Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Ispanijos La Liga: Real Madrid - Sevilla apžvalgaŠeštadienį vakare Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvyks itin intriguojančios rungtynės tarp dviejų turnyrinės lentelės kaimynių – Madrido „Real“ ir „Sevilla“ komandų.


Karališkasis klubas varžovus priima savo stadione, tačiau šį sezoną „Santiago Bernabeu“ stadiono sienos nėra pačios maloniausios – sirgaliai dėl prastų rezultatų nušvilpinėja tam tikrus žaidėjus ir itin pasyviai vaikšto į rungtynes.


Visgi Madrido „Real“ supranta šių rungtynių reikšmę ir šiandien turėtume pamatyti visai kitokį šios komandos veidą. Praėjusį savaitgalį jie kovėsi su kita Sevilijos komanda ir ten turėjo rimtų sunkumų. Šį kartą jau lauks dar agresyviau nusiteikusi ir dar aukštesnėje pozicijoje esanti andalūzų komanda.


„Real“ yra sau nebūdingoje pozicijoje – ketvirtoje vietoje. „Sevilla“ turi lygiai taškų su Madrido ekipa, tačiau dėl gerokai geresnio įvarčių santykio yra pozicija aukščiau. Taigi, iš esmės varžovams iš Sevilijos šioje dvikovoje tenkintų ir lygiosios, ko tikriausiai nebūtų galima pasakyti apie savo stadione žaisiantį „Real“.


Tai, kad „Real“ turi neblogus šansus, rodo pastarųjų „Sevilla“ mačų statistika – per paskutines penkias dvikovas iškovota vos viena pergale. Praėjusiame ture jie netikėtai nusileido Bilbao „Athletic“, o prieš tai dvi dvikovos baigėsi lygiosiomis su Madrido „Atletico“ bei „Leganes“.


Visgi Madrido „Real“ nesugebėjo pasinaudoti net ir tokiais prastais varžovų rezultatais. Patys „baltieji“ per tą patį rungtynių skaičių iškovojo tris pergales, sykį sužaidė lygiosiomis ir taip pat netikėtai krito prieš San Sebastiano „Real Sociedad“.


Madrido „Real“ komanda šį sezoną problemų turi abejose aikštėse pusėse. Gynyboje karališkasis klubas jau yra praleidęs 24 įvarčius – tai aštuntas blogiausias rezultatas visoje lygoje.


Puolime po Cristiano Ronaldo išvykimo Europos čempionai turi dar didesnių problemų – per 19 rungtynių įmušti vos 28 įvarčiai. Pavyzdžiui, „Barcelona“ yra įmušusi beveik dukart daugiau nei „Real“.


Su pastarųjų savaičių sunkumais galima sieti dėl traumų išaugusį žaidėjų sąrašą. Šią dvikovą praleis net šeši svarbūs komandos žaidėjai: Navasas, Llorente, Kroosas, Asensio, Bale‘as ir Mariano.


„Sevilla“ statistiškai taip pat nežaidžia idealaus sezono – turnyrinėje lentelėje šiuo metu turimas teigiamas devynių įvarčių pranašumas. Jeigu gynyboje andalūzai didelių problemų neturi, puolime paskutiniu metu nerodomi norimi rezultatai – penki įvarčiai per pastarąsias penkerias rungtynes.


Akivaizdu, kad abi komandos šiuo metu nėra geriausioje sportinėje formoje, todėl „Santiago Bernabeu“ stadione neturėtume tikėtis įvarčių fiestos. Nei vienai, nei kitai komandai šį sezoną nėra būdinga švęsti triuškinančių pergalių, todėl ir čia neturėtume pamatyti vienos komandos dominavimo.


Lažybų kontoros aiškiais favoritais laiko Madrido „Real“ klubą – realu, kad dėl namų aikštės faktoriaus. „Sevilla“ pagal lažybų prognozes didelių šansų laimėti neturi, tačiau šį sezoną jie jau įrodė, kad gali bausti Madrido vienuolikę.