakar lietuves, siandien sitie, kofai solidus, komanda persveria rezultata, bet gale visiskas 50-50 ir nesueina.