Nupirkciau pralaimetu bilietu is lietuvisku kontoru, uz 2016 metus. Su pasiulymais PM.
Cituoti
0
Miuler
1
Turiu ivairiu metu topo bilietuku kaina simboline tik 2% rasyti i pm.
Cituoti
0
Filosofas
639
2 procentai. Čia toli gražu nesimbolinė kaina.
Cituoti
0
Simboline kaina tikrai. Kam skubiai reikia reikalus susitvarkyti ,sakyciau geras variantas. Matematika paprasta - 15 arba -2 procentai .
Gal ponulis nuo limono skaiciuoji tada sakyciau cia plesimas vidury dienos :))))
Cituoti
0
tht
68
Šiaip už praloštus bilietus 2 procentai yra MAX kaina, o ne simbolinė. Aplamai, toks jausmas, kad tie kurie bilietus parduoda bando uždirbti.. :D Eina prie topo ir stovi prie šiukšlinės :DD Čia tas bilietų "pardavimas" greičiau pagalba kitam, o ne būdas pasipelnyti.
Cituoti
0
tht Rašė:

Šiaip už praloštus bilietus 2 procentai yra MAX kaina, o ne simbolinė. Aplamai, toks jausmas, kad tie kurie bilietus parduoda bando uždirbti.. :D Eina prie topo ir stovi prie šiukšlinės :DD Čia tas bilietų "pardavimas" greičiau pagalba kitam, o ne būdas pasipelnyti.

Nori perki nori ne ,zmogus pateike pasiulyma ir tiek. Tau reiketu ikurti analoga Maisto bankui pvz - Pralostu bilietu bankas. Skelti gerumo akcija ir visa Lietuva pradetu siusti ne tik bilietus bet gal net makaronus :))) Jau matau kiek gero padarytum net topas siuksliniu atsisakytu :)
Matai kai kuriu nedomina pas kazka prasineti susitvarko ir tiek. Peace
Cituoti
0
gedmis
663
Teisingai pajuokavo niekas netrukde paciam prie tos siuksledezes pastovet ir susirinkt o kad taip nepadarei tai dabar nereik kelt suma kad zmones ne uz dyka atiduoda, suprask ir juos jie ir pralose pinigus ir dar tau turi aukoti.. :)
Cituoti
0
Tiek per metus ismeciau, reiks pasiziuret, kelis bilietus dar turejau, bet nedideles sumos
Cituoti
0
Sveiki.Kas turi parduoti pralostu topsporto bilietu praeitu metu uz 2000 euru?
Cituoti
0
ronis123 rašė:

Sveiki.Kas turi parduoti pralostu topsporto bilietu praeitu metu uz 2000 euru?

Parasyk pm. yra
Cituoti
0
rikixxx
34
Sveiki, reikia pralostu bilietu 2017 metais. I pm. Zemaitija.
Cituoti
0
Filosofas
639
rikixxx rašė:

Sveiki, reikia pralostu bilietu 2017 metais. I pm. Zemaitija.

2017 metų? Ar tu tikras? Už 2017 metus mokesčių dar niekas neskaičiuoja?
Cituoti
0
rikixxx
34
Filosofas rašė:

2017 metų? Ar tu tikras? Už 2017 metus mokesčių dar niekas neskaičiuoja?

Zinau. Bet kaip sakoma roges ruosk vasara:)
Cituoti
1
Filosofas
639
rikixxx rašė:

Zinau. Bet kaip sakoma roges ruosk vasara:)

Iki 2018 metų tie lapukai vistiek išbluks. Gal tu geriau paprašyk kokį rudenį, galėsiu suveikti :)
Cituoti
0
rikixxx
34
Filosofas rašė:

Iki 2018 metų tie lapukai vistiek išbluks. Gal tu geriau paprašyk kokį rudenį, galėsiu suveikti :)

O jei nusiskenuociau. Nejaugi netiktu??
Cituoti
0
Filosofas
639
rikixxx rašė:

O jei nusiskenuociau. Nejaugi netiktu??

Aš nežinau, aš pats niekad VMI tų lapukų nesu nešęs, tai nežinau, kaip ten su jais reikia elgtis.
Cituoti
0
rikixxx
34
Filosofas rašė:

Aš nežinau, aš pats niekad VMI tų lapukų nesu nešęs, tai nežinau, kaip ten su jais reikia elgtis.

Nu nes kazkokia nesamone. Juk ne mano kalte, kad jie isblunka. Tai iseina jei minuosuoju pirma metu dali, o antra pliusuoju, bet del isbluksusiu bilietu turiu moket mokescius, nors realiai esu 0 arba minuse. Kazkoks briedas. O bandei, jie tikrai taip greit isblunka?
Cituoti
0
Filosofas
639
Visokių tų kortelių būna. Vienas jau sunku įskaityti po 3 mėnesių, o kitos kaip naujos ir po metų būna.
Cituoti
0
Bent Utenos TopSport lapukai po 2-3 savaiciu isblunka, nors galioja menesi, tai ju kaupimas beprasmiskas . as kiekviena pralosta nusifotkindavau ir korteles koda nusirasydavau bet neprireike, dabar kai pripratau iki kontoros nulekt tai nebesuku galvos del to.
Cituoti
0
Sveiki, reiktu praloštų bilietų nuo 2016 m. Balandžio mėnesio iki 2016 m. galo už 7000 eur. Kainą susitarsim.
Cituoti
0