Fifa World Cup 2018

Atsakyti Sekti temą
Ghost! rašė:

Nezinau, nerase, maciau straipsni tik del Ispanu ir tai del to kad tai bus pirmas kartas kai is vienos salies atvaziuos tiek teisju.

Aišku, maniau, kad jau paskelbtas koks visas sąrašas. Dabar net paieškojau, tai panašu, kad dauguma iš tų 10 ispanų bus ne pagrindiniai, jeigu teisingai supratau ???
Cituoti
0
FIFA atstovas: šią vasarą pasaulio čempionate bus naudojamasi VAR sistema

embeded-image

Pastaraisiais metais įdiegta vaizdo peržiūrų sistema VAR (video assistant referee) bus naudojamasi ir šią vasarą vykstančiame pasaulio čempionate Rusijoje.

Apie tai pranešė FIFA komercijos vadovas Philippe Le Floc‘has, kuris patvirtino, jog šia sistema bus naudojamasi šią vasarą įvyksiančiose planetos pirmenybėse.

„Neabejotinai VAR bus naudojamasi. Tai yra gera technologija, kuri į futbolą įneša teisingumo“, - kalbėjo P. Le Floc'as.

VAR sistema pirmą kartą buvo išbandyta 2016 metų FIFA klubų pasaulio čempionate, o vėliau ja naudojosi ir FIFA konfederacijų turnyre dirbę teisėjai. Tarp šalių čempionatų pirmoji apie šios sistemos naudojimą paskelbė Australijos lyga, o vėliau prie jos prisijungė ir tokios lygos kaip „Serie A“ ar „Bundesliga“.

eurofootball.lt/naujieno...jamasi-var-sistema/58589
Cituoti
1