LKL 2017/18

Atsakyti Sekti temą
Žiūrėjau, ta interviu, nieko ten super rasistisko nebuvo, buitine kalba su žurnaliste pasnekejo, pavare ant juodu mentaliteto ir viskas, audra vandens stiklinej cia.
Cituoti
1
LKL startas ne už kalnų. Surinkau Alytaus "Dzūkijos" kelis statistinius rodiklius. Visa informacija nesunkiai randama ir prieinama internete, bet vaikščiojimas per puslapius užima laiko. Gal šis įrankis bus patogesnis ir gal kam nors pravers.
ufile.io/vyear
Cituoti
0
Vaidas Čeponis, Robertas Petrauskas, Žilvinas Aleksandravičius ir Rytis Kazlauskas - naujojo LKL sezono komentatoriai. Rytoj atidarymo rungtynės tarp Lietkabelio ir Juventuso, kurias komentuos Čeponio ir Petrausko duetas. Taip pat kas dar nežino, tai LKL transliacijas šį sezoną matysime per BTV televiziją.
Cituoti
10
Gal zinot kas siais metais transliuos lkl ? ar yra siandien zalgirio ir laikrascio transliacijos ?
Cituoti
0
rizikanefizika rašė:

Gal zinot kas siais metais transliuos lkl ? ar yra siandien zalgirio ir laikrascio transliacijos ?

Btv transliuoja ir delfis
Cituoti
1
Žalgiris gražiai nuleidinėja pirmus kėlinius paskutinėse 3 rungtynėse :D Abu LKL virš 4 koeficientas, prieš Torun virš 3. Įdomu kiek jiems laiko reiks įsivažiuoti dar, matyt jau per vėlu naudotis?
Cituoti
0
Tai gerai, kad nuleidineja, po to minusine imi issisiepes
Cituoti
0
embeded-image

Betsafe–LKL“ rungtynių transliacijos – rekordiškai žiūrimos

Naujojo „Betsafe–LKL“ sezono kovos sutraukia rekordiškai didelę žiūrovų auditoriją prie televizoriaus ekranų.

Net trejas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes per BTV televiziją žiūrėjo didesnė auditorija nei praėjusio sezono finalą.

„TNS Kantar“ duomenimis, pirmas aštuonerias „Betsafe–LKL“ kovas iš viso pamatė 928 tūkst. žiūrovų, o vidutiniškai kiekvienas rungtynes stebėdavo 283 tūkst. žiūrovų (praėjusį sezoną – 185 tūkst. žiūrovų).

„Duomenys tik patvirtina, kad kylantis Lietuvos klubinio krepšinio lygis vis labiau domina žiūrovą, – džiaugėsi LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – Šiemet pasiūlėme naujieną – rekordiškai ilgą, net dviejų su puse valandos trukmės transliaciją, ir tai pasitvirtino.“

BTV šį sezoną transliavo aštuonerias „Betsafe–LKL“ rungtynes, labiausiai žiūrimas buvo Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ susitikimas – jo reitingas buvo 4,4 proc.

Labiausiai žiūrimos praėjusio sezono LKL rungtynės – finalo susitikimas tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir „Žalgirio“ – turėjo tik 3,6 proc. reitingą.

Vidutinė šio sezono vienų rungtynių auditorija buvo 3 proc., praėjusio sezono LKL kovų reitingas buvo 2,1 proc.

Tikimasi, kad sekmadienį vyksiantis Lietuvos milžinų susitikimas Vilniuje tarp „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ sutrauks didžiausią auditoriją šį sezoną. Transliacija per BTV prasidės 17 val.

Šeštadienį tuo pačiu metu prasidės „Betsafe–LKL“ rungtynių tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ transliacija.

Labiausiai žiūrimos „Betsafe–LKL“ televizinės rungtynės (reitingo % vidurkis):

„Neptūnas“ – „Žalgiris“ (rugsėjo 28 d.) – 4,4%
„Lietkabelis“ – „Neptūnas“ (spalio 4 d.) – 3,8%
„Nevėžis“ – „Žalgiris“ (spalio 1 d.) – 3,7%

new.lkl.lt/straipsniai/8...jos-rekordiskai-ziurimos
Cituoti
0
Tai kaip manote kiek tiesos tame?

Linas Kleiza
As labai noriu padekoti Lietuvos Ryto fanams, si komanda tikrai taps Vilniaus pasididziavimu, taciau negaliu ir nenoriu nutyleti ivykusio fakto, kad sios varzybos buvo nulemtos ne zaideju, o teiseju, kurie buvo Zalgirio fanai. Pasistengsiu, kad tai butu paskutinis kartais ir pergale visada butu sazininga. Kaip atrodo Jums abieju komandu baudu santykis?
Cituoti
1
Nusisneka Kleiza. Normaliai ten teisejavo. Teisejams tikrai nelengva tokioje aplinkoje priimti sprendimus, bet pats teisejavimas buvo normalus.
Cituoti
2
As tik tarp kitko :) paziurekit statistika kaip teisejavo Laurinavicius ar Jasevicius visos foros ejos pliusines , tik tarpkitko :D
Cituoti
1
Nu nezinau nezinau ka jis cia sneka. Man kaip tik atrodo, kad labai norint buvo galima pritempti, kad teisejai kaip tik Rytui palankiau teisejavo
Cituoti
1
embeded-image

Betsafe–LKL“ Milžinų mūšį stebėjo virš pusės milijono žiūrovų

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės sulaukė rekordiškai didelės auditorijos prie televizoriaus ekranų. „Betsafe–LKL“ milžinų susitikimą per BTV televiziją stebėjo daugiau nei pusė milijono Lietuvos gyventojų.

„TNS Kantar“ duomenimis, „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ transliaciją pamatė 533 tūkst. žiūrovų – tai buvo labiausiai žiūrimos „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynės šį sezoną.

Rungtynių transliacija truko daugiau nei dvi su puse valandos, transliacijos reitingas siekė 5,3 proc.

Tai gerokai didesnė auditorija nei labiausiai žiūrimos praėjusio sezono LKL rungtynės – finalo susitikimo tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir „Žalgirio“ reitingas siekė 3,6 proc.

BTV šį sezoną transliavo 10 „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynių, kiekvienas iš jų vidutiniškai žiūrėdavo 315 tūkst. Lietuvos gyventojų. Iš viso krepšinio rungtynes šį sezoną pamatė 1 mln. 95 tūkst. žmonių.

Žiūrovų šį savaitgalį laukia dar dvi intriguojančios rungtynės: šeštadienį „Lietuvos rytas“ namie priims Klaipėdos „Neptūną“, o sekmadienį „Žalgiris“ savo aikštėje žais su „Šiauliais“. Abejų rungtynių transliacijos per BTV pradžia – 17 val.

Labiausiai žiūrimos „Betsafe–LKL“ televizinės rungtynės:

„Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“ (spalio 8 d.) – 5,3%
„Neptūnas“ – „Žalgiris“ (rugsėjo 28 d.) – 4,4%
„Lietkabelis“ – „Neptūnas“ (spalio 4 d.) – 3,8%

new.lkl.lt/straipsniai/9...s-puses-milijono-ziurovu
Cituoti
1