Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2019

Atsakyti Sekti temą
Isijungiau paziuret, tai chasing rivers arba hello vieninteles kazkas dar klausomo, dar aisku ''aguilera'' su not with me dar dar, o tas lyderis, tai visiskai nekabina, daina ejo ir praejo pro ausis, jokios emocijos nesukelus.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
1
Top 3 John Lundvik, Wiktoria, Hanna Ferm & LIAMOO. Kai daugiau kartų dainas paklausai, tai kažkaip geriau pastebi jų stiprias ir silpnas vietas. Geras tas John Lundvik gabalas. Kažkas naujo ant Eurovizijos scenos. Negaila bus pralaimėt tuos 200e, kuriuos pastačiau prieš jį 😄
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Top 3 John Lundvik, Wiktoria, Hanna Ferm & LIAMOO. Kai daugiau kartų dainas paklausai, tai kažkaip geriau pastebi jų stiprias ir silpnas vietas. Geras tas John Lundvik gabalas. Kažkas naujo ant Eurovizijos scenos. Negaila bus pralaimėt tuos 200e, kuriuos pastačiau prieš jį 😄

Jo, pritariu, kad John Ludvik tikrai labai stipriai pasirodė. Duetas kiek nuvylė, šiek tiek dar per silpni man jie Eurovizijai. Keista, kad Wiktoria live betuose krito
Registravosi: 2015/05/06 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
0
Johno daina geriausiai susiklause. Tipiška švediška eurovizijos atranka
Registravosi: 2018/12/06 Žinučių: 19 Padėkų: 1
Cituoti
0
Vieni vartai 😄
Registravosi: 2015/05/06 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
2
darys rašė:

Pirmą kartą paklausiau Melodifestivalen. Visos geros švediškos dainos ir nesistebiu, kad Lundvik favoritas. Išties geras pasirodymas. Šviesos, choras. Stipriau atrodo, nei tarkim po lietumi dainuojanti Wiktoria, nors pasirodymas irgi geras. Tokia mano neeksperto nuomonė 😄

Kaip ir sakiau 😄 Nestebina, kad laimėjo 😁
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 169 Tel.: LT
Cituoti
0
Jums neatrodo, kad tie paskutiniai bičai, kurie dainavo yra tiesiog senstelėję DAR su Vudžiu priešakyje dainuojantys seną šlagerį? 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 169 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Isijungiau paziuret, tai chasing rivers arba hello vieninteles kazkas dar klausomo, dar aisku ''aguilera'' su not with me dar dar, o tas lyderis, tai visiskai nekabina, daina ejo ir praejo pro ausis, jokios emocijos nesukelus.

Man atvirkčšiai. Chasing Rivers visai nekabino ir tiesiog laukiau, kada baigs dainuot, o Ludvik labai kabino 😄 Mūsų nuomonės sutampa su Hello. Šitas ir man patiko 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 169 Tel.: LT
Cituoti
0
Šiemet Eurovizijos daug dainų, kurios gali laimėti. Tik šiandien paklausiau Italijos gabalą. Ta prasme, wow koks geras!!

youtu.be/22lISUXgSUw
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Sanremo kur kas stipresnis nei Švedijos atranka. Italai wow, Mahmoodas nebuvo favoritas Sanreme. Bet olandas siekia sielos gelmes😁
youtube.com/watch?v=bRpw1dLPfgM
Registravosi: 2018/12/06 Žinučių: 19 Padėkų: 1
Cituoti
1
Ruskelis prie favoritų? Netikiu
Registravosi: 2018/12/06 Žinučių: 19 Padėkų: 1
Cituoti
0
Atsiminkit, kad ne daina laimi tokius konkursus. Prie geros dainos, turi būti ir geras šou 😁
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 169 Tel.: LT
Cituoti
0
Portugalo buvo geras šou prieš pora metų. Tiesa, dabar portugalai ruošia tikrai išskirtinį šou. Islandai irgi
Registravosi: 2018/12/06 Žinučių: 19 Padėkų: 1
Cituoti
0
Siūlau kažkiek pasidėt už Netherlandus Olybete 6 kofas, nes kai kris tai tiek nemanau kad gausim, visur kitur apie 3. Anksti laikyt nugalėtoju, bet mano manymu realiausias kartu su italu, bet viskas dar gali pasikeist artėjant šou, kiti gali gerokai pasitempt sceniniais pasirodymais.
Registravosi: 2014/09/20 Žinučių: 251 Padėkų: 13
Cituoti
0
Gal labiau pasidomėję esat su Ukrainos situacija? Maruv laimėjo nacionalinę atranką, bet jai neleidžia dalyvaut. Tada kiek suprantu nepasiektas susitarimas nei su antrą, nei su trečią vietą užėmusiomis grupėmis. Kas ten per bajeriai?
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 169 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Gal labiau pasidomėję esat su Ukrainos situacija? Maruv laimėjo nacionalinę atranką, bet jai neleidžia dalyvaut. Tada kiek suprantu nepasiektas susitarimas nei su antrą, nei su trečią vietą užėmusiomis grupėmis. Kas ten per bajeriai?

Kiek girdėjau bajeriai tokie, kad pirmom 3 vietom liepė pasirašyti sutartį, kad jie ne dainuos Rusijoje, visi atsisakė, tai išmetė iš konkurso, o 4 vieta pati atsisakė, tai nusprendė iš viso nedalyvauti
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1518 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
1
Geri bajeriai pas juos.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 169 Tel.: LT
Cituoti
0
betass rašė:

Kiek girdėjau bajeriai tokie, kad pirmom 3 vietom liepė pasirašyti sutartį, kad jie ne dainuos Rusijoje, visi atsisakė, tai išmetė iš konkurso, o 4 vieta pati atsisakė, tai nusprendė iš viso nedalyvauti

Dėl šito punkto, kad nekoncertuot Rusijoj Maruv sutiko. Problema atsirado dėl kitų kontrakto punktų. Pagrinde kad dainos nuosavybės teisės pereina iš Warner Music Ukrainos atrankos organizatoriams. Toliau tie patys organizatoriai organizuoja viską, nuo to ką šnekėt su žiniasklaida, kaip elgtis, kur koncertuot iki pačio pasirodymo menkiausių detalių ir jokios improvizacijos. O je kas ne taip - bauda. Nu kas matė Maruv pasirodymą tai manau supranta, kad tai neįmanoma 😁 O dėl žiniasklaidos/interviu/koncų tai tiesiog priverstų tave šnekėt apie politiką, netgi per pačią atranką buvo tiek politikos kad pzdc. Todėl ir tai aišku Maruv nepatiko, mol nemaišyt politikos su muzika. Taigi galiausiai atsisakė. Sekantys dalyviai atsisakinėjo dėl paramos Maruv, bei kad tipo nelaimėjom, tai nevažiuosim, bandysim kitais metais. Nu oficiali versija, nors šiaip manau, kad pamatę kontrakto sąlygas irgi daugelis suabejojo. Nuo kitų metų tipo kontraktas buvo parodomas dar iki atrankos pradžios, kad dalyviai žinotų kur eina
Registravosi: 2013/02/16 Žinučių: 4 Padėkų: 232
Cituoti
1
Perklausiau top 15 tai pasidaliniu savo komentarais 😁

1 Netherlands Duncan Laurence - Arcade grazi gera daina bet be gero live pasirodymo neverta imt 3koef.. kolkas manau studijo versija belgijos 2017 buvo ne prastesne bet ten fiasko buvo su live o čia labiau patyres atlikėjas
2 Russia Sergey Lazarev - Scream nera daina visiškas šudas turi jegos turi saskambi kažkokia drama kelia na su geru pasirodymu butu ir šansu
3 Sweden John Lundvik - Too Late for Love daina sukurta komisijai ar kam bet monem nereikia to svedu popso, olandai, net lietuviai kabina labiau..
4 Switzerland Luca Hänni - She Got Me tipo lotyniški ritmai valdo .. manęs neįikino
5 Italy Mahmood - Soldi italija kaip visada savotiški išskirtiniai ir kokybiški 10tukas garantuotas
6 Cyprus Tamta - Replay kodel man šita aina tokia girdeta... negrojo per powery jos nes atrodo 100sykiu girdejau jau.. na o šiaip praeitu metu kipro daina buvo geresnė bet bus kam patinka
7 Iceland Hatari - Hatrið mun sigra nu čia mano labai šališka nuomonė, mano megstamiausia muzika yra electro house mano megstamiausias filmas yra the100 tai mane nuo pirmo akordo uzkabino ju beatas, apranga netrukdė, man patinka kai zmonės rašo kad čia sunkus metalas ar pan nes turbut paskutinei vietoj klausyčiau sunkaus metalo ar roko ar pan.. bet čia tas rekentis balsas visiškai netrukdė puikiai perteikta "griaunamoji energija" pasirodymas labai išbaigtas harmoningas kitoks, šiuolaikiškas ieškau minusu tai labai mažai peržiūrų na aišku tokiu metu tik lažybininkai ir eurovizijos fanai klauso gal dėl to bet signalas blogas kitas dalykas už dark visada balsuoja mažiau nei už bright dalykus (nors aišku kas jau balsuoja tai balsuoja nors neaišku ar žiūrės euovizija tie kas už juos balsuotų, taip pat šalis islandija na iš skandinavų bus biški free balu bet šiaip šalis nėra eurovizijos autoritetas
8 Greece Katerine Duska - Better Love labai boring..
9 Portugal Conan Osíris - Telemóveis labai meniski sportbaciai pas juos.. nesupratau, manau variantas kai norejo padaryt kazka tokio bettaip ir nesigavo
10 Norway KEiiNO - Spirit in the Sky pradziai patiko bet veliau issikvepia bet manau bus kam patinka
11 Malta Michela Pace - Chameleon sakyčiau geresne nei vidutine pop daina
12 Armenia Srbuk - Walking Out man pasirode ne eurovizinio stiliaus del sitos dainos prisiminiau uz ka zmones, komisija pernai balsavo tai ne uz tokias dainas..
13 France Bilal Hassani - Roi nei daina gera nei pasirodymas kitokiu teisiu gineju balsu gaus bet neverta but top 15
14 Slovenia Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi turbut giliausia daina siu metu eurovizijoj kiti sakys kad tai olandai bet man šitie skamba nuoširdžiau
15 Azerbaijan Chingiz - Truth kokybe matosi nebloga susiklausanti pop

dabar reikia dar kokius 15sykiu perklausyt, paklausyt ka ekspertai sneka ir dar syki isivertint 😄
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1770 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Kodėl sakai, kad švedų daina nesukurta žmonėm? Man jų pasirodymas primena pernykštį austrų pasirodymą. Irgi juodis su stipriu backvokalu plėšė ir man rodos buvo top3 tiek pagal komisijos balus, tiek pagal žiūrovų. Aišku, priklauso ir nuo konkurentų kiek stiprūs bus.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 169 Tel.: LT
Cituoti
1