Nuotaikos praskaidrinimui :)

Atsakyti Sekti temą
Matyt rudenio šalčiai paveikė jau daugumą..
Sutartos Rungtynes.
Zdarova. Gavau is draugelio sutartas rungtynes is teniso. Siandien Kofas 2.62 Neprasau pinigu minimaliai 20euriuku Statyma duodu ispradziu. Po statymo laimejimo tokiu atveju reiketu susimoketi ir tiek! :) Pats esu pasidejes stambiai. Bet nutariau pasidalinti ir siek tiek uzsidirbti papildomai - Parasykit i pasta kam idomu "BETTINGMANIAC....
Cituoti
0
unik rašė:

Sutartos Rungtynes.
Zdarova. Gavau is draugelio sutartas rungtynes is teniso. Siandien Kofas 2.62 Neprasau pinigu minimaliai 20euriuku Statyma duodu ispradziu. Po statymo laimejimo tokiu atveju reiketu susimoketi ir tiek! :) Pats esu pasidejes stambiai. Bet nutariau pasidalinti ir siek tiek uzsidirbti papildomai - Parasykit i pasta kam idomu "BETTINGMANIAC....

Kalam piniga skubiai!!!! uzdarbis.lt/t390159/fixas/ FIXAS!!!!
Cituoti
0
unik rašė:

Sutartos Rungtynes.

Kadangi ten turbūt greitai ištrins, tai įkopinu

Fixas.
Atsiprasau nezinojau kad negalima pardavineti.
Tad duodu nemokamai.
Tenisas Tiburon JAV -
Mitchel Kruegger - Norrie Cameron
Statom uz Mitchel Kruegger Pergale. @ 2.62 Kofas.! :)
Cituoti
0
Koks geras zmogus fixus uz dyka duoda geriau ir nebuna..
Cituoti
0
sarylo rašė:

Koks geras zmogus fixus uz dyka duoda geriau ir nebuna..

Nes jeigu praeis, tai atsiras kvailelių būrys pirkti kitą. O jeigu ne, tai visi pamirš.
Cituoti
0
Nieko ryt pasidalins dar vienu..
Cituoti
0
Kas per laikai atejo... net fixais negali pasitiketi. Manau del to kalta Lietuvos valdzia :D
Cituoti
3
Cituoti
5
Cituoti
7
Gal kito mėnesio geriausiam savaitę atostogų šitame? :)
aso.com/listings/spec/Vi...=161262&listingType=true

Cituoti
1
Kazkam patiko Loseju asociajos straipsnis, tik sitas panoro Respublikiniu mastu reklama pasidaryt :D
15min.lt/verslas/naujien...kasimo-centra-662-848860
Cituoti
1