Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Copa Del Rey: Real Madrid prieš BarcelonaŠį vakarą Ispanijoje vėl įvyks dviejų futbolo titanų susirėmimas – Madrido „Real“ namuose priima „Barceloną“ klubą. Šios dvikovos vertė yra didžiulė – laimėjusi ar kitą palankų rezultatą užfiksavusi komanda žengs į Karaliaus taurės finalą.


Pirmoji dvikova Barselonoje baigėsi lygiosiomis 1:1. Nulinių lygiųjų atveju į finalą žengtų „Real“, tačiau komandoms įmušus po du įvarčius ar daugiau, bilietą į finalą gautų „Barcelona“.


Pirmajame šių komandų susitikime „Barcelona“ buvo gana prastoje sportinėje formoje, kai tuo metu Madrido „Real“ buvo įgavę pagreitį ir skynė tik pergales. Paskutiniu metu „Real“ vėl susidūrė su sunkumais, nors idealias rezultatais negali pasigirti ir „Barca“.


Savaitgalį katalonai rezultatu 4:2 nugalėjo „Sevilla“, tačiau andalūzai net du kartus buvo įsiveržė į priekį. „Barca“ išgelbėjo įspūdingai žaidęs Lionelis Messi, kuris prisidėjo prie visų keturių įvarčių – pats įmušė tris ir atliko rezultatyvų perdavimą.


Madrido „Real“ savaitgalį taip pat šventė pergalę, tačiau komandos pasirodymas buvo itin blankus. „Baltiesiems“ net šiek tiek pasisekė, nes abu įvarčiai, kurie ir nulėmė pergalę, buvo įmušti nuo 11 metrų žymos.


Prieš tai „Real“ šalies pirmenybėse buvo gavęs skaudų smūgį nuo „Girona“ komandos, kai iki tol per aštuonerias rungtynes nebuvo patyręs nė vieno pralaimėjimo. „Barcelona“ šiais vasarį per daug rezultatais nesidžiaugė – per paskutines šešerias rungtynes iškovotos tik dvi pergalės ir net keturis kartus sužaista lygiosiomis.


Paskutinis šių komandų susitikimas „Santiago Bernabeu“ stadione įvyko 2017 metų gruodį. Jis šeimininkams buvo itin nesėkmingas – „Barca“ triumfavo rezultatu 3:0. Apskritai Madrido ekipa žaisdama namų rungtynes „Barcai“ per ketverias rungtynes yra pralaimėjusi keturis kartus ir pati iškovojusi viso labo vieną pergalę.


„Real“ šiose rungtynėse ypatingai turėtų pasisaugoti Lionelio Messi. Argentinietis prieš kelias savaites turėjo fizinių problemų ir pirmajame „El Clasico“ žaidė tik po keitimo, bet savaitgalį Leo parodė, kad traumos padarinių nebeliko. Saugotis šeimininkams yra dėl ko, nes L. Messi „Santiago Bernabeu“ stadione per savo karjerą yra įmušęs 15 įvarčių, o vieną iš jų pelnė ir paskutiniame apsilankyme.


Madrido „Real“ komanda šį sezoną namuose žaidžia itin banguotai – sykį įmuša varžovams keturis įvarčius, o kitą kartą patys praleidžia du įvarčius. Karaliaus taurėje „Real“ šį sezoną savo aikštėje žaidžia itin rezultatyviai – per tris rungtynes įmušta 13 įvarčių.


Lažybų kontoros neryškiais favoritais šiose rungtynėse laiko „Barceloną“, kuri Karaliaus taurės finale žaidė pastaruosius penkerius metus.