Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

TonyBet 1000€ konkursas

Atsakyti Sekti temą
Vamos!! rašė:

embeded-image
Viską atspėjau, bet iš EL minusas, nes Laboral ėmiau ne pergalę, o -3. Šiandien nesėkmingiausia diena šį mėnesį.

Nemeluok,ne viska atspejai,Galatasaray neisovei😁
Registravosi: 2011/10/09 Žinučių: 400 Padėkų: 42 Tel.: GB
Cituoti
1
pankis13 rašė:

Nemeluok,ne viska atspejai,Galatasaray neisovei😁

Atspejau viska ka spejau. Nebuvo nieko ko neatspejau is to ka spejau.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaip rusai sako shutka...
Registravosi: 2011/10/09 Žinučių: 400 Padėkų: 42 Tel.: GB
Cituoti
0
Laimėjimai pervesti. Laimėjimą reikia prauskti 3 kartus ant minimalaus bent 1.6 koeficiento per ateinančias 30 dienų.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
-3
Benzema rašė:

Laimėjimai pervesti. Laimėjimą reikia prauskti 3 kartus ant minimalaus bent 1.6 koeficiento per ateinančias 30 dienų.

Va čia tai pasityčiojimas iš žmonių. Aš savo laimėjimą atidaviau geram žmogui, o pasirodo, čia tie pinigai ne laimėti, o pasmerkti pralaimėjimui. Ir dabar sąlygas perskaičiau - niekur niekas nerašo apie jokius prasukimus. Nenorit pasiaiškint?
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
7
Vamos!! rašė:

Va čia tai pasityčiojimas iš žmonių. Aš savo laimėjimą atidaviau geram žmogui, o pasirodo, čia tie pinigai ne laimėti, o pasmerkti pralaimėjimui. Ir dabar sąlygas perskaičiau - niekur niekas nerašo apie jokius prasukimus. Nenorit pasiaiškint?

Ačiū, kad dalyvavote, bet VISADA ir VISUR būna sąlygos (šiuo atveju sąlygos buvo super sumažintos, koeficientai sumažinti, prasukimų kartas žiauriai mažas) ir niekas nedalina pinigų dykai (šį kartą itin daug). Visi norintys jau 12 metų raginami finansuoti tam tikrus konkursus, prizus ar dar kažką, kol kas nelabai atsirado.
Gal neprimint, kaip kai kurie puslapiai išduoda informaciją apie telefonus, emailus ir viską ką tik žino apie lankytojus dėl to, kad pavaidint didesnes sumas prizams ir pan. - tą galėtume ir mes daryti, niekada nedarėme ir nesiruošiame daryti.
Sėkmės dalyvaujant kituose konkursuose.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
-2
Pasityciojimas yra ne tai, kad yra salygos. Pasityciojimas ir zmoniu apgaudinejimas yra tai, kad tos salygos nebuvo paminetos prasidedant konkursui.
Kitiems, kurie nesupranta apie ka as iskart pasakau, kad jei jus laimejot 400e, tai jums dar teks pagauti minimum 4 kofa, kad juos atsiimti, nes 1.6 treciuoju butent tiek ir yra.

Turiu tokia savybe, kad jei matau neteisybe, tai visada pasakysiu nesvarbu tai draugai ar priesai. Siuo atveju pirmas variantas, bet labai gaila matyti tokia situacija.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
8
Gavau ta bonusa (50 euru) ir dabar uzsaldyti yra 150 euru.😁 taip iseina jog norint issigrynint dabar mano legaliai islostus pinigus as ju igrynint negaliu. Tebunie tie 50 buna uzsaldyti, bet mano inestu ir uzdirbtu pinigu jie neturi teises kontroliuot. P.s. pries pati konkursa nieko blogo neturiu.
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
5
Teko tureti bonusus pries keleta metu. Bet kai pamaciau ka isdarineja su mano lesonis is karto atsisakiau. Buvo pamoka, jog jei jau planuoji gauti bonusa pirma pasidaryk normaliai ismoka. Sutinku su Vamos siuo atveju pilnai. Nors kitaip ir nelabai kazko galejo tiketis, pinigu jie laisva ranka nemetom
Registravosi: 2011/12/01 Žinučių: 53 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
2
Tai 1.6 kofą nuraut nėra sudėtinga, jei kokį superinį su i raide susirenki iš 4 mažiukų įvykių.
Registravosi: 2016/01/29 Žinučių: 42 Padėkų: 207
Cituoti
-2
kareda 1993 rašė:

Tai 1.6 kofą nuraut nėra sudėtinga, jei kokį superinį su i raide susirenki iš 4 mažiukų įvykių.

Tu esi mylimas lažybų bendrovių klientas 😁
Registravosi: 2010/06/15 Žinučių: 223 Tel.: LT
Cituoti
4
sardaukar rašė:

Tu esi mylimas lažybų bendrovių klientas 😁

Tarp kitko Orakulo kalendorių visad gaunu prieš naujus metus.
Registravosi: 2016/01/29 Žinučių: 42 Padėkų: 207
Cituoti
0
Neo rašė:

Gavau ta bonusa (50 euru) ir dabar uzsaldyti yra 150 euru.😁 taip iseina jog norint issigrynint dabar mano legaliai islostus pinigus as ju igrynint negaliu. Tebunie tie 50 buna uzsaldyti, bet mano inestu ir uzdirbtu pinigu jie neturi teises kontroliuot. P.s. pries pati konkursa nieko blogo neturiu.

Po keletos tonybeto laiškų, kokią jie teisę turi neleisti išgryninti mano legaliai uždirbtų ir įneštų pinigų, gavau pasiūlymą jog mano laimėtą premiją jie gali tiesiog pašalinti. Gal žinote kur galima rimčiau kreiptis,dėl tokių vartotojų teisių tonybete, o ne tik live helpe? Principo reikalas.
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
1
Nemanau, kad kazka pasieksi elektroniniais laiskais. Jie net prie visu akciju/bonusu prideda sakini, kad Tonybet gali betkada nutraukti akcija ar pakeisti salygas, tai cia greiciausiai jei kelsi bangas, pasiliks sau teise ta bonusa pasalinti.
Registravosi: 2011/12/01 Žinučių: 53 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
1
Duotu normalius prizus ir viskas, o tai dar su prasukinejimais visokiausiais, apmaudu... Aisku kiti sakys, kad dovanotam arkliui i dantis neziurima, bet vistiek...
Registravosi: 2014/03/27 Žinučių: 16
Cituoti
1
Parasykit ar kam nors pavyks prasukti laimejimus 3 kartus. Idomu pasidare. Kai kuriems uzsaldyti visi pinigai, kas apskritai yra absurdas.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Situacija tokia: gavai 50 euru bonusa, pastatei ir pralosei is pirmo karto ir tikiesi kad bonusas dingo. Deje ne, dar liko 100 euru minuse dar reikia jau is SAVO pinigu pastatyt 100 euru, kad atgautum uzsaldytus savus pinigus, Va tai toks jums prizas. Nepavydziu kas laimejo pirma vieta 😄
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
7
Principal rašė:

Situacija tokia: gavai 50 euru bonusa, pastatei ir pralosei is pirmo karto ir tikiesi kad bonusas dingo. Deje ne, dar liko 100 euru minuse dar reikia jau is SAVO pinigu pastatyt 100 euru, kad atgautum uzsaldytus savus pinigus, Va tai toks jums prizas. Nepavydziu kas laimejo pirma vieta 😄

😄D zegnotis nuo tokiu bonusu.
Registravosi: 2016/06/15 Žinučių: 57 Padėkų: 18
Cituoti
2
Principal rašė:

Situacija tokia: gavai 50 euru bonusa, pastatei ir pralosei is pirmo karto ir tikiesi kad bonusas dingo. Deje ne, dar liko 100 euru minuse dar reikia jau is SAVO pinigu pastatyt 100 euru, kad atgautum uzsaldytus savus pinigus, Va tai toks jums prizas. Nepavydziu kas laimejo pirma vieta 😄

😁😁😁😁😁😁😁😁 juokas pro asaras
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
2
Aš taip nedaryčiau, bet jei kam reikia turiu patarimą 😁
Turim bonusą 50 Eur, reik prasukt 3 kartus t.y. pastatyt 150 Eur
Statom po 75 Eur pvz. šiandein ant over ir under 206.5 Dallas Mavericks - Golden State Warriors koef. 1,92
Laimim 144 Eur, minuse 6 Eur. t.y. realiai gavom ne 50 Eur bonusą, o 44 Eur t.y. 12% mažesnį bonusą, atitinkamai jei gavom 400 Eur tai realiai bus 352 Eur.
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
5