Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Australian Open: jaunųjų tenisininkų išbandymasKaip ir kiekvienais metais didieji kirčiai sutraukia visus pasaulio tenisininkus, kurie bando įrodyti savo vertę, ypatingai, tai bando pademonstruoti jaunieji teniso atstovai, kurie įveikę kvalifikaciją gali atsipūsti ir jau džiaugtis dideliu piniginiu prizu bei galimybe pateikti staigmeną.


Pirmoje turnyro dienoje turėsime ne vieną jauną tenisininką, kuris turėtų pademonstruoti kone geriausią savo žaidimą pirmame mače. Pirmasis ir tikriausiai vienas perspektyviausiu šiame turnyre, australas Aleksas De Minauras (ATP 29) atvyksta iškovojęs titulą, kuris jį turėtų pakelti į gerą žaidimą pirmame mače. Australo priešininkas Pedro Sousa (ATP 103), kuris neturi čia idėjų kažko ypatingo pasiekti ir atvažiuoja nemokamo čekio su kuriuo galės ramiai sau laukti mylimo grunto dangos sezono. Iš Alekso galima tikėtis tik geriausios formos po laimėto titulo ir dar vieno gero mačo prieš mažiau motyvuotą žaidėją, bei neturinčio tokios geros formos.


Rudolfas Molleker (ATP 200), vokietis kuris neseniai galima sakyti šventė 18-tą gimtadienį, tačiau jau dabar yra pavojingas žaidėjas visiems. Praeitame sezone jis ne kartą pateikė staigmeną ant įvairių dangų, o šiame "AO" jis sėkmingai praėjo atranką ir dabar pirmame etape turės galimybę įrodyti, kad gali dar daugiau. Pirmasis jo varžovas mažaūgis argentinietis Diego Švarcmanas (ATP 19), kuris labiau žinomas dėl grunto dangos pasiekimų, tačiau per keletą metų padarė didelę pažangą ir ant kietosios dangos. Visgi jaunasis vokietis turi nemažai pliusų, jis turi tikrai puikų padavimą, yra greitas, turi tinkama ūgį žaisti ant tokios dangos ir žinoma motyvaciją bei jaunatvišką maksimalizmą tokio lygio turnyre. Ką galima pasakyti apie jo priešininką? Jis tikrai nebus tas tipinis pinigų surinkėjas hard'o turnyre, iš jo tikrai galima tikėtis gero pasirodymo ir įveiktų keleto etapų, tačiau ar sausai? Tikrai mažai tikėtina, jau pirmame etape jo lauks neblogas iššūkis, kuris gali apkarsti dėl tam tikrų žaidėjo savybių.


Miomir Kečmanovič (ATP 126) serbas, kuriam rašoma beveik N. Džokovičiaus ateitis, o pats žaidėjas atrodo taip arti šimtuko atsirado iš niekur. 19-metis jau įrodė šiemet, kad įveikti kvalifikacijas gali be problemų, o sužaisti tikrai gerą mačą prieš puikų žaidėją turi nemažus šansus. Įveikta atranka "AO" jam tik pridės jėgų, o tuo tarpu apšilęs, tačiau arogantiškas ispanas Fernando Verdasco (ATP 28) gali netikėtai nudegti jau pirmame susitikime. Miomiras turi daug gerų savybių, o svarbiausia, kad jis moka žaisti ant įvairių dangų. Pastaruoju metu ispanas žaidžia daug, nors dar sezono pradžia, kiek teko stebėti žiniasklaidoje, tai jis treniravosi labai daug prieš sezoną, tačiau kol kas rezultatų didelių nebuvo. Šiame mače taip pat galima tikėtis gero jaunojo tenisininko pasirodymo ir tikrai bent vieno laimėto seto.


Paskutinis ir tikriausiai prasčiausias jaunasis žaidėjas, kuris savo jėgas išmėgins rytoj yra Markas Polmansas (ATP 170), nors jo priešininkas tikriausiai palankiausias iš visų, tačiau šansai Markui pakovoti dėl pergalės lieka minimalūs.. Australas pateko čia be kvalifikacijos ir mano nuomone, tai bus jam didžiausias minusas, nes jis ne tik nėra pakankamai geras tokiam turnyrui, tačiau ir sezono pradžia jam nėra gera. Iš visų jauniausių žaidėjų jis turi mažiausiai kuo pasigirti ir pirmasis mačas daug vilčių neteikia. Denisas Kudla (ATP 62) tikriausiai netikėtai švęs gana lengva pergalę ir uždirbs didelę pinigų sumą, jei pats susitvarkys su savo psichologija, tačiau jis veikiausiai jau žino, kad pirmame etape jam susidėliojo iš ties palankiai.