Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Nuotaikos praskaidrinimui :)

Atsakyti Sekti temą
Kam nesiseka su lazybomis, cia galite gauti puikiu patarimu.
Isskyriau tris, kurie mano nuomone - raktas i sekme kiekvienam. Padekosite Jus dar man uz sita atrasta perla.

1. Visada statyti ant komandos su mažesniu koeficientu, bet ne didesniu nei 1.65. Kuo mažesnis koeficientas – tuo saugesnis statymas!

2. Visada priešingoje komandoje turi būti minimum 2 kartus didesnis, bet ne mažesnis koeficientas nei 3.10. Kuo didesnis koeficientas – tuo geriau.

3. Niekada nestatyti, jeigu abi komandos neatitinka šių dviejų paminėtų reikalavimų!
Registravosi: 2014/06/14 Žinučių: 51 Padėkų: 18
Cituoti
0
lred Rašė:


Kam nesiseka su lazybomis, cia galite gauti puikiu patarimu.
Isskyriau tris, kurie mano nuomone - raktas i sekme kiekvienam. Padekosite Jus dar man uz sita atrasta perla.

1. Visada statyti ant komandos su mažesniu koeficientu, bet ne didesniu nei 1.65. Kuo mažesnis koeficientas – tuo saugesnis statymas!

2. Visada priešingoje komandoje turi būti minimum 2 kartus didesnis, bet ne mažesnis koeficientas nei 3.10. Kuo didesnis koeficientas – tuo geriau.

3. Niekada nestatyti, jeigu abi komandos neatitinka šių dviejų paminėtų reikalavimų!


Kad ir kaip graudžiai viskas yra čia parašyta ir pateikta, tačiau mano nuomone tokių sukčių geriau neviešinti išvis, vienaip ar kitaip, tu darai reklamą jiems. Pamatys vienas, parodys kitam, galiausiai kažkoks naivuolis pakibs ir kas bus dėl to kalti? O gi tie, kurie šį puslapį parodė.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:


Kam nesiseka su lazybomis, cia galite gauti puikiu patarimu.
Isskyriau tris, kurie mano nuomone - raktas i sekme kiekvienam. Padekosite Jus dar man uz sita atrasta perla.

1. Visada statyti ant komandos su mažesniu koeficientu, bet ne didesniu nei 1.65. Kuo mažesnis koeficientas – tuo saugesnis statymas!

2. Visada priešingoje komandoje turi būti minimum 2 kartus didesnis, bet ne mažesnis koeficientas nei 3.10. Kuo didesnis koeficientas – tuo geriau.

3. Niekada nestatyti, jeigu abi komandos neatitinka šių dviejų paminėtų reikalavimų!


Kad ir kaip graudžiai viskas yra čia parašyta ir pateikta, tačiau mano nuomone tokių sukčių geriau neviešinti išvis, vienaip ar kitaip, tu darai reklamą jiems. Pamatys vienas, parodys kitam, galiausiai kažkoks naivuolis pakibs ir kas bus dėl to kalti? O gi tie, kurie šį puslapį parodė.

O gal bus atvirkstinis variantas? Jei mes atsiliepiam neigiamai, tai jau dalis naivuoliu gali pamatyti tai. O jei isvis nera atsiliepimu, tai lyg ir nera priezasties abejoti. Diskutuotinas klausimas
Registravosi: 2014/06/14 Žinučių: 51 Padėkų: 18
Cituoti
0
Aš suprantu, tai būtų FB grupė, kur ten nereikia pastangų reklamai, turi draugų fb, pridedi visus, dar iš kitų grupių paiimi ir vuolia, gali pudrint smegenis. Tai internetinis puslapis, ir jis iškils tik tuomet, jeigu pats savininkas įdės darbo, arba pradės vis daugiau žmonių lankytis, dėka tų kurie jį parodys.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
"KIEKVIENAS TURIME TEISĘ UŽSIDIRBTI 5000€ PER MĖNESĮ"

Nemanau kad bent kiek mastantis zmogus tuo patikes, 😁 turiu omeny zodi KIEKVIENAS, o siap tai as adminu vietoj puslapio llinka tikrai istrinciau, nes cia tikrai gera reklama sud..am puslapiui.
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
paganini Rašė:

"KIEKVIENAS TURIME TEISĘ UŽSIDIRBTI 5000€ PER MĖNESĮ"

Nemanau kad bent kiek mastantis zmogus tuo patikes, turiu omeny zodi KIEKVIENAS


Jeigu yra kas patiki, jog bet365 galima uždėi virš 3k eurų ant FIBA CL varžybų, kurių realus maxas yra 750e. Tai apie ką mes kalbam? Internetu naudojasi milžiniškas skaičius vartotojų ir tu manai, kad pavyzdžiui iš 100 tūkstančių random žmonių, neatsiras tokių kurie papuls? 😄
Tokie puslapiai laikosi iš spamo, kaip ir kiti "uždarbio" puslapiai, kuo daugiau pamatys, tuo didesnis šansas, kad kažkas užkibs.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Zinau kaip laikosi sitie puslapiai pats turejau puslapiuka vir 1000 unikaliu i diena uztai ir sakau reikia linka trint
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
paganini Rašė:

Zinau kaip laikosi sitie puslapiai pats turejau puslapiuka vir 1000 unikaliu i diena uztai ir sakau reikia linka trint


Kiek užkalei? kiek skundų buvo? 😁
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

"KIEKVIENAS TURIME TEISĘ UŽSIDIRBTI 5000€ PER MĖNESĮ"

Nemanau kad bent kiek mastantis zmogus tuo patikes, turiu omeny zodi KIEKVIENAS


Jeigu yra kas patiki, jog bet365 galima uždėi virš 3k eurų ant FIBA CL varžybų, kurių realus maxas yra 750e. Tai apie ką mes kalbam? Internetu naudojasi milžiniškas skaičius vartotojų ir tu manai, kad pavyzdžiui iš 100 tūkstančių random žmonių, neatsiras tokių kurie papuls? 😄
Tokie puslapiai laikosi iš spamo, kaip ir kiti "uždarbio" puslapiai, kuo daugiau pamatys, tuo didesnis šansas, kad kažkas užkibs.
cempionu lygoj uz laimetoja tau duoda tik 750? ;/
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
O tau irgi virš 3k duoda uždėt? 😁)
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

O tau irgi virš 3k duoda uždėt? 😁)


as nestatau fules, bet paspaudzius max bet duoda dar daugiau 😄D
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
-1
sport advisor Rašė:

O tau irgi virš 3k duoda uždėt? 😁)


as nestatau fules, bet paspaudzius max bet duoda dar daugiau 😄D

Benzema cia kalba apie krepsinio cempionu lyga
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1586 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
0
My bad.
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Biski su fifa raides susimaise 😁) , paziejau fiba tai 200-300 😄
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Asiuskit man to puslapio linka pm, noriu pasijuokt 😄
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Principal Rašė:

asiuskit man to puslapio linka pm, noriu pasijuokt 😄


jau radau pats, ten tik bendroves reklama. Puslapio kurejas prognoziu nepardavineja ir jokiu kitokiu mokesciu nepraso 😄
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Nuo ~1min 05s
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Kai pamaciau pirma karta pries 4~ dienas - pramuse, antra - jau matesi biski vaidybos ( kalbant apie visu reakcijas ), daug kas per paskutines pora dienu (bent jau twitteri) kalba kad cia surezisuota ( kuo daugiau kartu ziuri tuo labiau tas matosi, vis i kazka naujo atkreipi demesi ir matosi pagrindiniu aktoriu reakcija nenuosirdi ).
Registravosi: 2016/07/17 Žinučių: 379 Padėkų: 242
Cituoti
0
Aisku surezisuota.
Registravosi: 2011/03/18 Žinučių: 467 Padėkų: 3
Cituoti
0
unik Rašė:

Zinau kaip laikosi sitie puslapiai pats turejau puslapiuka vir 1000 unikaliu i diena uztai ir sakau reikia linka trint


Kiek užkalei? kiek skundų buvo? 😁
Nebuvo skundu man jis savo versliukui reikalingas buvo. tad visas jo tikslas buvo parodyt mano veikla, kontaktus vieta irt.t. pirmuose google puslapiuose... Tik cia ne visai i tema mes. 😂
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0