Benzema
3196
Lebron, JR, and TT were at LIV Miami (Nightclub) until 3 A.M.
instagram.com/p/BStXtn7AyGh/
Cituoti
0
Benzema rašė:

Lebron, JR, and TT were at LIV Miami (Nightclub) until 3 A.M.
instagram.com/p/BStXtn7AyGh/

JR tai dar nuo praeitų metų nenustoja švęst. Tai ką chebra judam su Miamiu šiandien :)
Cituoti
-1
Dieckus
71
makafutka rašė:

JR tai dar nuo praeitų metų nenustoja švęst. Tai ką chebra judam su Miamiu šiandien :)

Logiska butu,bet tai jiem amen pirmiems but greiciausiai jei prapisa
Cituoti
0
Benzema
3196
BetShare (Pinnacle atliktų statymų skaičius procentais)

#NBAPlayoffs #PacersvCavs

Spread
#GoPacers (+8.5) 71%
#DefendTheLand (-8.5) 29%

ML
Pacers 52%
Cavs 48%

Tot (209)
Ov 52%
Un 48%

Transliacija:

Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers

yoursportsinhd.com/game/0041600111/ (HD)
247hd.pw/nba.php?extid=0041600111&view=home (HD)
Cituoti
0
miisjyu
90
Ar man vienam atrodo, jog Utah turi daugiau šancų keliauti toliau nei Clippers ? Rezultatui esant 1-1 po dviejų varzybų LA veiksmas keliasi į Utah. Šiuo metu duoda @2.8 už Jazz'us, kas man atrodo tikrai value. Kokios nuomonės?
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Ar man vienam atrodo, jog Utah turi daugiau šancų keliauti toliau nei Clippers ? Rezultatui esant 1-1 po dviejų varzybų LA veiksmas keliasi į Utah. Šiuo metu duoda @2.8 už Jazz'us, kas man atrodo tikrai value. Kokios nuomonės?

Gobertas Jazz komandai yra be galo naudingas žaidėjas, tad kol nėra aiški padėtis dėl jo traumos, tol ir nėra value imti ilgalaikio statymo.

"Rudy Gobert (left knee) was seen walking without a limp on Tuesday.
To be clear, Gobert will still miss Tuesday's Game 2 against the Clippers, and head coach Quin Snyder said he was hopeful to have him back "in a week or two," so Friday's Game 3 also seems a bit unlikely. Walking without a limp obviously isn't close to the sort of movement required to play in an NBA game, but at least he appears to be progressing in the right direction."
Cituoti
0
Benzema
3196
Rajon Rondo injured his right hand in Game 2 at Boston and is out indefinitely.
Cituoti
0
cempas
467
Tai ka masofke Bostonas sianakt? :)
Cituoti
1
Labas vakaras, gal pasakytumet kokia svetaine kur raso kas nezais ta diena ar kas patyre traumas ir t.t.? Aciu.
Cituoti
0
Benzema
3196
vrotkompot rašė:

Labas vakaras, gal pasakytumet kokia svetaine kur raso kas nezais ta diena ar kas patyre traumas ir t.t.? Aciu.

Cituoti
0
Benzema
3196
Garsusis reperis Drake'as ves pirmąją NBA apdovanojimų ceremoniją

basketnews.lt/news-10912...ium=rss&utm_content=news
Cituoti
0
Cituoti
0