Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lietuva: A lyga

Atsakyti Sekti temą
A lygos draugystė su "Sportradar" nutrūko

Pasaulinė sporto rungtynių stebėjimo agentūra „Sportradar“ nepratęsė Lietuvos futbolo klubų gerbėjų dvejus metus keiktos sutarties su A lyga.

embeded-image

„Faktai yra tokie: sutartis su „Sportradar“ yra nepratęsiama, pradėjome kalbėtis su alternatyviais tiekėjais, mūsų prioritetas – A lyga savaitgaliais“, - kalbėjo Lietuvos futbolo klubų asociacijos „A lyga“ valdybos pirmininkas Rytis Davidovičius.

"Sportradar" yra pasaulinė sporto rungtynių stebėjimo agentūra, kuri renka ir analizuoja sporto duomenis. Ji teikia paslaugas lažybų bendrovėms, nacionalinėms ir tarptautinėms sporto federacijoms bei žiniasklaidai.

2016 metais pasirašyta ir nuo 2017 iki šių metų pabaigos galiosianti sutartis su „Sportradar“ atnešė į A lygos kasą 250 tūkst. eurų.

A lyga už tai įsipareigojo filmuoti ir tiesiogiai transliuoti visas savo pirmenybių rungtynes.

Tačiau didelė dalis A lygoje besilankančių futbolo gerbėjų tą sutartį keikia jau antrus metus. Mat pagal ją „Sportradar“ turėjo galimybę kištis į pirmenybių tvarkaraščio sudarymą. Bendradarbiaudama su lažybų bendrovėmis agentūra reikalavo, kad kuo daugiau mačų vyktų darbo dienomis agentūros siūlomu laiku, kadangi taip yra naudingiau "Sportradar" partnerėms.

Aistruoliams, o ypač tiems, kurie keliauja ir komandų rungtynes išvykose, tai sudarė papildomų nepatogumų, jie ne kartą prieš sutartį protestavo tribūnose.

Tai galėjo tęsti dar dvejus metus, tačiau „Sportradar“ nusprendė bendradarbiavimą su A lyga baigti.

„Turėjome sutartį pagal formulę 2+2. Partneriai iki šių metų rugpjūčio mėnesio turėjo informuoti apie sprendimą. „Sportradar“ turėjo vienašališką teisę pratęsti arba nepratęsti sutartį. Jie pranešė, kad sutarties jie nepratęsia. Ir todėl mes dabar pradėjome labai aktyviai ieškoti partnerių 2019 metams. Šiems metams galioja susitarimas su „Sportradar“ – sako R. Davidovičius.

Ar „Sportradar“ motyvavo, dėl ko nepratęsia sutarties?

Mes su jais bendravome, bet tikslios priežasties mums nenurodė. Atsakė trumpai, kad atsisako. Rugsėjį žadame susitikti su vadybininku, kuris prižiūrėjo mūsų sutartį ir to paklausime.

Sakėte, pradėjote ieškoti naujų partnerių?..

Mes suformavome pakvietimą teikti pasiūlymus ir jau netgi kalbėjomės su potencialiais partneriais.

Ką įsipareigotų A lyga?

Mes patys partneriams galime siūlyti tai, ką mes turime. Mūsų produktas - 112 filmuotų rungtynių (jeigu išsilaikys toks pats A lygos formatas).

Agentūra „Sportradar“ reikalavo žaisti jai parankiu laiku. Galima sakyti - sudarinėjo A lygos tvarkaraštį.

Ne, „Sportradar“ tvarakaraščio nesudarinėjo. Tiesiog sutartyje buvo punktai, kad mes gauname pinigus, o jie gali reikalauti organizuoti rungtynes tam tikromis dienomis ar tam tikru laiku. Sklando kalbos, kad jie reikalauja, mes nieko negalime padaryt. Ne, tai buvo mūsų pasirinkimas: žaisti jų nurodytu laiku ir gauti už tai pinigus, arba daryti taip, kaip norime mes ir pinigų negauti. Taip, gali būt, kad toks tvarkaraštis buvo nepatogus, bet sutartyje buvo parašyta taip: „žaisite darbo dieną 18 valandą, gausite pinigus. Nežaisite – negausite.“

Ar jūsų naujieji partneriai turės tokią pačią įtaką tvarkaraščio datoms ir laikams?

Mūsų prioritetas pasirenkant partnerius suteikiamas transliacijų kainai, partnerio patikimumui ir galimybei laisviau elgtis su tvarkaraščiu.

Dabar kol kas mes metame meškeres kuo plačiau – sakom: esame tokie ir tokie, duokit mums žinią iki tos ir tos dienos. Ar jums įdomu? Jei taip, sėdam ir kalbamės toliau. Tada išklausysim, ką jūs siūlot mums? Fiksuoti jūsų reikalavimai ar ne fiksuoti? Jeigu fiksuoti – tai kada pageidaujat? Tada susirenkam ir lygos valdyboje sprendžiam kurį parnerį pasirinkti.

Mes patys norime kuo daugiau rungtynių žaisti savaitgaliais. Tas ir žiūrovams patogiau, ir mažiau netvarkos būtų su tuo savaitės viduriu, ir mažiau išbalansuotų tvarkaraštį Europos turnyrai. Todėl savaitgaliai būtų iš viso idealu ir toks yra mūsų noras. Bet kokia bus realybė, pamatysim.
Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
1
Stumbro koficientas nuo 1.2 kyla iki 1.7 beveik, Jonavos nuo 9 krenta iki 4. Įdomu kaip čia bus 😄
Cituoti
0
Kasparbets rašė:

Stumbro koficientas nuo 1.2 kyla iki 1.7 beveik, Jonavos nuo 9 krenta iki 4. Įdomu kaip čia bus 😄

Kas čia neaiškaus? Iš esmės lygios komandos susitinka, ir nepaimt Double chance už 4 ar 3.4 Jonavos būtų šventvagystė.
Cituoti
0
Vakar baigėsi A lyga.
Cituoti
4
Apie burtų traukimo ceremoniją (žiūrėti nuo 26:30):

Kas jau kas, bet Lietuvos futbolo šulai vis sugeba nustebinti 😄
Cituoti
0
Bankiniai pavedimai į bendroves -> Neteller arba Skrill # Knyga apie sutartas rungtynes #
Cituoti
0