Nuotaikos praskaidrinimui :)

Atsakyti Sekti temą
Buvo pastačiusių ant 12,5 linijos? :)

Cituoti
2
Uzprikolino gerai :D Mergas jis taip geriau cheshintu, nei trintu koks jis rimtas kentas :D
Cituoti
0
makafutka rašė:

Buvo pastačiusių ant 12,5 linijos? :)

Kaip ziauru :DD
Cituoti
2
Benzema,

Tai galima būtų paviešint to aktyvaus verslininko nikus šitam forume.
Cituoti
0
prokom rašė:

Benzema,

Tai galima būtų paviešint to aktyvaus verslininko nikus šitam forume.

Cituoti
0
Lapeno, ceps123 pamenu, kažkiek bandė reikštis aš labiau dėl tipažo, kai naują niką kursis, kad lengviau būtų atpažint.

Viena prognozė tenise statymuose vartotojo DrEuro, tipažas primena šitą bičiuką.

man asmeniškai likusių nereikia.
Cituoti
0
:D :D vo cia tai duoda gazo baxurelis. Jie ten rodos babkes uz 1 vieta dalina kiek maciau tik vat idomu ar kas nors nors karta gavo tuos 500e ju zadetus :D
Cituoti
0
embeded-image
Cituoti
4
Kai einat i punkta su moters bapkem visada imkit priesingai nei norejot statyt :) Autore : mano zmona :)
Cituoti
2
megamix rašė:

Kai einat i punkta su moters bapkem visada imkit priesingai nei norejot statyt :) Autore : mano zmona :)

Statai KenoLoto ir turi žmoną. Lucky you :)
Cituoti
7
Zodziu, pasirink savo likima :D

Cituoti
3
Ka jus per naujus?

Cituoti
2
Cituoti
4
Rimti prikolai vaiksto :D
Cituoti
2
23 tūkstančių dolerių premija už ilgiausia bučinį su mašina. Pasiryžtumėte? :))

facebook.com/1tvnews/vid...6763862/?hc_ref=NEWSFEED
Cituoti
1
Gerulė, ane? :)

A lyga turi naują vadovę - trečiadienį buvo paskelbta, kad pasitraukusį direktorių Deividą Šemberą laikinai pakeis komunikacijos vadovė Meda Piečytė.

Internautai iš kartais pastebėjo, kad tai - neregėta naujiena šalies futbole.

Pirmą kartą svarbų postą užims naujos kartos valdininkė, kuri nevengia naudotis socialiniais tinklais ir juose dalintis gražiomis nuotraukomis.

eurofootball.lt/naujieno...anti-grazuole-foto/52971
Cituoti
0
unik rašė:

Gerulė, ane? :)

A lyga turi naują vadovę - trečiadienį buvo paskelbta, kad pasitraukusį direktorių Deividą Šemberą laikinai pakeis komunikacijos vadovė Meda Piečytė.

Internautai iš kartais pastebėjo, kad tai - neregėta naujiena šalies futbole.

Pirmą kartą svarbų postą užims naujos kartos valdininkė, kuri nevengia naudotis socialiniais tinklais ir juose dalintis gražiomis nuotraukomis.

eurofootball.lt/naujieno...anti-grazuole-foto/52971

Tauragė - A lyga - M.Piečytė - A.P (Svinius) - FKTauras. Nu manau viska patys suprantat, A lyga dar idomesne bus :))))
Cituoti
0
embeded-image
Cituoti
0
Pokalbis facebooke :)

Kur Paryziuje gamina cepelinus?

Galiu atvesti pirmadieni apie 10ryto i paryziu cepelinu kiek tik reike... porcija butu apie 10€ vaziuojiu is Londono i paryziu. Sekmadieni nakti isvaziuojiu is Londono busiu paryziuje apie 10ryte.

Cituoti
2
Moterys kaip visada, sugeba nustebinti :D
embeded-image
Cituoti
0