Registruokis nemokamai Prisijungti

Asmeniniai nustatymai

Čia galite peržiūrėti ir keisti informaciją, kurią Jūs pateikėte Unibet registracijos proceso metu. Jūs galite ją bet kada pakeisti, pavyzdžiui, jeigu persikraustėte arba norėtumėte pakeisti savo slaptažodį.
Puslapio apačioje Jūs galėsite pakeisti laiko ir datos rodymo formatą, taip pat ir koeficientų žymėjimą ir automatinį Unibet pradinį puslapį prisijungiant.

Dažniausiai užduodami klausimai


Aš pamiršau slaptažodį. Ką man daryti?
Spauskite "Pamiršote slaptažodį?" dežutėje "Mano sąskaita" ir sekite instrukcijas. Jūsų slaptažodis bus išsiųstas į Jūsų elektroninio pašto adresą. Tokiu atveju, Jums reikės prisiminti savo saugumo klausimą, kurį Jūs pateikėte registracijos proceso metu.
Ar galiu pakeisti savo slaptažodį?
Bet kada, ypatingai jeigu galvojate, kad kažkas gali jį žinoti! Prisijunkite prie savo Unibet paskyros ir eikite į asmeninius nustatymus ("Mano sąskaitoje"). Ten galėsite lengvai pakeisti slaptažodį.
Ar aš galiu pakeisti savo vartotojo vardą?
Ne, Jūsų Unibet vartotojo vardas negali būti pakeistas, būtent tai padaro Jūsų paskyrą unikalią.
Aš pasikeičiau vardą, kaip galėčiau jį pakeisti savo Unibet sąskaitoje?
Jeigu dėl kokių nors priežasčių Jums reikia pakeisti savo vardą ir/arba pavardę, prašome susiekti su klientų aptarnavimo skyriumi. Mums reikės asmenybės patvirtinimo prieš įvykdant pakeitimus.

Registruotis į Unibet.

Populiariausios bendrovės

79 ONLINE