Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

UEFA: Čempionų Lyga 2017/18

Atsakyti Sekti temą
Zhemaitis rašė:

Komandos tiesiog skirtingų lygių. Prieš pirmas nestačiau už nugalėtoją, bet tikėjausi, kad minimaliu pranašumu į kitą etapą išeis Porto, nes maniau, kad geresne gynyba uždarys Liv puolimą, bet pasirodo, tai neįmanoma . Porto pradės rungtynes su žiauriu spaudimu, ir nors Liv gynyba nėra pati geriausia, bet vistiek nematau šansų Porto laimėti ar baigti lygiosiomis, nes Liv lošia prieš savo žiurovus, tai tikiuosi pergalės bent minimaliu skirtumu.
Antrose varžybose linkstu link RM laimės arba lygiosios. RM nereikia niekur draskytis ir jei neprasileis ankstyvo įvarčio, tai jie galės ramiai kontroliuoji žaidimą.

Nelabai tikiu, aš kad pradės Porto rungtynes su dideliu spaudimu, man rods čia jau šiaip pabegios jie. O ju spaudimas gali atsiliepti Mane ir Salah greitomis atakomis.
Idomu butu nunest pastatyt uz Liverpool -1 stambiau, tik kai nesu isitikines sunku tai padaryt.. Ir zinok ka ten treneris sumastes..
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
0
Čia tik tarp kitko, bet kaip užknisa, kad TV6 transliuos Liverpool, o ne PSG rungtynes. Juk pastarosios bus kur kas įdomesnės 😔
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki Apsimoka Statyt uz real ar Geriau uz psg Statyt real kofas neblogas
Registravosi: 2018/03/06 Žinučių: 1
Cituoti
-6
Filosofas rašė:

Čia tik tarp kitko, bet kaip užknisa, kad TV6 transliuos Liverpool, o ne PSG rungtynes. Juk pastarosios bus kur kas įdomesnės 😔

Tai man atrodo pirma leg'a rode PSG, tai kaip ir normaliai tada 😄
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0
Ką renkatės šiandienai? Liverpool ir Porto poroj manau, kad viskas kaip ir aišku, todėl Liverpool gali ir nepersistengt. Įdomiausia kova laukia tarp PSG ir Real. Manau, kad Realas šiandien įmuš bent vieną įvartį, nes jei PSG greitai nepavyks įmušt, turės rizikuot ir tikrai atsiras daug spragų gynyboj, kuriomis galės pasinaudot. Man čia realiausia, kad abi komandos įmuš. Dėl rezultato spėčiau, kad baigsis 1-1 arba PSG net ir laimės be Neymaro 2-1, bet Real eis toliau
Registravosi: 2010/02/27 Žinučių: 45 Padėkų: 157
Cituoti
0
facebook.com/Original.Ul...ideos/10155216580536611/ Real sunkiai miegojo naktį... 😄
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
1
Basket19z44 rašė:

facebook.com/Original.Ul...ideos/10155216580536611/ Real sunkiai miegojo naktį... 😄

Man atrodo, kad jie tokiam viešbuty, pro kurio uždarus langus nesigirdi nieko 😄
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Zhemaitis rašė:

Man atrodo, kad jie tokiam viešbuty, pro kurio uždarus langus nesigirdi nieko 😄

Vargu... 😄 Pačiam teko pabuvot panašiose vietose, kai naktimis stengiamasi kažkaip sudrumsti varžovų ramybę (ar net blogiau). Patikėk, ramybės tikrai nebūna.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Basket19z44 rašė:

Vargu... 😄 Pačiam teko pabuvot panašiose vietose, kai naktimis stengiamasi kažkaip sudrumsti varžovų ramybę (ar net blogiau). Patikėk, ramybės tikrai nebūna.

Ar buvai 5 žvaigždučių viešbuty? Ar manai, kad per RM tiek metų turėtų išvykų nieko panašaus nėra buvę ir jie tam nebuvo pasiruošę? Manau, kad jie miegojo saldžiai saldžiai ir tik patys PSG fanai save vargino 😄
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Zhemaitis rašė:

Ar buvai 5 žvaigždučių viešbuty? Ar manai, kad per RM tiek metų turėtų išvykų nieko panašaus nėra buvę ir jie tam nebuvo pasiruošę? Manau, kad jie miegojo saldžiai saldžiai ir tik patys PSG fanai save vargino 😄

Teko būti ir viešbučiuose ir paprastose kamūrkėse, kuriose duris ranka turbūt išstumtum 😄 Patikėk, tai tikrai trukdo. Taip, gal taip ir yra buvę, nesiginčiju tikrai, bet dėl saldaus miego nesutikčiau. O dėl PSG ultrų vargo, tai net nėra ką kalbėt. Čia malonumas, ne vargas 😄
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
-1
Neapsigaukit su Liverpool varzybom. Liverpool veda 5-0 (serija laimeta), savaitgali Liverpool isvykoje zais pries Manchester United (manau logiska mastyti kur nukreiptos Liverpool mintys).
Registravosi: 2017/09/10 Žinučių: 112 Padėkų: 264
Cituoti
1
Ghost! rašė:

Neapsigaukit su Liverpool varzybom. Liverpool veda 5-0 (serija laimeta), savaitgali Liverpool isvykoje zais pries Manchester United (manau logiska mastyti kur nukreiptos Liverpool mintys).

Taip. Ir sudėtyje 5 pasikeitimai. Keletas tokių, kurie pasako daug ką.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Basket19z44 rašė:

Teko būti ir viešbučiuose ir paprastose kamūrkėse, kuriose duris ranka turbūt išstumtum 😄 Patikėk, tai tikrai trukdo. Taip, gal taip ir yra buvę, nesiginčiju tikrai, bet dėl saldaus miego nesutikčiau. O dėl PSG ultrų vargo, tai net nėra ką kalbėt. Čia malonumas, ne vargas 😄

Sutinku, kad jiems čia malonumas buvo! Ultros Gi kaifuoja nuo adrenalino.
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
1
Zhemaitis rašė:

Man atrodo, kad jie tokiam viešbuty, pro kurio uždarus langus nesigirdi nieko 😄

Nerandu dabar video, bet ryte Twitter maciau kazkas is Real stabo filmavo viska tai gan rimtai ten viduje girdejosi.
Registravosi: 2017/09/10 Žinučių: 112 Padėkų: 264
Cituoti
1
Atsidarykit pažiūrėkit kokie kofai už PSG - Real varžybu underius ivarčiu... Under 0.5 = virs 20. Under 1.5 apie 9 .... under 2.5 apie 3-4 ,
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
-5
Pateks I kita etapa Juventus? @3.00 siūlo topsport, na komanda patyrusi, Dybala grizo manau, kad galima čia parizikuoti.
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
0
Juve - Tote btts stambiau, verta?
Lyg ir rezultatas pats prašosi goalų iš abiejų komandų, o ir abi spirti tikrai gali.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
1
werave rašė:

Juve - Tote btts stambiau, verta?
Lyg ir rezultatas pats prašosi goalų iš abiejų komandų, o ir abi spirti tikrai gali.

Aš irgi mąstau apie Tot BTTS ir dar MC -2, bet palauksiu iki vakaro dar. Dar norėčiau Tot win imt, bet šiek tiek slidžiai atrodo, tai šitą tikriausiai pass.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Manau, kad City rungtynės su Baseliu kaip ir Liverpool su Porto, galima tiesiog praleisti. City jau užsitikrinęs vietą kitame etape, todėl neaišku, kiek motyvacijos jie turės, nors labai norėdami gali ir dar kartą sudaužyti varžovus. Visai kitokią kovą matysim tarp Tottenham ir Juventus. Pirmose rungtynėse Juventus pirmavo 2-0 ir nors dažniausiai puikiai ginasi, tačiau praleido net du įvarčius ir baigė lygiosiomis 2-2. Abi komandos puikiai žaidžia puolime, tai manau realu, jog vėl išvysime BTTS. Komandos, kuri laimės, prognozuoti nenorėčiau ir tokio pasirinkimo vengčiau, nes Totte tikrai turės nedidelį pranašumą žaisdami namie, tačiau Juventus gerokai didesnę sukauptą patirtį tokiose rungtynėse. Kokie Jūsų pasirinkimai?
Registravosi: 2016/04/30 Žinučių: 11 Padėkų: 1702
Cituoti
4
Čempionų lygos dienos rungtynės: "Man Utd" - "Sevilla" (apžvalga)

embeded-image

Šią savaitę UEFA Čempionų lygoje finišuos aštuntfinalio etapas. Šiandien vakare paaiškės dar du dalyviai, tęsiantys kova dėl prestižinio turnyro trofėjaus.

Daugiausiai dėmesio kelia rungtynės "Old Trafford" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Manchester United" susigrums su "Sevilla". Pirmajame susitikime "raudonieji velniai" pasiekė nulines lygiąsias, tačiau vaizdas aikštėje buvo itin prastas. Vis dėlto namuose Jose Mourinho auklėtiniai yra nusiteikę kovoti tik dėl pergalės.

Be šių rungtynių Italijoje taip pat kovos "Roma" ir Donecko "Shakhtar" klubai. Abu susitikimai prasidės 21 val. 45 min. Lietuvos laiku. Jūsų dėmesiui - dienos rungtynių apžvalga:

________________________________________________________________________________________

Pirmoji dvikova

"Sevilla" namuose kūrė tikrą pirtį "Manchester United" futbolininkams. "Raudonieji velniai" per visas 90 minučių beveik nesukūrė jokios pavojingos progos, kai tuo tarpu andalūzai "bombardavo" varžovų vartus, tačiau viską nuo savo vartų atmušinėjo nuostabią sportinę formą demonstruojantis Davidas De Gea.

Pirmoje dvikovoje "Sevilla" komanda dominavo pagal visus statistinius duomenis. Nepaisant to, "Man Utd" pasiekė gana teigiamą rezultatą ir bent vienas jų įvartis "Old Trafford" stadione gali rimtai apsunkinti Ispanijos komandos šansus žengti tolyn

Komandų rezultatai

"Manchester United" po lygiųjų prieš "Sevilla" savo šalies fronte rungtyniavo itin sėkmingai. Jose Mourinho auklėtiniai pasiekė tris pergales iš tiek pat galimų ir po savo kojomis paliko principinius varžovus.

Iškart po rungtynių Sevilijoje "raudoniesiems velniams" teko susigrumti su Londono "Chelsea" ekipa, kuri buvo įveikta rezultatu 2-1. Vėliau "Man Utd" pasiekė dramatišką pergalę prieš "Crystal Palace". Pastarieji pirmavo rezultatu 2-0, tačiau J. Mourinho kariauna atsitiesė ir džiaugėsi sensacinga pergale rezultatu 3-2.

Savaitgalį "Man Utd" komandos laukė dar vienas iššūkis - susirėmimas su "Liverpool". Šis egzaminas taip pat buvo išlaikytas - varžovai buvo nugalėti rezultatu 2-1.

embeded-image

Ne taip sėkmingai savo šalies pirmenybėse po rungtynių su Mančesterio ekipa sekėsi "Sevilla" - ji laimėjo du kartus ir patyrė dvi nesėkmes.

"Sevilla" po rungtynių su "Man Utd" Ispanijoje rezultatu 2-5 nusileido Madrido "Atletico", vėliau įveikė "Malaga" bei Bilbao "Athletic", o paskutinėse rungtynėse turėjo pripažinti "Valencia" komandos pranašumą - 0:2.

Komandų naujienos

Jose Mourinho turi rimtų netekčių komandos sudėtyje. Padėti ir toliau dėl traumų negali Marcosas Rojo, Philas Jonesas, Anderis Herrera, Zlatanas Ibrahimovičius ir Daley Blindas, tačiau nėra aišku ir dėl pagrindinės žvaigždės - Paulio Pogba, kuris dėl nedidelės traumos nežaidė ir prieš "Liverpool". Vis dėlto išlieka galimybė, kad prancūzas bus bent ant atsarginių suolo.

"Raudonųjų velnių" startinėje sudėtyje siurprizų neturėtume išvysti - saugų liniją sudarys Nemanja Matičius ir jaunasis Scottas McTominay'us. Puolime tikimasi pamatyti Marcusą Rashfordą, kuris sublizgėjo savaitgalį - jo dublis ir atvedė "Man Utd" į pergalę principinėje dvikovoje.

"Sevilla" gretose taip pat yra šiokių tokių netekčių - tikrai negalės žaisti Jesusas Navasas bei Sebastienas Corchia, taip pat nežinoma, ar jau gynyboje komandai galės padėti Danielis Carrico.

Andalūzų startinėje sudėtyje didelių pokyčių nuo praėjusių rungtynių taip pat neturėtų būti. Tikimasi, kad rungtyniaus kone identiškas vienuoliktukas, tik šį kartą aikštėje nebus traumuoto J. Navaso.

Prognozuojamos startinės sudėtys:

"Man Utd": David De Gea; Antonio Valencia, Eric Bailly, Chris Smalling, Ashley Young; Nemanja Matič, Scott McTominay; Juan Mata, Alexis Sanchez, Marcus Rashford; Romelu Lukaku.

"Sevilla": Sergio Rico; Gabriel Mercado, Simon Kjaer, Clement Lenglet, Sergio Escudero; Ever Banega, Steven N'Zonzi; Andrea Correa, Franco Vazquez, Pablo Sarabia; Luis Muriel.

Įdomūs faktai

70 procentų komandų Čempionų lygoje, kurios pirmąsias išvykos rungtynes sužaidė rezultatu 0-0, prasibrovė į kitą etapą - 21 iš 30.

"Manchester United" Ispanijos komandoms UEFA Čempionų lygoje pralaimėjo vos vieną kartą iš paskutinių devynių rungtynių - penkios pergalės ir trys lygiosios.

"Raudonieji velniai' prieš Ispanijos klubus Senojo žemyno turnyre per paskutinius 15 susitikimų nesugebėjo pelnyti daugiau nei vieno įvarčio per rungtynes - vos septyni įvarčiai.

Jose Mourinho vadovaujamos komandos Čempionų lygoje žaisdamos namuose yra pralaimėjusios tik septynis kartus per paskutines 69 dvikovas.

Nuo 2011 metų finalo "Man Utd" Čempionų lygoje atkrintamųjų varžybas laimėjo vos kartą iš paskutinių aštuonių bandymų.

"Sevilla" komandai per savo istoriją dar niekada nėra pavykę laimėti rungtynių Anglijoje - lygiosios ir trys pralaimėjimai.

Šioje sezono stadijoje tik "Porto" (15) yra praleidęs daugiau įvarčių Čempionų lygoje nei "Sevilla" (12).

Šio vakaro Čempionų lygos Bet365 bendrovės pasiūla

embeded-image

Atidaryti Bet365
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6250 Tel.: LT
Cituoti
1