Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Anglijos Premier lyga: Tottenham - Manchester United apžvalgaŠiandien Anglijos „Premier“ lygoje laukia intriguojančios rungtynės – susitinka dvi puikią sportinę formą demonstruojančios komandos: „Tottenham“ ir „Manchester United“.


Į „Wembley“ stadioną atvykstantys „raudonieji velniai“ išgyvena tikrą atgimimą – Jose Mourinho pasitraukus iš trenerių pareigų ir jas perėmus Ole Gunnarui Solskjaerui, „Man Utd“ žygiavo vien tik pergalingu taku.


Po paskutinių rungtynių, kai komandai dar vadovavo J. Mourinho, Mančesterio komanda šventė penkias iš tiek pat galimų pergalių. „United“ pradėjo rodyti gyvybės ženklus puolime – per minėtą rungtynių skaičių buvo įmušta net 16 įvarčių.


„Tottenham“ gali pasigirti taip pat įspūdingais skaičiais – per paskutines dešimt rungtynių iškovotos net aštuonios pergalės. Sykį „pentiniai“ netikėtai krito prieš „Wolves“ komandą, dar vieną kartą buvo sužaista lygiosiomis su „Barcelona“.


„Tottenham“, kaip ir būsimi jų oponentai, rodo puikius rezultatus puolime – per pastarąsias penkerias rungtynes įmuštas 21 įvartis, tiesa, net septyni iš jų buvo pelnyti FA taurėje prieš kuklų varžovą – „Tranmere“.


Šios komandos „Premier“ lygoje jau buvo susitikusios šį sezoną ir tada skaudžią pamoką „Old Trafford“ stadione gavo šeimininkai. Luco Moura benefisas leido svečiams iš Šiaurės Londono išsivežti triuškinančią pergalę rezultatu 3:0.


Šį kartą tokios nelygios kovos jau nebesitikima – lažybų bendrovės favoritais laiko „Tottenham“ futbolininkus, tačiau „Man Utd“ galimybės taip pat nėra nuvertinamos, kai šie su kiekvienomis rungtynėms demonstruoja vis aštresnį žaidimą puolime.


Abi komandos didelių problemų savo sudėtyse neturi – prieš rungtynes buvo iškilusios abejonės dėl Paulio Pogba, tačiau šis jau yra visiškai pasiruošęs ir beveik be abejonių žengs į aikštę. Būtent prancūzas šiuo metu ir yra pagrindinis „Man Utd“ ginklas – per keturias rungtynes įmušė net keturis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.


„Man Utd“ gynybai itin pasisaugoti reikėtų dviejų „Tottenham“ ekipos puolimo žvaigždžių – Harry Kane‘o ir Heungo-mino Sono, kurie kartu „Spurs“ komandai per pastarąsias penkias rungtynes sukombinavo devynis įvarčius.


„Raudoniesiems velniams“ išvykos į „Tottenham“ stadioną, nors formaliai jie šiuo metu tokio neturi, baigdavosi gana sėkmingai – varžovų stadione pralaimėta viso labo tris kartus per 23 susitikimus. Dar buvo iškovota 12 pergalių ir aštuonis kartus sužaista lygiosiomis.


„Tottenham“ šiuo metu vis dar kaunasi dėl titulo, o „Man Utd“ tikslas yra grįžti į kovą dėl didžiojo ketverto. Pralaimėjimas šiose rungtynėse sukomplikuos vienos iš komandų šansus įgyvendinti minėtus tikslus.