Vamos!!
4268
Sveiki. Ieškau minusinių/senų sąskaitų, kurių max statymai būtų didesni nei standartiniai naujų sąskaitų maksimalūs statymai. Labiausiai domina bwin, wh, betstars, unibet. Už geras sąskaitas galiu pasiūlyti 5% nuo pelno arba iš anksto susitartą sumą. Dėl labai gerų sąskaitų galima derėtis. Laukiu tik rimtų pasiūlymų.
Cituoti
0
macejuz
22
Chebra parasykit PM kam realiai reik saskaitu cia buvau punkte sutikau viena baxureli. Kazkaip pakalbejom ir pas zmogu visai ne kazka su lazybom. Turi tonybet orakulas topsport senas saskaitas ~5m senumo visos minusines kiek konkreciai nezinau. Sake dar turi kazkokias kelias uzsienio bendroves sask irgi senos bet jose nelabai statyta. Suvesiu su zmogum aptarsit salygas. Vilnius
Pastoviai raso teiraujasi del saskaitu ar kam reikia. Tai vat galiu pagelbet siuo klausimu kam nors.
Cituoti
0
VicenteR
608
Skubiai nupirkciau bet365 saskaita su skrill.Pries siulydami pasiziurekit kokius rodo max bet ant europos lygos asian cards.jei 375 tai tokio nepirksiu.jeigu rodo max bet apie 1000 tai zinokit kad turit labai vertinga saskaita.Dabartine saskaita tokiais max bet naudojau apie 2.5men ir saskaitos savininkas is manes per ta laika is jos uzdirbo apie 800eu(veliau pats parasys)
laukiu pm is vilniaus ir kauno.jei butu saskaita su max bet ant asian cards 1000 tai tiktu bet kuris miestas
Cituoti
0