Nupirkciau pralaimetu bilietu is lietuvisku kontoru, uz 2016 metus. Su pasiulymais PM.
Cituoti
0
Miuler
1
Turiu ivairiu metu topo bilietuku kaina simboline tik 2% rasyti i pm.
Cituoti
0
Filosofas
571
2 procentai. Čia toli gražu nesimbolinė kaina.
Cituoti
0
Simboline kaina tikrai. Kam skubiai reikia reikalus susitvarkyti ,sakyciau geras variantas. Matematika paprasta - 15 arba -2 procentai .
Gal ponulis nuo limono skaiciuoji tada sakyciau cia plesimas vidury dienos :))))
Cituoti
0
tht
67
Šiaip už praloštus bilietus 2 procentai yra MAX kaina, o ne simbolinė. Aplamai, toks jausmas, kad tie kurie bilietus parduoda bando uždirbti.. :D Eina prie topo ir stovi prie šiukšlinės :DD Čia tas bilietų "pardavimas" greičiau pagalba kitam, o ne būdas pasipelnyti.
Cituoti
0
tht Rašė:

Šiaip už praloštus bilietus 2 procentai yra MAX kaina, o ne simbolinė. Aplamai, toks jausmas, kad tie kurie bilietus parduoda bando uždirbti.. :D Eina prie topo ir stovi prie šiukšlinės :DD Čia tas bilietų "pardavimas" greičiau pagalba kitam, o ne būdas pasipelnyti.Nori perki nori ne ,zmogus pateike pasiulyma ir tiek. Tau reiketu ikurti analoga Maisto bankui pvz - Pralostu bilietu bankas. Skelti gerumo akcija ir visa Lietuva pradetu siusti ne tik bilietus bet gal net makaronus :))) Jau matau kiek gero padarytum net topas siuksliniu atsisakytu :)
Matai kai kuriu nedomina pas kazka prasineti susitvarko ir tiek. Peace
Cituoti
0
gedmis
647
Teisingai pajuokavo niekas netrukde paciam prie tos siuksledezes pastovet ir susirinkt o kad taip nepadarei tai dabar nereik kelt suma kad zmones ne uz dyka atiduoda, suprask ir juos jie ir pralose pinigus ir dar tau turi aukoti.. :)
Cituoti
0
Tiek per metus ismeciau, reiks pasiziuret, kelis bilietus dar turejau, bet nedideles sumos
Cituoti
0