Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2017 LIVE

Atsakyti Sekti temą
sport advisor rašė:

Nzn koki cia kofa buvo galima pagaut 5 ar 10, bet pasidedu ant 2.1..

Na ziurim : )
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 613 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
0
Panasus lb atvejis i tavo ir pabaigos vienodos
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Ziuriu nelabai gaudotes tai padesiu biski xebra, Ryt absoliuciai visur value turnyre metz uz underdogu nors viena seta imama . Isskyrus gal yannick maden. Peterburge sunku ka nors sakyt bet seip fognini pergale atrodo gerai. O berankis net ir baranka manau gali gauti kas deda uz breikus tikrai geras macas nes net ir pats nubreikuoti gales manau koki karta
papildymas- troicki pergale ir neblogai atrodo nes priemima kartais turi zveriska o servas cia indoors ir gali sueiti gerai. Kuznetsov tikrai kietesnis uz ta pella man atrodo ir vistiek ji aplose troickis taip kad favoritas cia tikrai troickis tik gali reiket triju setu niekas nezino cia.
Registravosi: 2017/07/19 Žinučių: 15
Cituoti
0
Gal žinot po ko žais Berankis mūsų? 😁)
Registravosi: 2016/06/09 Žinučių: 18 Padėkų: 2
Cituoti
0
zamara rašė:

Gal žinot po ko žais Berankis mūsų? 😁)

Nelos walkover gavo .
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
0
zamara rašė:

Gal žinot po ko žais Berankis mūsų? 😁)

Berankis Walkover
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 626 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Nezais nes , pasidave , laimejo 😄
Registravosi: 2010/11/25 Žinučių: 5
Cituoti
0
15 min raso kad kohlscreiberis walkoverina

15min.lt/deuce/naujiena/...ke-is-turnyro-338-856536
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 626 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Jo jau radau Kolbis walkoverino 😁
Registravosi: 2016/06/09 Žinučių: 18 Padėkų: 2
Cituoti
0
Parasiau random zinute naudingesne nei 50 lapu sitos temos sakiau visi underdogai iskovos metz po seta isskyrus gal yannick, visgi ir yannick iskovojo basilashvilis net du iskovojo laimejo visa maca ty Kenny de sheperiuj betruksta viena geima isservuot iki seto
Registravosi: 2017/07/19 Žinučių: 15
Cituoti
-4
Nupirkit jam kas nors medali !
Registravosi: 2012/09/15 Žinučių: 437 Padėkų: 18
Cituoti
4
Pardavinek prognozes seni
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
5
Reiktu padaryt tokiu zmoniu kaip sarylo, raudonuojanciu zmoniu prognoziu kad neitu matyt, kai pertvarket saita galejot sita padaryt. Nes tiek slamsto kas susije su tenisu tai dieve padek. Jau net pamaldus patapsiu greit skaitydamas kiek nesamoniu cia prirasyta.
Registravosi: 2017/07/19 Žinučių: 15
Cituoti
0
roadst8r rašė:

Reiktu padaryt tokiu zmoniu kaip sarylo, raudonuojanciu zmoniu prognoziu kad neitu matyt, kai pertvarket saita galejot sita padaryt. Nes tiek slamsto kas susije su tenisu tai dieve padek. Jau net pamaldus patapsiu greit skaitydamas kiek nesamoniu cia prirasyta.

Mes tuoj patvarkysime viską, kad tu nieko nematytum. Kas tu toks išvis, kad čia keli bangas? Prieš porą mėnesiu užsireginai ir kas tau šiomis dienomis atsitiko, pasisekė išlost, pasijautei visų galu meistras? Apsiramink, nes tavo tokie komentarai ne tik nėra naudingi, bet ir kelia nesantaiką.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
5
Nesu as joks meistras nenoriu kelt as jokios nesantaikos tik sakau kad dauguma komentaru slamstas, ir noriu kad butu maziau skleidziama savo nuomone pvz manau tas bus ar tas. Tiesiog reikia info kas nutiko preitam mace o mes jau patys nuspresim uz ka statyt( as nesuspeju tu visu macu paziuret tai man ta info naudinga butu kaip ir kitkiem manau) reikia paprastai trumpa info paskelbt ir tiek. Su tenisu adminai galetumet griesciau trinti spama ir slamsta nes tikrai daug nenaudingos info pateikta cia...
Registravosi: 2017/07/19 Žinučių: 15
Cituoti
-3
roadst8r rašė:

Nesu as joks meistras nenoriu kelt as jokios nesantaikos tik sakau kad dauguma komentaru slamstas, ir noriu kad butu maziau skleidziama savo nuomone pvz manau tas bus ar tas. Tiesiog reikia info kas nutiko preitam mace o mes jau patys nuspresim uz ka statyt( as nesuspeju tu visu macu paziuret tai man ta info naudinga butu kaip ir kitkiem manau) reikia paprastai trumpa info paskelbt ir tiek. Su tenisu adminai galetumet griesciau trinti spama ir slamsta nes tikrai daug nenaudingos info pateikta cia...

Visų pirma susivok, kad niekada nebus visi vienodi, niekados visi nepliusuos kaip ir visada bus, kas neminusuos. Skirtingi aprašymai, nes skirtingi žmonės, skirtingos mintys, nes skirtingi požiūriai, viskas skiriasi. Puslapis skirtas vestis statistiką ir puslapio lankytojai, kad ir kaip jiems besisektų turi teisę tą statistiką vestis ir rašyti prognozes. Užuot rašęs neapykanta ar požiūri apie juos, pats prisidėk patarimais, o ne žeminimais.

Paprastas klausimas tau, pats pliusuoji iš teniso? Kiek laiko ir kokie rezultatai ilgalaikiame periode?
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
1
Taip pliusuoju is teniso, kad ir nezymiai bet tikrai i pliusa einu jau 4 metai. Todel mane erzina strategijos su kuriomis matau ryskiai bus einama i minusa. Viskas tvarkoj galiu dalintis patarimais bet tada adminai bent uzdrauskit spaminti nes parasiau tikrai normalia zinute ir ji buvo uzspaminta berankio walkover mano sekantis patarimas, galetu visi dalintis nuomone savo pridedami unitus prie patarimo kaip patikimuma kad butu aiskiau. Tada lengviau butu suprasti kas per patarejas tas zmogus nes taip sunku susigaudyti man as nieko cia nezinau.
Registravosi: 2017/07/19 Žinučių: 15
Cituoti
0
Mano sekantis tipsas. Benoit paire nugales granollers, gal kam ir nevertingas 1,36 koef, bet atrodo uztikrintai nes granollers vakar pergale pries boleli tik isstenejo. Nekantrai italas su didele jega muse paskutine smugi i tinkla ir baiges dvikova.
Registravosi: 2017/07/19 Žinučių: 15
Cituoti
-1
roadst8r rašė:

Mano sekantis tipsas. Benoit paire nugales granollers, gal kam ir nevertingas 1,36 koef, bet atrodo uztikrintai nes granollers vakar pergale pries boleli tik isstenejo. Nekantrai italas su didele jega muse paskutine smugi i tinkla ir baiges dvikova.

Nesamone irgi... Geriau rinkis tarp sousa,copil, turi sansu imt, ir netgi taspats almagro siandienai jis gali nusimt goffina))
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
0
roadst8r rašė:

Mano sekantis tipsas. Benoit paire nugales granollers, gal kam ir nevertingas 1,36 koef, bet atrodo uztikrintai nes granollers vakar pergale pries boleli tik isstenejo. Nekantrai italas su didele jega muse paskutine smugi i tinkla ir baiges dvikova.

Va tau ekspertas dave begalvio zaidejo 1.37 kofa 😡 Tikrai nenoriu kelti nesantaikos tik siaip komentuoju neismaneli. (road kaip tau?)
Registravosi: 2012/09/15 Žinučių: 437 Padėkų: 18
Cituoti
2