Fifa World Cup 2018

Atsakyti Sekti temą
Ghost! rašė:

Nezinau, nerase, maciau straipsni tik del Ispanu ir tai del to kad tai bus pirmas kartas kai is vienos salies atvaziuos tiek teisju.

Aišku, maniau, kad jau paskelbtas koks visas sąrašas. Dabar net paieškojau, tai panašu, kad dauguma iš tų 10 ispanų bus ne pagrindiniai, jeigu teisingai supratau ???
Cituoti
0
FIFA atstovas: šią vasarą pasaulio čempionate bus naudojamasi VAR sistema

embeded-image

Pastaraisiais metais įdiegta vaizdo peržiūrų sistema VAR (video assistant referee) bus naudojamasi ir šią vasarą vykstančiame pasaulio čempionate Rusijoje.

Apie tai pranešė FIFA komercijos vadovas Philippe Le Floc‘has, kuris patvirtino, jog šia sistema bus naudojamasi šią vasarą įvyksiančiose planetos pirmenybėse.

„Neabejotinai VAR bus naudojamasi. Tai yra gera technologija, kuri į futbolą įneša teisingumo“, - kalbėjo P. Le Floc'as.

VAR sistema pirmą kartą buvo išbandyta 2016 metų FIFA klubų pasaulio čempionate, o vėliau ja naudojosi ir FIFA konfederacijų turnyre dirbę teisėjai. Tarp šalių čempionatų pirmoji apie šios sistemos naudojimą paskelbė Australijos lyga, o vėliau prie jos prisijungė ir tokios lygos kaip „Serie A“ ar „Bundesliga“.

eurofootball.lt/naujieno...jamasi-var-sistema/58589
Cituoti
1
Pirmą kartą Lietuvoje futbolą komentuos moterys

Jau po keturių savaičių prasidedančio svarbiausio metų sporto renginio – 2018 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato, kurį transliuos LRT, – žiūrovų laukia staigmena. Pirmą kartą Lietuvoje vyrų futbolo rungtynes komentuos moterys. Tai – futbolo teisėja Justina Lavrenovaitė-Perez ir Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komandos vartininkė Greta Kaselytė.

embeded-image

„Labiausiai šia žinia apsidžiaugė mano vyras, kuris mane labai palaiko ir sako, kad turiu pasinaudoti šia galimybe perduoti futbolo aistrą kitiems. Kita vertus, moteriškas balsas futbolo varžybose kitos šalyse yra įprastas dalykas... Norisi, kad taip būtų ir Lietuvoje“, – sako J. Lavrenovaitė-Perez, FIFA teisėja ir buvusi Lietuvos rinktinės žaidėja, šiuo metu treniruojanti savo „JL Stars“ moterų komandą ir mergaites Moterų futbolo akademijoje.

„Komentuoti pasaulio futbolo čempionatą man – didžiulis iššūkis, teks gerokai paplušėti renkant informaciją apie rinktines!“ – džiaugiasi antroji komentatorė, futbolo vartininkė Greta Kaselytė, kuri, kaip ir J. Lavrenovaitė-Perez, pasiūlymą komentuoti per LRT gavo po sėkmingo savo, kaip komentatorės, debiuto šiomis dienomis vykusiame Europos merginų futbolo čempionate.

Šalia J. Lavrenovaitės-Perez ir G. Kaselytės, Pasaulio futbolo čempionatą per LRT komentuos ir patyrę „vilkai“ – Paulius Jakelis, Rytis Vyšniauskas, Nerijus Kesminas, Tautvydas Meškonis, Maksimas Vojevodinas.

embeded-image

2018 m. FIFA pasaulio futbolo čempionatas birželio 14–liepos 15 dienomis vyks Rusijoje. Čempionatas vyks dvylikoje stadionų, esančių vienuolikoje miestų Rusijos europinėje dalyje. Varžybas priims Maskva, Sankt Peterburgas, Sočis, Samara, Kazanė, Rostovas prie Dono, Volgogradas, Žemutinis Naugardas, Saranskas, Jekaterinburgas ir arčiausiai Lietuvos esantis Kaliningradas.

Pirmenybėse bus sužaistos 64 rungtynės. Visos jos bus tiesiogiai transliuojamos per LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ ir LRT.lt. „Futbolą galėsite žiūrėti kiekviename Lietuvos kampelyje. Nebūtinai namuose. Nebūtinai prie televizoriaus. Svarbu, kad veiktų interneto ryšys, o po ranka būtų mobilus telefonas ar planšetė. Futbolu galėsime mėgautis internete ir nepraleisdami vasaros malonumų“ , – sako LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

embeded-image

Nemažai futbolo transliacijų planuojama ir rudenį. LRT tradiciškai transliuoja svarbiausius nacionalinių rinktinių čempionatus Lietuvoje. Rudenį sporto mėgėjai galės matyti Lietuvos futbolo rinktinės pasirodymą naujajame UEFA „Tautų taurės“ turnyre.
Cituoti
1
Gal yra daugiau fantasy fanatu forume ir noretu pasikurt statymailt grupe su startiniu mokesciu, priziniu fondu ir smagiu laiku?
Cituoti
3
M. Platini atskleidė, jog prancūzai 1998 metais darė įtaką pasaulio pirmenybių burtams

embeded-image

Buvęs UEFA prezidentas Michelis Platini atskleidė, kad 1998 metų pasaulio čempionate Prancūzijoje jo šalis naudojosi „nedidele apgavyste“ – per pirmenybių burtus jie pasirūpino, kad prancūzai su brazilais nesusitiktų iki pat čempionato finalo.

1998 metais prancūzai namuose organizuotame turnyre iškovojo pasaulio čempionų titulą, o to turnyro organizaciniame komitete buvęs M. Platini atskleidė, jog šeimininkai pasinaudojo gudrybėmis.

„Kai mes sudarinėjome grupes, atlikome nedidelę apgavystę. Prancūzija – Brazilija, toks finalas buvo visų svajonė. Todėl pasirūpinome, kad jei mes ir brazilai savo grupėse liks pirmi, mes negalėtume susitikti iki pat finalo“, - atviravo prancūzas.

Kiek vėliau M. Platini pridūrė, kad panašių gudrybių imasi ir kitos čempionatų šeimininkės.

„Mes nepraleidome šešių metų organizuodami pasaulio čempionatą, kad nepasinaudotume gudrybėmis. Ar jūs galvojate, kad kitos pasaulio čempionatų šeimininkės nedaro kažko panašaus?“

Turnyro organizatorių planas išsipildė tobulai: finale susitiko Brazilija ir Prancūzija, o pergalę 3:0 iškovojo šeimininkai.

eurofootball.lt/naujieno...pirmenybiu-burtams/61301
Cituoti
2