Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

UEFA Čempionų lyga: Liverpool - Napoli mačo apžvalgaAntradienį vakare UEFA Čempionų lygoje baigsis A-D grupių etapas. Jis finišuos aukščiausia nata – Liverpulyje įvyks didžiulį ažiotažą keliančios rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Napoli“ komandų.


Puikiai Anglijos „Premier“ lygoje žaidžianti ir praėjusį sezoną iki UEFA Čempionų lygos finalo nukeliavusi „Liverpool“ ekipa yra susidūrusi su rimtomis problemomis. Jurgeno Kloppo auklėtiniams norint žengti į aštuntfinalį neužtenka nei lygiųjų, nei pergalės mažesniu nei vieno įvarčio skirtumo, išskyrus pergalę rezultatu 1:0.


„Napoli“ yra grupės lyderis – italai yra iškovoję tik dvi pergales, tačiau jie nėra ir patyrę pralaimėjimo skonio. Įdomu tai, kad „Napoli“, pralaimėjusi „Liverpool“ komandai didesniu nei vieno įvarčio skirtumu, greičiau iškristų į Europos lygą, nors dabar yra pirmoje pozicijoje.


Savaitgalį abi komandos puikiai pasirodė šalies pirmenybėse – „Liverpool“ išvykoje rezultatu 0:4 sutriuškino „Bournemouth“, o „Napoli“ tokiu pačiu rezultatu namuose nugalėjo „Frosinone“.


Kaip jau ir buvo minėta, „Liverpool“ žaidžia sensacingą sezoną „Premier“ lygoje – per 16 rungtynių nė karto nepatirtas pralaimėjimas ir pirmoji pozicija turnyrinėje lentelėje. Visgi Čempionų lygoje „raudonieji“ yra itin blankūs – pralaimėtos net trys rungtynės iš penkių.


Paskutinėje dvikovoje „Liverpool“ nusileido PSG, o prieš tai sugebėjo pralaimėti ir Belgrado „Crvena Zvezda“. Būtent pralaimėjimas serbams įnešė tokią didžiulę intrigą į šią grupę.


Abi komandos Čempionų lygoje pagal rodiklius puolime yra gana blankios – „Napoli“ kol kas yra įmušusi tik septynis įvarčius, „Liverpool“ – aštuonis. Visgi italai rodo gerą žaidimą gynyboje – praleisti tik keturi. Savo ruožtu „Liverpool“ jau yra praleidęs septynis, kas irgi nėra itin prastas rezultatas.


Pirmoji tarpusavio dvikova Neapolyje tarp šių komandų baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 1:0. Šį kartą rungtynės turėtų būti visiškai kitokios – būtų netikėta, jeigu susitikimas baigtųsi su vienu įvarčiu, kai jų reikšmė yra tokia didžiulė.


Prieš „Napoli“ ir „Liverpool“ yra susitikusios Europos lygos grupių etape. „Liverpool“ 2010 metais namuose laimėjo rezultatu 3:1 , o rungtynės Italijoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.


Lažybų bendrovės aiškiais rungtynių favoritais laiko „Liverpool“ komanda, kai tuo metu už „Napoli“ pergalę siūlomas net 5.20 koeficientas. Labai tikėtina, kad „Napoli“ Liverpulyje bandys žaisti „saugų“ futbolą – lygiosios ir „Napoli“ keliauja tolyn.