SKA įveikė 4-1 serijoje Maskvos Dynamo ir išėjo į Vakarų konferencijos finalą.
Registravosi: 2013/07/31 Žinučių: 382 Padėkų: 34
Cituoti
0
fugyboylt Rašė:

Ir ką mums dabar daryt? Visiems buvo aišku, kad jie ten išeis. Tik įdomu, kodėl visas rungtynes sezone pralaimėjo tokiai beviltiškai komandai kaip dinamo stolicy, o paskutines serijos rungtynes laimėjo per pratęsimą. Kam tai naudinga?
Registravosi: 2013/05/08 Žinučių: 122
Cituoti
0
Igrok Rašė:

Nenorek kad bukai paliktu masines stafkes, is pradziu kol sviravo kofai buvo normalu, o po pietu kai pradejo kristi viskas buvo aisku, kad nieko gero nelauk
Registravosi: 2011/12/27 Žinučių: 81 Padėkų: 39
Cituoti
0
CSKA Moscow - Jokerit

5 serijos mačas ir CSKA pirmauja 3-1. Liko tik šios rungtynės pagal mane. CSKA namie tikrai įveiks Jokerit. CSKA namie abi rungtynes laimėjo, rezultatais 3-2 ir 4-0, išvykoje vienas pralaimėjo, kitas laimėjo net 3-0. Na manau viskas čia aišku: VAKARŲ KONFERENCIJOS FINALAS: CSKA-SKA!

Pasirinkimas: CSKA Moskva (-1.0) @1.85 Tonybet
Cituoti
0
O ką galvoji dėl AK Bars Kazan-Avangard Omsk rungtynių. Ar šiandien užbaigs AK Bars seriją namie ir verta imti jų pergalę?

0

PERGALĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ. CSKA Moscow 4-2 Jokerit. Visos finalų poros aiškios: Bars Kazan - Sibir, CSKA - SKA. Kitą savaitę sugrįšime su dar didesnėm pergalėm!
Cituoti
0
Dėkui 😁 su trupučiu nervulio bet praėjo abu variantai
Cituoti
0
CSKA Moscow - SKA St. Petersburg

Pirmasis konferencijos finalo susitikimas. Vos viename iš paskutinių penkių komandų susitikime šiame intervale nebuvo įvarčio, dažniausiai įvarčiai krisdavo labai greitai. Šiandien pirmos rungtynės ir manau viena iš komandų tikrai įmuš greituką (greičiausiai tai bus SKA) 😁

Pasirinkimas: Pirmo pelnyto įvarčio laiko intervalas 1 - 9 min @2.30 Tonybet
Cituoti
0

CSKAAAAAAAAAAAAAAAA GOOOOOOOOAL. 06:06 minute Radulovas įmuša įvartį. LAIMĖTA ++++
Cituoti
0

CSKA laimi serija 1-0. Na pasirinkimas kaip ir praeitą kartą. Neabejotina pergalė vėl turi būti. Įvartis bus įmuštas iki 10 minutės. Beje praeitame mače visi įvarčiai kėliniuose krito iki 10 minutės (06:06, 03:37, 08:07).

SKA St. Petersburg - CSKA Moscow

3 serijos rungtynės ir šį kartą jau SKA žais namuose. Serija 2-0 laimi CSKA. SKA namie reikia pergalės, nes pralošus reiktų laimėt visas keturias rungtynes iš eiles, kitaip jie iškristų. SKA šiandien bus užsivedę ir nuo pirmos minutės norės pelnyti įvartį ir neabejoju tai jie padarys pirmi.

Pasirinkimas: Pirmą įvartį pelnys SKA St. Peterburg @1.72 Tonybet
Cituoti
0

PRALAIMĖTA
Cituoti
0
SKAAAAAAAAAA 3-3 SERIJA FANTASTIKAAAAAAA!
Cituoti
0
Ska pergalė per OT. Ką nors tai nustebino? Pinigai už bilietus surinkti, bukmekerių kasos irgi papildytos, ska seriją išlygino. Ir tik lošėjai lieka be nieko. Kiek dar tęsis šis bukmekerių bespridelas?
Cituoti
0
Igrok Rašė:

Super. Pamatysim dar vienas rungtynes! O kaip sakai, kad ''žinojai'' kas čia bus tai tikrai galėjai padėt ir laimėt nemažai. Kad SKA laimės aš irgi maniau.
Cituoti
0
Nieko aš nežinojau. Normaliai pasauliui už lygiąsias čia sustačius, jokių lygiųjų nebūtų buvę. Statė arba už tuos, arba anuos, laimėjo bukmekeris, porą monetų iš surinkto maišo numetęs lygiųjų statytojams.
Cituoti
0
Igrok Rašė:

o is kur dabar zinai ? Tai jei sian chicaga laimes pries cavsus nba lygoje tai reiskia visi dejo uz cavsus ?
Registravosi: 2011/07/22 Žinučių: 1100 Tel.: GB
Cituoti
0
Dabar pastebėjau atsirado labai daug tokių veikėjų, kurie dėl savo nesėkmių susigalvojo, kad visos varžybos sutartos, labai linksma paklausyt tokių 😄
Registravosi: 2011/10/29 Žinučių: 436 Padėkų: 356