Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Nuotaikos praskaidrinimui :)

Atsakyti Sekti temą
Tai ka vaikai siandien ismokot?

embeded-image
Registravosi: 2016/07/17 Žinučių: 379 Padėkų: 242
Cituoti
2
embeded-image

Su inkstais prajuokino 😄 o virsuj heiteris ar siaip? Nesuprantu.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
-1
Ar siaip.. 😁 nieko asmenisko 😁
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

embeded-image

Su inkstais prajuokino 😄 o virsuj heiteris ar siaip? Nesuprantu.

Ten siaip kibirinkas skeptikas sedi kuris naudojasi tavo ir kitu pikais ir lauzia ereli sedinti ant unitazo
Karma padaro savo 😉 Dziugina tai kad Vamos baudzia kontoras ir kas turi kiausus prisijungia prie judejimo ir dienos gale bukai verkia krokodilo asarom. Su****as Lietuviskas mentalitetas vietoj to, kad pasidziaugt uz savus pasiruosia apdrabstyt purvais... Karma is a B#$%
Registravosi: 2016/01/06 Žinučių: 60 Padėkų: 20
Cituoti
0
Nesipykstam 😁
Beje, jausmas nerealus, tokio pinigais nepamatuosi.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
4
Vamos!! rašė:

Nesipykstam 😁
Beje, jausmas nerealus, tokio pinigais nepamatuosi.

Svarbiausia pazityvchikas 😉
Registravosi: 2016/01/06 Žinučių: 60 Padėkų: 20
Cituoti
1

Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
2
Kodėl Renaldas Seibutis su žmona neturi daug vaikų?
Nepataiko
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7329 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Apie statymus linksmai 😁 (rusu.k)

Registravosi: 2012/04/12 Žinučių: 231
Cituoti
2
delfi.lt/gyvenimas/namai...e-sokiravo.d?id=74221532

visiskai ne i tema bet juokinga kaip supermamytes del visko pergyvena 😄 o vaikis mldc nuo mazu dienu jau supranta e-sporta 😄
Registravosi: 2013/02/07 Žinučių: 13 Padėkų: 72
Cituoti
0
neilas69 rašė:

delfi.lt/gyvenimas/namai...e-sokiravo.d?id=74221532

visiskai ne i tema bet juokinga kaip supermamytes del visko pergyvena 😄 o vaikis mldc nuo mazu dienu jau supranta e-sporta 😄

Dar vienas fake.
Aiškina, kad minimalios anglų žinios Mano darbe reikalingos minimalios anglų kalbos žinios- "ir aš šiek tiek suprantu anglų kalbą, todėl mane sukrėtė žodžiai, kuriuos aš išgirdau: „F...k you“, „F...k your mother“, „S... my d...“. Tomas garsiai kalbėjo ir piktai juokėsi."
Ir jau toliau aiškina apie "Voice chat" 😄
"Pasirodo, kai kuriuose internetiniuose žaidimuose yra taip vadinamas „voice chat“, kurio dėka galima šnekėti su tais, kurie žaidžia kartu su tavimi"
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Senas bet nemirtyngas, manau daugeliui pazystamas jausmas sito zmogelio 😄

Registravosi: 2017/01/24 Žinučių: 94
Cituoti
9
Jo sitas geras legendinis, zinau ta zmogu kuris cia snekejo 😄
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 591 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
1
palaima rašė:

Jo sitas geras legendinis, zinau ta zmogu kuris cia snekejo 😄

Bet tas tai zudantis 😄 Pastaciau 2000 eu uz CSKA ir negaliu ziuret 😄 Kaip zirniais i siena 😄DDDDDD
Registravosi: 2016/01/06 Žinučių: 60 Padėkų: 20
Cituoti
0
palaima rašė:

Jo sitas geras legendinis, zinau ta zmogu kuris cia snekejo 😄

Cia jis rimtai ar ant bajerio?
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Rimtai cia, ten toks neblogas veikejas megsta uzprikolint
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 591 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
palaima rašė:

Jo sitas geras legendinis, zinau ta zmogu kuris cia snekejo 😄

Ką dabar gyvenime veikia? 😁

embeded-image
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7329 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Veikia ta kad ne viesai kalbet 😁
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 591 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
Vieno čia žmogelio nerimstančio žinutė. Vis bando pas mumis save pasireklamuot ir prigaudyti patiklių veikėjų. Užbanintas jau nežinau kelintą kartą, vis keičia ip, kuria naujus emailus.
Šitą žmogų laikau sergančiu lažybų liga, kas kartą ta pati istorija koks jis geras, kaip jis rimtai žiūri į viską bei žinoma kaip sėkmingai visą laiką dirbo su užsienio klientais 😄
Kadangi jis vėl užbanintas, palieku šią žinutę jums kaip nuotaikos praskaidrinimui, o kitiems ir susipažinimui su tokiais žmonėmis jog kitose platformose tokios pasakaitės neįtrauktų į jo veiklą.

Sveiki. Rasau , cia toki straipsniuka apie save. Kaip jau zinau si grupe kiek kitokia nei visos kitos topines durneliu ir naivuoliu grupes facebookuose. Taigi tikslai grupes kiti ir visai kita publika cia. Tai gal atrasiu kokiu tai rimtesniu zmoniu , kurie pades apsispresti , gal kurie mane supras is kart aiskiai - nors abejoju ar pavyks suprasti is kart 100% , bet tam ir rasau kad pazintumet mane ir gal rimtesni jusu duotumet patarimu , labai noreciau kad atrasytu zmones kurie is ties i lazybas ziuri rimtai ir is to uzdirba , bei kitaip pasakius gyvena.
Taigi , esu Edgaras - arteju i 22 metus , ir pasakysiu jog tikrai jau nebelaikau saves jaunu , gyvenime tikrai isbandziau jau nemazai. Tai pradzioj gal pradesiu apie lazybas , jog su jomis sieju save gal kazkur nuo 17-16 metu , kai dar buvau nepilnametis ir prasiau zmoniu kad atliktu uz manes statymus , na daugelis mano amziaus zmoniu sita dalyka praejo todel kaip ir sakiau kalbesiu atvyrai. Vaziuojam toliau , kad ir ka daryciau visada statymai mane traukia gyvenime labiau uz belenka kitka , tas bendravimas su klientais , pardavimai ir visa kita.. Dirbau ir su uzsienio klientais , ir zinau juos kaip prisivilioti , ir tikrai esu ispeses ir uzdirbes nemazu pinigu is ju , tiek turejau klienta is Singapuro kuris tikrai buvo rimtas piniginiais klausimais , taip pat zmogu is Rumunijos ir dar kitu europos saliu.. Cia pamynejau tokius rimtesnius zmones is kuriu si bei ta uzdirbau , velgi jei tai butu 100 euru nerasyciau , kaip pavizdys kad butu paprasciau ir aiskiau suprasti is Singapuro buvo uzdirbta bendrai apie 10 000eurais , is europieciu klientu 1 - 5k eu.. Taigi cia siek tiek apie mane , aisku as pats niekad nestatydavau rimtu sumu , vis viska mesdavau ant klientu. Taip nera reikia pradzioje statyti uzdirbti o tada atsiras klientai , sita irgi suprantu.. Bet keliaukime toliau , kodel as cia rasau ir kaip viskas yra..
Tai kaip mynejau gyvenime sakau si bei ta jau padariau , baigiau 12 klasiu - 2 kart bandziau studijuot viena kart uzsenyje kita kart lietuvoje , na studijos pasirode ne man.. Ir vel viskas pas mane tais laikais kai studijavau siejosi su lazybomis , vel as ju pamirsti negaliu nes sportas + lazybos + klientai bendravimas ir diskusijos bei pardavimai yra viskas tikrai tai jauciu.
Apkeliavau nemazai europos bandziau dirbti ir fabrike po kurio isejau po nepilnos savaites

Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6249 Tel.: LT
Cituoti
7
Wtf? 😄 Koks tikslas? Akys tai vemia nuo tokio minčių kratinio
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
2