Pralošti bilietai

Atsakyti Sekti temą
Man nereikia tavęs pažinoti, tuo labiau kitiems jog suvokti, kad 3% už praloštus bilietus yra neadekvati suma.
Cituoti
1
2015 gruodzio uz 3k ir 2016 sausio uz 1k. orakulo.
dosniai atsilyginciau
Cituoti
0
ateitis rašė:

2015 gruodzio uz 3k ir 2016 sausio uz 1k. orakulo.
dosniai atsilyginciau

Butent su konkreciais menesiais tau reikia? Tu metu turiu.
Cituoti
0
geetz rašė:

Butent su konkreciais menesiais tau reikia? Tu metu turiu.

Sveikas.
Na as net zinau kaip cia tiksliai daros viskas.
Nes pirma syki taip.
Gal nebutina tu butent menesiu tik vat tais menesiais didziausias pelnas buvo.
Cituoti
0
Tai reiškiasi tau už 2015 ir už 2016 metus bet kurio mėnesio tinka. Nesvarbu kurį mėnesį pelnas buvo, esmė metai už kuriuos vmi prisistatė.
Cituoti
0
Benzema rašė:

Tai reiškiasi tau už 2015 ir už 2016 metus bet kurio mėnesio tinka. Nesvarbu kurį mėnesį pelnas buvo, esmė metai už kuriuos vmi prisistatė.

Dekui uz paaiskinima.
Ir jei pateikiu vat bilietukus tu metu. Tai bus kazkoks tyrimas ar iskart issisuksiu nuo mokesciu?
Cituoti
0
Išsisuksi
Cituoti
0
Benzema rašė:

Išsisuksi

Dabar viska pasizejau. 2016 pelnas 123eur.
Tai isvis ramu. Va 2015 2549.
Tai randu tarkim uz sia suma bilietus. Ir siunciu i vmi?
Cituoti
0
ateitis rašė:

Dabar viska pasizejau. 2016 pelnas 123eur.
Tai isvis ramu. Va 2015 2549.
Tai randu tarkim uz sia suma bilietus. Ir siunciu i vmi?

Taip, nufotografuojant juos, kad matytųsi sumos.
Cituoti
0
O ziurekit jei bilietai is kito miesto neturi itakos?
Cituoti
0
Ne, gal tu buvai pas giminaiciu kitam mieste ir statei.
Cituoti
0
O ziurekit kekvienoj bendrovej butina butent tu bilietuku.
Na turiu omeni topo skola dengt orakulo lapukais neiseina?
Cituoti
0
ateitis rašė:

O ziurekit kekvienoj bendrovej butina butent tu bilietuku.
Na turiu omeni topo skola dengt orakulo lapukais neiseina?

Kad ir teleloto bilietukais. Viskas tinka..
Cituoti
0
Kas iš KAUNO turite 2017m vasaros, galite simboliškai parduoti? rekomenduokite draugam ar iš jų paimkite ir man parduosite bei užsidirbsite, o gal tarpininkę pažįstat kuri užsidirbt nori :)
Cituoti
1
Nueik i punkta ir pasiimk siuksliu maisa su lapukais :D
Cituoti
4
palaima rašė:

Nueik i punkta ir pasiimk siuksliu maisa su lapukais :D

Šuniukų lapukų rasi daugiausiai spėju ir visi bus po eurą, po du
Cituoti
0
Egida7 rašė:

Kas iš KAUNO turite 2017m vasaros, galite simboliškai parduoti? rekomenduokite draugam ar iš jų paimkite ir man parduosite bei užsidirbsite, o gal tarpininkę pažįstat kuri užsidirbt nori :)

Gali isaiskint kam tau reikia 2017m lapuku,kai deklaracijas uz 2017m reikes daryt ateinanti pavasari ir realiai tu ne tik nezinai ar busi pliuse iki metu galo,bet netgi nezinai ar busi priduotas mokesciams jei baigsi pliuse
Mano lažybų bendrovių reidus rasite čia bit.ly/VicenteR_reidai
Cituoti
0
VicenteR rašė:

Gali isaiskint kam tau reikia 2017m lapuku,kai deklaracijas uz 2017m reikes daryt ateinanti pavasari ir realiai tu ne tik nezinai ar busi pliuse iki metu galo,bet netgi nezinai ar busi priduotas mokesciams jei baigsi pliuse

Esu pirmais šių metų mėnesiais nemažam pliuse, reik jį pasidengt turėt, angliški bilietai nelabai tiks manau vmi (vis dar LTU pilietis), o pridavimą, tai geriau turėsiu nei po to ieškot ir nežinia iš kur iškast, kaip juos susirinkt tikėtina nebūnant Lietuvoje tada ir kitos problematikos, kurios bus per vėlu spręst.
Cituoti
3
Tai esi UK ir losi topsport ir orakule?
Cituoti
-1
Egida7 rašė:

Esu pirmais šių metų mėnesiais nemažam pliuse, reik jį pasidengt turėt, angliški bilietai nelabai tiks manau vmi (vis dar LTU pilietis), o pridavimą, tai geriau turėsiu nei po to ieškot ir nežinia iš kur iškast, kaip juos susirinkt tikėtina nebūnant Lietuvoje tada ir kitos problematikos, kurios bus per vėlu spręst.

Tai jei gyveni UK, tai ir mokesčius mokėk UK. Man atrodo pateiksi kokią pažymą LT VMI, kad gyveni, dirbi ir mokesčius moki UK ir viskas. Pamėgink pasiskambint/parašyt į VMI ir pasiklaust. UK tax free pajamoms iš lošimų, jei nieko nemaišau.
Cituoti
0