Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Cia bet365 is tikruju per daug savarankiskai daro, bet taip jie apsisaugo nuo tokiu, kurie gaudo klaidas. Man praeitam sezone buvo panasus bajeris, kai suzaidus 5min rezultatas buvo 0-9 ar 0-8 ir namu komandai dave 18.5 live 1kel totala. Ikaliau beveik maxa uz under, sumete 18 tasku (jo, vos nepermete per 5min) ir kofa pakeite i 1.06. Daugiau tokiu bandymu is manes nebuvo ir nebus.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

"
Yra tony, bwin. Bet365 taip pat yra, bet siulau ten neimt, nes susigadinsit saskaita. Live turetu but, tai geriau tada.
"

Vamos!!, paaiškink visiems, ką reiškia susigadinti bet365 sąskaitą ir kaip to išvengti.

Ikale limita po sio statymo? Prematch paemei?
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 624 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

"
Yra tony, bwin. Bet365 taip pat yra, bet siulau ten neimt, nes susigadinsit saskaita. Live turetu but, tai geriau tada.
"

Vamos!!, paaiškink visiems, ką reiškia susigadinti bet365 sąskaitą ir kaip to išvengti.

Jums tai negresia. Cia zmonems, kurie dirba su manim ir kuriuos limituoja. Jei norit gaut greitus limitus bet365, tai prasom - statykit uz draugiskus macus (kuriu maxas 250e), uz mazas krepsinio lygas. Tokias saskaitas limituoja pirmas.

Man, visgi, iki galo neaisku - ar klausimo autorius uzduodamas klausima ironizavo ar norejo gauti naudingos informacijos. Na bet bet kuriuo atveju -
atsakiau.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Dėkui, Vamos!!
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Beje, nieko aš neironizuoju, o limituoja, manau, visus, kurie laimi. Nebūtinai tuos, kurie dirba su tavim 😁

Įdomu, kodėl geriau statyti LIVE nei, pre-match. Mažiau rizikos, kad gausi limitą?

Dar vienas įdomesnis klausimas. Kai bet365 nori pastatyti daugiau nei max, ar verta siųsti likusią statymo sumą traderiam, kad jie leistų, arba neleistų? Kol mano bet365 sąskaita minusinė, tai aš kartas nuo karto nusiunčiu ir man visada leidžia satatyti. Bet iš esmės įdomu, ar čia geras dalykas ar ne. Galbūt kaip ir su tom draugiškom, jie labiau į tave atkreips dėmėsį ir greitai limitą įkals. Vamos, gal pakomentuosi. Manau, visiems naudinga kuo daugiau žinoti, kaip dirba bendrovės.

Ačiū
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Beje, nieko aš neironizuoju, o limituoja, manau, visus, kurie laimi. Nebūtinai tuos, kurie dirba su tavim 😁

Įdomu, kodėl geriau statyti LIVE nei, pre-match. Mažiau rizikos, kad gausi limitą?

Dar vienas įdomesnis klausimas. Kai bet365 nori pastatyti daugiau nei max, ar verta siųsti likusią statymo sumą traderiam, kad jie leistų, arba neleistų? Kol mano bet365 sąskaita minusinė, tai aš kartas nuo karto nusiunčiu ir man visada leidžia satatyti. Bet iš esmės įdomu, ar čia geras dalykas ar ne. Galbūt kaip ir su tom draugiškom, jie labiau į tave atkreips dėmėsį ir greitai limitą įkals. Vamos, gal pakomentuosi. Manau, visiems naudinga kuo daugiau žinoti, kaip dirba bendrovės.

Ačiū

Nu tai matai tame ir skirtumas, kad tu "manai", o as zinau. Tai kam speliot? Gali statyt tik premier lygos futbola ir taves nelimituos arba limituos pasiekus kokius 200k pliusa. Ir gali statyt kasio draugiskas, kur ir jie patys supranta, kad daro daug klaidu ir gausi limita isvis nieko neuzdirbes. Toks ir buvo patarimas mano zmonems, kuris, beje, ir buvo skirtas tik jiems - nesugadinkit saskaitu statydami bet365 uz tokias lygas. Saskaitu prireiks prasidejus sezonam su mano megstamom papildomom linijom is didziuju lygu su dideliais maxais. Cia del 200e rizikuojam atkreipt i save demesi ir pasigreitint limito gavima. Jei galima is saskaitos uzdirbt daugiau, tai nera reikalo skubet.

Treideriam niekada nesiunciu. Cia apskritai vienas pirmu dalyku ko ismokau lazybose. Bet aisku jei minusine saskaita, tai jie ta mato ir turbut leidzia pastatyt kiek nori, todel kol minusas treideriam siust galima.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

Nu tai matai tame ir skirtumas, kad tu "manai", o as zinau. Tai kam speliot? Gali statyt tik premier lygos futbola ir taves nelimituos arba limituos pasiekus kokius 200k pliusa. Ir gali statyt kasio draugiskas, kur ir jie patys supranta, kad daro daug klaidu ir gausi limita isvis nieko neuzdirbes. Toks ir buvo patarimas mano zmonems, kuris, beje, ir buvo skirtas tik jiems - nesugadinkit saskaitu statydami bet365 uz tokias lygas. Saskaitu prireiks prasidejus sezonam su mano megstamom papildomom linijom is didziuju lygu su dideliais maxais. Cia del 200e rizikuojam atkreipt i save demesi ir pasigreitint limito gavima. Jei galima is saskaitos uzdirbt daugiau, tai nera reikalo skubet.

Treideriam niekada nesiunciu. Cia apskritai vienas pirmu dalyku ko ismokau lazybose. Bet aisku jei minusine saskaita, tai jie ta mato ir turbut leidzia pastatyt kiek nori, todel kol minusas treideriam siust galima.

Ir taip - statant live daug maziau rizikos gauti limita. Pas juos kas minute per visa pasauli zmones atlieka tukstancius statymu. Sedi kamikadzes ir spaudineja mygtukus uz bet ka, kad tik palost. Visko nesuziuresi. Mano saskaitos labai ilgai laiko, kai statau tik live + dideles lygas.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
TurkasKuriamSalta rašė:

Techninė klaida, nėr ko čia purkštauti kai visą dieną buvo 1.37 pas juos. Vis tiek nebūtų išmokėjo prie 1.9

Technine klaida, bet ar paciam butu ne geriau, jei statyma butu anuliave, nei pakeite i toki koef?😁
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
TOTO rašė:

Technine klaida, bet ar paciam butu ne geriau, jei statyma butu anuliave, nei pakeite i toki koef?😁

Laiska is ju gavau.As asmeniskai ant 1.31 kofu beveik niekada nededu,tai nelabai suprantu kaip lazybu bendrove gali savarankiskai nusprest uz loseja?!Tarkim statymas butu nejes,na su 1.90 kofu tai cia suprantamas dalykas,bet sedet ir prakaituot su tarkim 1.12 tai ka as zinau..
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 163 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar eina kaip nors su žinoti, ar bus LIVE pasiūla konkrečių futbolų rungtynių? Yra mačas, ant kurio norėčiau statyti LIVE, bet jei nebus LIVE, tai statyčiau prematch.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Ar eina kaip nors su žinoti, ar bus LIVE pasiūla konkrečių futbolų rungtynių? Yra mačas, ant kurio norėčiau statyti LIVE, bet jei nebus LIVE, tai statyčiau prematch.

Schedule viršuje
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Ar eina kaip nors su žinoti, ar bus LIVE pasiūla konkrečių futbolų rungtynių? Yra mačas, ant kurio norėčiau statyti LIVE, bet jei nebus LIVE, tai statyčiau prematch.

Jeigu neklystu sofascore.com priklauso bet365 ir ten yra visi įvykiai, kuriuos galima pamatyti jų pasiūloje live
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
Nesuprasi, bliamba. Tarp "Scheduled" tų rungtynių nebuvo, bet kai jos prasidėjo, tai pyst ir įdėjo LIVE.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
1raudona fulei prilygina 2geltonom?
Registravosi: 2016/06/09 Žinučių: 18 Padėkų: 2
Cituoti
0
zamara rašė:

1raudona fulei prilygina 2geltonom?

Taip
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
As jeigu darau ismoka penktadieni, tai tik pirmadieni popiet buna man pervesti pinigai.
Registravosi: 2012/02/27 Žinučių: 47 Padėkų: 5
Cituoti
0
Nerandu info.. Turbūt per kokias 2-4 DARBO DIENAS perveda.
Registravosi: 2016/06/09 Žinučių: 18 Padėkų: 2
Cituoti
0
zamara rašė:

Nerandu info.. Turbūt per kokias 2-4 DARBO DIENAS perveda.

Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Ačiū Benzema.
Registravosi: 2016/06/09 Žinučių: 18 Padėkų: 2
Cituoti
0
Bet365 Live korteles tik bendra duoda, ar atskirai uz komandas irgi?
Registravosi: 2017/04/27 Žinučių: 34 Padėkų: 7
Cituoti
0