Jūsų klausimai

Atsakyti Sekti temą
[email protected] nusiunciau laiska
Cituoti
0
krulis11 Rašė:

[email protected] nusiunciau laiska


Nieko negavom. Įmesk tada čia tą screenshot su bėda asmeninėse žinutėse.
Cituoti
0
Turejot gaut tikrai
Cituoti
0
krulis11 Rašė:

Turejot gaut tikrai


Nieko negavom. Įmesk tada čia tą screenshot su bėda asmeninėse žinutėse.

Cituoti
0
Laba diena, viena diena pamasciau ir gal kas nors gali atsakyt, koks tikslas atlikinet statymus prematch, jeigu galima live pasiimti ir daug geresni kofa ir matyt rungtyniu eiga i kuria puse krypsta, vienintele priezasti matau ta, kad paprasciausiai ne visada yra laiko ir rodomu stream stebet live, ar teisingai?
Cituoti
-2
Ir kokia Tu ten eiga matytum suzaidus pvz. 10 sec?
Cituoti
3
O suzaidus 20 min, ar nematytum eigos?
Cituoti
0
Stebi varžybas, matai tavo komanda lipa ant varžovų ir tikrai laimės, tačiau dar koef. mažokas, ir galvoji luktelsi dar 5min. ir tada statysi ant pergalės, bet pyst, per tas 5min. tavo komanda įmuša ir koef. krenta ir nėra jau vertės statyti, nebent laukti kol varžovai išlygins, jei sugebės. Tad čia reikia daug kantrybės, atima daug laiko ir šiaip iš to stebėjimo ne visada yra naudos.
Cituoti
3
Kalbant apie LIVE, aš pats dažniausiai statau taip. Tarkim krepšinyje noriu imti under, bet totalas man kiek per mažas. Tai įsijungiu LIVE ir jei per pirmą minutę komandos greitai apsikeičia taškais, tai totalas pakyla per 1 ar per 2 taškus. Tada iškart imu under. Ta pirma minutė per daug reikšmės visoms varžyboms neturi, o totalą gauni geresnį. Kiek tai pasiteisina, neskaičiavau. Svarbiausia vistiek yra atlikti gerą spėjimą prieš varžybas.
Cituoti
0
Aciu uz nuomones, as neparasiau, bet butent apie krepsini ir kalbejau, sakykim jei kalbant apie statyma uz pergale. Tarkim yra favoritas (na tikrai tas, kuris pagal tave gali is -5 ar -7 iseit per 1-2 minutes), kuris krenta i duobele, tuomet kofas kyla daugiau nei buvo duodama pre match, tai ir proga uzsimesti geresne. Kitas variantas totalas - paziurint pirmas +- 10 min krepsinio rungtyniu jau galima mazdaug numatyti ar komandoms krenta metimai, gal isviso grybauja kazkuri(juk buna juodu dienu visiems, o bukmekeriu kompas juk skaiciuoja sausa statistika)ir matai , kad duodamas kofas labai ir labai normalus uz pvz underi, kuri tu matai , kad padaryti sakykim koks 60/40 tavo naudai ir velgi yra proga pasiimti normalu kofa su gera pabaiga. Ar tiesiog kazkas is patirties gali pasakyti, kad tiesiog spejimai is prematch yra kur kas sekmingesni? Mano nuomone, LIVE ypac krepsinyje , o dar ir su cash out galimybe yra kazkas nuostabaus. Gal klystu, bus matyt palosus ilgesni laika.
Cituoti
-3
Kalbu tik apie under/over prematch gali geresni kof pasiimt su ta pacia baigtim @2 ardaugiau.. live total gali kokiu 10-20 skirtuma pgaut nuo savo pradinio totalo ,bet kof [email protected] . siai dienai butent tuo uzsiemu, kolkas live pasiteisina.Bet kaip ir minejo svarbu stiksliai suskaiciuot Australu atkrentamuose under beveik 200 sudege Siandien irane 103 overis nepraejo.
Cituoti
0
Sveiki kur dingo,nba eurolygos speliones,is tonybet pasiulosL
Cituoti
-2
Radau...
Cituoti
0