Čempionų Lyga 2017/2018

Atsakyti Sekti temą
Čempionų lygos 2017/2018 metų sezono forumo diskusija. Prognozės, statymai, lankytojų įžvalgos bei naujienos.

Šį vakarą išaiškėjo ir grupių burtų rezultatai:

embeded-image
Cituoti
5
Benzema rašė:

Čempionų lygos 2017/2018 metų sezono forumo diskusija. Prognozės, statymai, lankytojų įžvalgos bei naujienos.

Šį vakarą išaiškėjo ir grupių burtų rezultatai:

embeded-image

A Grupė Manchestern United tikrai eis toliau. Taip pat toliau turėtų Benfica
B Grupė PSG tikrai turėtų būti pirmi. Bayern irgi žengs toliau
C Grupė Laimės Chelsea. Antri manau bus Roma
D Grupė Juventus laimės. Antri bus Barcelona
E Grupė Pool turėtų patekti toliau, kartu su Spartak
F Grupė City dominuos šioje grupėje, Napoli irgi žengs į kitą etapą
G Grupė turbūt įdomiausia, kas laimės sunku pasakyti. Bet Porto žengs toliau
H Grupė Real laimės grupę, paskutiniai liks APOEL
Cituoti
-2
george rašė:

A Grupė Manchestern United tikrai eis toliau. Taip pat toliau turėtų Benfica
B Grupė PSG tikrai turėtų būti pirmi. Bayern irgi žengs toliau
C Grupė Laimės Chelsea. Antri manau bus Roma
D Grupė Juventus laimės. Antri bus Barcelona
E Grupė Pool turėtų patekti toliau, kartu su Spartak
F Grupė City dominuos šioje grupėje, Napoli irgi žengs į kitą etapą
G Grupė turbūt įdomiausia, kas laimės sunku pasakyti. Bet Porto žengs toliau
H Grupė Real laimės grupę, paskutiniai liks APOEL

A grupe.Tokias komandas kaip benfica,cska ar basel gali buti sunku iveikti ju aiskteje ir sita grupe man atrodo vienintele kur visos 4 komandos tures sansus eiti toliau
B grupe.neziurejau i tvarkarasti,bet cia intrigos gali nebuti jau po 2 turu
C grupe.apie juos galima pasakyti labai trumpai - qarabachui smarkiai nepasiseke:)
D grupe.turetu but idomios visos grupes rungtynes,o bilietas i europos lyga sprestis 6 ture
E grupe.sevilla ir liverpoolis turejo dziaugauti pamate savo varzovus
F grupe.favoritams zada buti sunkios isvykos ir idomi kova del vietos europos lygoje
G grupe.vienintele grupe be super klubo,taciau porto ir monaco stipresni uz savo varzovus
F grupe.dortmundas arba totenhamas paliks cempionu lyga jau po grupiu etapo,taciau bet kuri is ju toli eis europos lygoje
Mano lažybų bendrovių reidus rasite čia bit.ly/VicenteR_reidai
Cituoti
2
Laba vakara , tik nebukite tie kurie čia nori pasirodyt visaziniai , nesijaudinkit is kart sakau suprantu ka rasau , pasiule cia vienam forume zmogus ir visai idomiai nuskambejo.. As bent pastaciau nors puikiai zinau kad taip daryti negalima, bet kadangi atrodo idomiai o gyvenime as megstu analizuot tai pamatysim vakare po futbolo pasiteisins ar ne.

Taigi pakombinuojam, Bayern + Chelsea + PSG + Man Unt :) Koef virs 2 , sekmes.
Cituoti
1
malaysia rašė:

Laba vakara , tik nebukite tie kurie čia nori pasirodyt visaziniai , nesijaudinkit is kart sakau suprantu ka rasau , pasiule cia vienam forume zmogus ir visai idomiai nuskambejo.. As bent pastaciau nors puikiai zinau kad taip daryti negalima, bet kadangi atrodo idomiai o gyvenime as megstu analizuot tai pamatysim vakare po futbolo pasiteisins ar ne.

Taigi pakombinuojam, Bayern + Chelsea + PSG + Man Unt :) Koef virs 2 , sekmes.

Graziai visi laimejo gan ispudingais rez ir nepraleido nei ivarcio : )
Cituoti
0
Rangas rašė:

Graziai visi laimejo gan ispudingais rez ir nepraleido nei ivarcio : )

Taip,dekui.. Kiek buvo stresiuko su Man United kai visi pradejo musti tik jie kazko tylejo.. Bet buvau vistiek pozytivus ir sakiau jog tai laiko klausimas , kadangi puikiai sezono starte atrodo.
Cituoti
1
Aš kaip Dortmund'o fanas tai labai susirūpinęs. Tenka pripažinti, bet eilę metų su burtais labai sekdavosi ir net atkrentamosiose buvo dažnai gaunami palankūs klubai. Na bet šiais metais grupė atrodo gana stipriai, o ir pats Dortmund'as šiuo metu atrodo labai nekaip. Parduotas Dembele, eilė labai svarbių žaidėjų traumuoti ir žaidimas tikrai atrodo negražiai (nors rezultatais gal ir nėra ko skųstis)...o dar gauna žaisti prieš Spurs iš karto :(

Bus bėdų..nors ir tikiuosi, kad sugebės patraukti.
Cituoti
0
2017-09-13
Shakhtar Donetsk - Napoli
Napoli over 1.5
1.90 (Pinnacle)
Cituoti
-2
LuisDeSouza rašė:

2017-09-13
Shakhtar Donetsk - Napoli
Napoli over 1.5