Registruokis nemokamai Prisijungti

Kaip išsigryninti?

Unibet "Mano sąskaitos" dėžutėje paspaudus "Išgryninti" bus atidarytas naujas langas su išgryninimo pasirinkimais ir informacija.

Atliekant išgryninimą, nepamirškite, kad galioja tam tikros premijos taisyklės ir galimas daiktas, kad negalėsite išsigryninti visos sąskaitoje esančios sumos. Jeigu turite premiją, jos sąlygos yra aprašytos "Mano sąskaitoje" tol, kol ta premija aktyvi.

1. Jūsų ankstesni išgryninimo metodai yra saugomi ir pasirodys automatiškai.

2. Pirmojo sąraše esančio išgryninimo metodo limitai, mokesčiai ir terminai bus aprašyti. Jeigu norėsite peržiūrėti informaciją apie kitus išgryninimo metodus, spauskite ant to metodo arba ant "Palyginti išgryninimo metodus".

 


Kaip išsigryninti pinigus iš Unibet sąskaitos?

Savo lėšas galite išgryninti į banko sąskaitą arba į savo elektroninių apmokėjimų tiekėjo sąskaitą, pvz. Skrill ar Neteller. Kai kuriose šalyse, Jūs taip pat turite galimybę pinigus išgryninti į VISA kreditinę ar debetinę kortelę, iš kurios atlikote pervedimą. Išsamesnės informacijos ieškokite išgryninimų puslapyje, Mano Sąskaitos dėžutėje.

Kiek laiko užtruks išgryninimas?
Informacija apie tai kiek laiko užtruks išgryninimas galite rasti Jūsų pasirinkto išgryninimo metodo puslapyje. Jūs taip pat turite galimybę palyginti skirtingus išgryninimo metodus, paspaudę piktogramą "Palyginti išgryninimo pasirinkimus".

Ar reikės mokėti už išgryninimus iš Unibet sąskaitos?

Mes neapmokestiname išgryninimų didesnių nei šios sumos - 15 EUR, 10 GBP ar 15 USD.

Jeigu išgryninimas yra mažesnis, mes galime jį apmokestinti šia suma - 3 EUR, 2GBP ar 3 USD.

Aš atlikau išgryninimą iš Unibet sąskaitos į savo Skrill sąskaitą. Pinigai buvo nuskaičiuoti nuo Unibet sąskaitos, tačiau nepasiekė mano Skrill sąskaitos. Praėjo jau keletas dienų. Ką man daryti?

Paprastai taip nutinka, kai Jūsų Skrill sąskaitos naudojamas elektroninio pašto adresas skiriasi, nuo naudojamo Unibet. Jeigu tai vienas iš tokių atvejų, Jūs turėjote gauti elektroninį laišką iš Skrill. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Unibet klientų aptarnavimo skyrių.

Aš bandau atlikti išgryninimą iš savo Unibet sąskaitos, bet vis gaunu žinutę, kad aš dar pakankamai nepanaudojau premijos. Tačiau naudodamas premiją aš atlikau sporto statymus. Kodėl aš negaliu atlikti išgryninimo?

Kiekviena premijų kampanija turi skirtingas taisykles. Paprastai premija privalo būti panaudota daugiau nei vieną kartą, sporto statymuose, žaidimuose ar Momentinėje Loterijoje. Tol kol neįvykdysite premijos sąlygų, negalėsite išsigryninti pervedimo + premijos sumos. Žinoma, bet kokia suma virš paminėtos, gali būti išgryninta bet kuriuo metu.

Premijos ir jos sąlygų aprašymą galite rasti "Mano sąskaitoje", tol kol ji galioja.

Ar aš galiu atlikti išgryninimą iš savo Unibet sąskaitos į draugo?

Ne, išgryninimus galite atlikti tik į savo sąskaitą. Sąskaita gali būti naudojama tik tuo atveju, jeigu savininko vardas sutampa su Unibet sąskaitos savininko vardu.


Registruotis į Unibet.

 

Populiariausios bendrovės

167 ONLINE