Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

LIVE Varžybos

Atsakyti Sekti temą
Neleidzia prognoziu rasyt, tai imesiu savo pasirinkima cia 😉

LKL. 3 rungtynės. Žalgiris savo arenoje šiandien užbaigs serija ir keliaus į finalą. Nėra ką čia daug pilstyti, tiesiog Žali per pirmą ir antrą kėlinius susikrauna padorią persvarą ir antra rungtynių pusę lošia ramiai, leisdami rezervui pasireikšt. Pirmame mače pirmą pusę laimėjo ant 23, atrame 19. Nematau problemų ir šiandieną susikraut 11 taškų iki ilgosios pertraukos. Žalgirio gynyba dirba puikiai, ko nepasakysi apie svečius. Taškus taip pat renka visi, žaidimas komandiškas. Na, šį vakarą tikiuos yra nusiteikę sudėlioti taškus ir laimėt varžybas nuo pirmų minučių. Sėkmės. 10/10
Registravosi: 2012/07/04 Žinučių: 351 Padėkų: 3
Cituoti
0
ModestasLT Rašė:

Tai tu čia siūlai pirmos rungtynių pusės Žalgirio minusinę -10,5 ar, kad Žalgiris rungtynes laimės?
Registravosi: 2011/11/03 Žinučių: 554
Cituoti
0
boogaloo Rašė:

Atsiprasau, pirmos rugtynių pusės -10 Žalgirio.
Cituoti
0
Imkit greitai visi orakule Zal-LR rezultatyviausias kelinukas maziau 46.5 tasko.... nes bendra under/over duoda apie 152 taskus taip kad beg mesk cia nebus niekaip 😁 😡!
Registravosi: 2013/12/17 Žinučių: 179 Padėkų: 5
Cituoti
0
10pgm Rašė:

Nu va viska susaudziau Zal-LR komandu varzybose .... Sanderio ir ado underiai ....rezultatyviausias underis 😁 ir net pratesima uz eura pasiemiau 😁 O kaip jus ar pasinaudojote?
Cituoti
0
Lajovic..😄 imanoma snd dar ka nors svaraus pastatyti tenise?
0
Kas norit imkit greitai filipinus san miguel beermen +6.5 nes talk n text paskutiniu metu pastoviai pirma kelinu issirauna paskui padusta
Cituoti
0
Geriau jų overį antro kėlinio imti negu forą filipinuose.
Registravosi: 2013/12/02 Žinučių: 163 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kas turit SPORT 1 linka, kad paziuret lietuviskai Valencia - Real?
fugyboylt Rašė:

gal kas turit SPORT 1 linka, kad paziuret lietuviskai Valencia - Real?

Perkunas33 Rašė:

Tragedija barca, senai neteko matyti,kad tokio lygio komanda taip apgailetinai zaistu.
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
0
Žiūriu, Unicaja labai užsivedusi, pataiko ir sudėtingus ir lengvus metimus, tuo metu Barca atrodo pasimetę prieš greitą Unicaja tempą, patys puolime sunkiai randa progas geriems metimams, be to nepataiko ir savo metimus. žodžiu, atrodė sutrikę katalonai.
Registravosi: 2014/11/23 Žinučių: 41 Padėkų: 8
Cituoti
0
Turbut sansu laimet nebelabai ten ane? Liko paslednas ivykis tapete didzliuliam 😔
Cituoti
0
Šiemet Unicaja daug kartų prisidirbo stipriai pirmaudama, ypač rungtynių pabaigose, tad visko gali būti. nors prieš tai kai per pratęsimą laimėjo, tai lemiamomis akimirkomis gana tvarkingai sužaidė
Cituoti
0

Jeigu atlos kokia 10 tasku treciam kelini, tokiu atveju bus sansu uzsikabinti, reikia iseiti ir iskart comebackinti.
Cituoti
0
Su bobom tai smagu...Slovakija-Kroatija, over paimtas, pirmas kelinukas - liuks. Antram 5+ min 0-0...kazinau
Cituoti
0

Pas bobas imt 150 totalu overius yra kvaila. Nesvarbu kokie rezultatai. Nemete komandos 4min ir penkta minute sumete 7 ar 9 taskus, tai cia yra visiskai normalu moterims.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT