Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

KHL 2014/15

Atsakyti Sekti temą
Sočis - Medvescak Zagreb

Sočis tikrai gerai žaidžia rungtynes namų arenoje (7 pergalės iš 10). Medvescak laimėjo prieš Dyn. Maskva paskutines rungtynes. Abi komandos gali įmušti daug įvarčių, bet Sočis turi daug geresnę gynybą, nei Medvescak. Sočis turi 7 pergalių seriją, kuri nemanau, kad šiandien baigsis. Sočis turi 2 traumuotus žaidėjus, tačiau jie nėra labai svarbūs šiandienos rungtynėse, Medvescak traumų neturi. Medvescak paprastai daro labai daug nuobaudų, tai dar labiau palengvins Sočiui įmušti įvarčių.

Atlant Mytishi - Dinamo Riga

Atlant pralaimėjo visas savo paskutinias penkias runtynes (trys iš jų po pratęsimo). Dinamo Ryga laimėjo 3 iš 5. Bet Dinamo Ryga visas rungtynes namų arenoje, o Atlant tik 2 kartus. Atlant komanda, kuri kartais žaidžia gerai, o kartais ir prastai, ir visai nesvarbu ar žaidžia namie ar išvykoje. Kita vertus Dinamo Ryga, yra blogiausia išvykų komanda, tik 2 pergalės iš 15 rungtynių. Manau, kad jei šitose rungtynėse bus pratęsimas ir bulitai, per kurios Ryga laimės, nes jie turi geresnį vartininką. Bet yra šansų, kad Atlant labai norės nutraukti savo pralaimėjimo seriją ir laimėti rungtynes per pagrindinį laiką. Dinamo Ryga neturi traumų, o pas Atlant traumuoti Y. Dyblenko ir O. Yashin. Dinamo Ryga turi pagaliau laimėti svečiuose, todėl dabar jie turi puikią galimybę tai padaryti.

Pasirinkimas: Dinamo Riga (pergalė su galima pratęsimo ir baudinių serija) @2.15 Tonybet
Cituoti
0

PRALAIMĖTA. Atlant Mytishi 4-1 Dinamo Riga
Cituoti
0
Cherepovets - Sočis

Sočis pasiekė įspūdingą 8 pergalių iš eilės seriją. Taip pat, namuose per pratęsima nugalėjo Cherepovetsą. Cherepovets išvykose žaidžia geriau nei namuose. Nemanau, kad Cherepovets gali nugalėti Sočį. Nei viena komanda didelių traumų neturi. Beje, Sočio vartininkas žaidimas yra geresnis nei Cherepovets. Rungtynės bus įtemptos. Sočis kovos dėl 9 pergalės iš eilės, o Cherepovets dėl taškų ir pakilimo iš paskutinės vietos. Taip per keista didelis koeficientas, kurį duoda Sočiui, visgi komandų lygiai tikrai nesiskiria, o gal net Sočis geresni.

Pasirinkimas: Sočis (pergalė su galima pratęsimo ir baudinių serija) @2.05 Tonybet
Cituoti
0

LAIMĖTA. Cherepovets 2-2 FT (2-3 po pratęsimo) Sočis. Kaip ir praeitą susitikimą 😁
Cituoti
0
Nizhny Novgorod - Sočis

Sočis laimėjo net 9 rungtynes iš eilės. Jiems sunkiai sekėsi prieš Cherepovets, bet laimėjo po baudinių serijos. Sočis su puikiu vartininku Tomu Popperle žaidžia įspūdingai. Paskutinį kartą šios komandos žaidė tarpusavyje prieš daugiau nei savaitę, tada Sočis namie laimėjo rungtynes 4-1. Nizhny Novgorod namuose žaidžia geriau, todėl šiandien toks stiprus laimėjimas sunkiai įmanomas. Nei viena iš komandų neturi traumų, kurios galėtų stipriai įtakoti žaidimą. 2.30 koeficientas ne tik per pagrindinį laiką yra tikrai labai didelis, ypač kaip Sočis tokios formos! Vėl einame su SOČIU!

Cituoti
0

LAIMĖTA. Nizhny Novgorod 4-6 Sočis
Cituoti
0
Yekaterinburg - Dinamo Riga

Yekaterinburg šiuo metu užimą 7 vietą Rytų konferencijoje. Namuose jie laimėjo 11 rungtynių iš 20. Riga užima 13 Vakarų konferencijos vietą. Išvykoje laimėjo vos 2 mačus. Riga paskutines rungtynes pralaimėjo Metallurgui, nors buvo 3-1, bet Riga sugebėjo išlyginti ir pralaimėjo tik 4-5. Yekaterinburg pralaimėjo SKA 1-5, bet prieš tai įveikė Jokerit net 4-0. Yekaterinburg daug geresnė komanda nei Dinamo Riga, ir manau, kad Riga pralaimės dideliu skirtumu. Koeficientas labai didelis ir juo verta pasinaudoti.

Slovan Bratislava - Jokerit

Jokerit paskutines dvi rungtynes prieš Kazanę ir Magnitogorską sužaidė tikrai gerai, laimėjo abi rungtynes per pagrindinį laiką. Dabar žaidžia prieš Slovan Bratislava, kurie net neprilygsta Magnitogorskui ar Kazanei. Jei Jokerit nelaimėtų per pagrindinį laiką, tai tikrai labai nustebintų. Jokerit motyvuoti pakilti konferencijos lentelėje. Jokerit laimėjo paskutinius du tarpusavio susitikimus prieš Slovan. Išvykoje laimėjo 4-2, o namie 2-1. Jei Steve Moses ir visa komandą žais kaip prieš Magnitogorską, tai Jokerit iškovos lengvus 3 taškus.

Pasirinkimas: Jokerit Helsinki (pagr. laikas) @1.70 Tonybet
Cituoti
0

PRALAIMĖTA. Slovan Bratislava 6-2 Jokerit. Kitos KHL rungtynės tik gruodžio 22d.
Cituoti
0
KHL grįžta!!

Slovan Bratislava - Lada

Slovan Bratislava namuose atrodo labai geros formos, turi 3 pergales iš eilės, laimėjo prieš stiprius varžovus. Vakarų konferencijoje jie užima dešimtą vietą, ir penkiais taškais atsilieka nuo atkrintamųjų zonos, todėl šiandien Slovan turėtų būti stipriai motyvuoti pergalei.
Lada užima 11 Rytų konferencijos vietą, bet yra tolokai nuo atkrintamųjų zonos. Jie yra prastos formos, turi keturis iš eilės pralaimėjimus, trys iš jų prieš silpnesnes komandas.
Paskutinį susitikimą Slovan lengvai laimėjo išvykoj 6-3, to tikimės ir šiandien.

Lokomotiv Yaroslavl - Podolsk

Vienintelės KHL rungtynės šiandien. Lokomotiv pastaruoju metu sužaidė daug gerų rungtynių. Namie Lokomotiv žaidžia neblogai, vienas tokių rungtynių pavyzdys 3-2 pergalė po pratęsimo prieš SKA. Paskutines rungtynes Lokomotiv išvykoje laimėjo net 9-2 prieš Sočį, tai buvo labai šokiruojantis rezultatas. Dabar po pertraukos esu įsitikinęs, kad jie nori laimėti ir savo namų arenoje (paskutiniai trys mačai nenusisekė namie Lokomotyvui). Lokomotiv pralaimėjo paskutines tris rungtynes Podolskui, todėl tikiu, kad jie norės pakeisti šį faktą šiose rungtynėse. Jie turi viską, kad galėtų laimėti šias rungtynes, ir be traumų, ir su didelę motyvaciją esu gana įsitikinęs, kad jie šiandien laimės.

Dinamo Riga - CSKA Maskva

Už CSKA duodamas labai didelis koeficientas prieš Dinamo Riga. CSKA neturi traumų ir žaidžia puikiai, jie užima pirma vietą konferencijoje, o Dinamo Riga tik trylikta. Vienintelis blogas dalykas kurį galima pasakyt apie CSKA, yra tai, kad jie nesugebėjo laimėt keturioliktų rungtynių iš eilės ir pralošė Maskvos Dynamo 1-2. Bet CSKA viena geriausių komandų KHL šiuo metu. Riga laimėjo prieš SKA 4-2 išvykoje praeitą mėnesį, bet SKA nėra tokia gera komanda kaip CSKA. Nemanau, kad Riga sugebės nustebinti, todėl galima dėti stambiai ir pradėti švęsti Šv. Kalėdas!

Pasirinkimas: CSKA Moskva (pagr. laikas) @1.70 Tonybet
Cituoti
0

LAIMĖTA. Dinamo Riga 4-5 CSKA Maskva FT. Lengva pergalė 😁
Cituoti
0
Nepasakyčiau, kad tai buvo lengva pergalė 😁)
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk

Prognozė į 2014.12.25 dieną. Na ka du mačai šiandien, ir tiesiog be labai didelio aprašymo siūlau paimti Sibir pergalę. Vakar jau susitiko šios komandos ir Sibir nugalėjo triuškinamai net 4-1. Amur - tragedija vos dvi pergalės per 10 rungtynių, paskutinė vieta lentelėje. Sibir puiki komanda trys pralaimėjimai per 10 rungtynių, ir tai prieš stiprius varžovus. Neabejoju viskas vyks kaip ir vakar ir Sibir laimės labai lengvai. Laimingų Šv. Kalėdų ir pergalių statymuose.

Pasirinkimas: Sibir Novosibirsk (pagr. laikas) @1.72 Tonybet