Registruokis nemokamai Prisijungti

Kaip persivesti?

Unibet puslapio skiltyje "Mano sąskaita" paspaudus ant "Pervedimai", bus atidarytas naujas langas su visais pervedimų pasirinkimais ir informacija.


1. Ten rasite kiekvieno apmokėjimo metodo limitus, mokesčius ir pervedimų trukmes.
2. Viršuje galite pasirinkti skirtingus pervedimų metodus. Tam tikrose šalyse kai kurie metodai gali būti neprieinami.
3. Palyginkite pervedimų pasirinkimus.

Kaip pervesti pinigus į Unibet sąskaitą?
Jeigu Jūs esate Unibet klientas, spauskite piktogramą "Pervesti", esančia skyrelyje "Mano sąskaita" ir sekite instrukcijas. Jūs galite greitai ir paprastai atlikti pavedimą naudodami kreditinę kortelę, savo banko sąskaitą arba internetinių apmokėjimų sistemą, tokią kaip Skrill ir Neteller.
Kokias kreditines korteles Jūs priimate?
Eikite į mūsų pervedimų kortelėmis puslapį ir pažiūrėkite, kokių tipų kortelėmis galite atlikti pervedimą į savo Unibet sąskaitą. Kai kurios kortelės negali būti naudojamos internetiniams sandoriams. Jeigu Jūs nesate tikras dėl savo kortelės, geriausia būtų paskambinti savo bankui.
Kaip atlikti pervedimą iš savo banko sąskaitos?
Norėdamas atlikti pervedimą, Jūs privalote būti registruotas Unibet vartotojas. Prisijunkite, tuomet keliaukite į Mano sąskaita -> Pervesti -> Banko pavedimas, ten rasite mūsų lietuviško Ūkio banko duomenis.
Šiuos banko duomenis privalote naudoti atlikdami pavedimą iš savo banko, internetu ar telefonu. Nepamirškite į banko pervedimą įrašyti savo vardo ir Unibet sąskaitos numerio, kitaip mes tiesiog nežinosime kas atliko pavedimą.
Ar reikės mokėti už pervedimus į savo Unibet sąskaitą?
Visi mokesčiai yra nurodyti prie kiekvieno pervedimo būdo. Atminkite, kad bankai gali imti kažkokį simbolinį mokestį už pervedimą.
Kas yra "BIC" ir "IBAN" ir kur man juos rasti?
BIC yra tarptautinis banko kodas, o IBAN yra tarptautinis banko sąskaitos numeris. Abu šie numeriai supaprastina tarptautinius pervedimus. Šie kodai gali būti parašyti Jūsų sąskaitos išklotinėse. Jeigu jų nežinote, susisiekite su banku.
Ar aš galiu atlikti pervedimą į draugo Unibet sąskaitą?
Ne, pervedimus galima atlikti tik į savo sąskaitą, naudojant savo apmokėjimų metodus. Kortelės/sąskaitos/apmokėjimų sistemos gali būti naudojamos tik tuo atveju, jeigu savininko vardas sutampa su Unibet sąskaitos savininko vardu

Registruotis į Unibet.

Populiariausios bendrovės

77 ONLINE