Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2019

Atsakyti Sekti temą
gedmis rašė:

Spejimas ne eiles tvarka
Kipras
Graikija
Islandija
Australija
Slovenija
Serbija
Vengrija
Čekija
Estija
Portugalija/gruzija/lenkija

Mano ststymai
san marinas nepateks su 1.75 isankstinis kiek dave dejau 😄
Ir siandien dar belgija nepateks su 2.7 nemazai sukroviau aisku topsportas uzsisiko iskart 😄

Aš irgi turėjau su SM su tokiu koef. Vienas skaudžiausiu pralaimėtu statymu ESC istorijoje
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 267
Cituoti
0
gintazas rašė:

Aš irgi turėjau su SM su tokiu koef. Vienas skaudžiausiu pralaimėtu statymu ESC istorijoje

Nu aš buvau padėjęs nemažai bet dėl belgų nepatekimo bendrai 400eur pliuso po pirmo pusfinalio, kaip ir minėjau tikriausiai koja mums pakišo prastas viso pusfinalio lygis
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Labai įdomu, kas laimėjo vakar pusfinalį.. nors asmeniškai reiktų Australijos, bet kažkokia nuojauta, kad galėjo Islandai patraukt.. 😄
Registravosi: 2013/10/30 Žinučių: 16 Padėkų: 43 Tel.: LT
Cituoti
0
deividasm rašė:

Labai įdomu, kas laimėjo vakar pusfinalį.. nors asmeniškai reiktų Australijos, bet kažkokia nuojauta, kad galėjo Islandai patraukt.. 😄

Nemanau, kad is ziuri Islandai gavao daug tasku, todel favoritai Australai arba Graikai 1pusfinalio 😉
Registravosi: 2015/03/26 Žinučių: 39
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Net nzn už ką toks kof buvo kad pateks nes pasirodymas tragiškas

Tragiskas Vengrijos pasirodymas? Matos kad nekazka rauki apie dainavima ir pasirodyma scenoje. Visomis prasmemis ju daina buvo geresne. San Marinas, vienas naftalinas ir bukas kartojimas NANANANANANA😡😡 Tiesiog apgaletina kaip tokia daina praeina ir atima vieta daug is prasmingesnes, grazesnes ir profinalesnes dainos.....
Registravosi: 2015/03/26 Žinučių: 39
Cituoti
0
ozburn rašė:

Nemanau, kad is ziuri Islandai gavao daug tasku, todel favoritai Australai arba Graikai 1pusfinalio 😉

Kiek teko domėtis, tai Graikai vakar neįpatingai daug balsų surinko, o Islandai pasirodė daug geriau nei tikėtąsi, na bet pamatysim šeštadienį, kaip buvo ištikro 😄
Registravosi: 2013/10/30 Žinučių: 16 Padėkų: 43 Tel.: LT
Cituoti
1
ozburn rašė:

Tragiskas Vengrijos pasirodymas? Matos kad nekazka rauki apie dainavima ir pasirodyma scenoje. Visomis prasmemis ju daina buvo geresne. San Marinas, vienas naftalinas ir bukas kartojimas NANANANANANA😡😡 Tiesiog apgaletina kaip tokia daina praeina ir atima vieta daug is prasmingesnes, grazesnes ir profinalesnes dainos.....

Vengrija savo dainoj taip pat kartojo Na Na Na, bet San Marinas, matyt, tai darė geriau 😄
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
2
Gal kas savo argumentų pridėtų dėl šių mano statymų :

Danija - pateks. Šiltas pasirodymas, labai paprastas nereikalaujantis susikaupimo. Sklinda labai daug geros energijos, realiai nematau tokios panašios dainos šiame pusfinalyje. Minusas man tik tas, kad Švedijos ir Norvegijos geresnės skandinavų dainos.

Rumunija - nepateks. Visų pirma tai nacionalinėj atrankoj pas žiūrovus liko 8vt. Pas mus laimi ir žmonės skundžiasi, kad ne tą išsiuntėm, o tai kas būtų jei komisija taip nuvažiuotų, kad išsiųstų 8 vt žiūrovų. Nemanau, kad užsienyje tautiečiai balsuos už ją pačią. Komisija irgi man tai neatrodo, kad temps ją į viršų, nes yra už ką jiems balsuot. Visų pirma visi favoritai, o tada Albanija su Š.Makedonija komisijoj bus aukščiau, o gal ir Austrija, kuri turi labai įdomų balsą. Tik Rumunijos scena man graži, tai operatorių darbas aišku turės įtakos.

Š.Makedonija - nepateks. Čia toks galvoju risky, nes komisijos TOP10 šitas bus. Bet pas žiūrovus gali būti ir dugne visai. Prieš ŠM favoritas Nyderlandas, tai per jos dainą visi dar kalbės apie jį, o po jos Azeris tai vėl užgošti gali. Beto Albanija dar irgi su drama/rauda, tai teks dalintis balais, vieniems viena daina geresnė, kitiems kita. Komisija turi pakelt ŠM į TOP5 manau, kad patektų. Įmanoma tikrai, bet man čia toks flipas.

Ir kokio stebuklo dar galima tikėtis šiame pusfinalyje? Eurodienos redaktorius live metu į savo TOP10 patenkančiųjų įtraukė Kroatiją. Nu aš žado netekau, man jis garantuotai neturėtų eiti, bet nu dar avdrug suveiks Serhato sindromas ir vėl. Kažkaip galvoju didžiausia staigmena jei bus tai arba Lietuva pateks, arba Austrija.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Keli komentarai ką dabar manau pusfinalis pilnas baladžių todėl jos visos tikrai nepateks kad ir kokios geros bus tačiau tokia danija prie jų atrodys išvis kaip vaikų Eurovizijos daina, šiaip durnai pasiskirstė dainos pirmam pusfinalyje labai įvairu bet labai žemas lygis o antram vien stiprios paprastos dainos.

beje gal kas patikslintų kaip komisija balsuoja? komisijos narys išreitinguoja visas išsskyrus savo šalis ir po to visų tos šalies komisijos narių reitingus sudėjus pasiskirsto balai pirmoms 10?
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Senseless rašė:

Gal kas savo argumentų pridėtų dėl šių mano statymų :

Danija - pateks. Šiltas pasirodymas, labai paprastas nereikalaujantis susikaupimo. Sklinda labai daug geros energijos, realiai nematau tokios panašios dainos šiame pusfinalyje. Minusas man tik tas, kad Švedijos ir Norvegijos geresnės skandinavų dainos.

Rumunija - nepateks. Visų pirma tai nacionalinėj atrankoj pas žiūrovus liko 8vt. Pas mus laimi ir žmonės skundžiasi, kad ne tą išsiuntėm, o tai kas būtų jei komisija taip nuvažiuotų, kad išsiųstų 8 vt žiūrovų. Nemanau, kad užsienyje tautiečiai balsuos už ją pačią. Komisija irgi man tai neatrodo, kad temps ją į viršų, nes yra už ką jiems balsuot. Visų pirma visi favoritai, o tada Albanija su Š.Makedonija komisijoj bus aukščiau, o gal ir Austrija, kuri turi labai įdomų balsą. Tik Rumunijos scena man graži, tai operatorių darbas aišku turės įtakos.

Š.Makedonija - nepateks. Čia toks galvoju risky, nes komisijos TOP10 šitas bus. Bet pas žiūrovus gali būti ir dugne visai. Prieš ŠM favoritas Nyderlandas, tai per jos dainą visi dar kalbės apie jį, o po jos Azeris tai vėl užgošti gali. Beto Albanija dar irgi su drama/rauda, tai teks dalintis balais, vieniems viena daina geresnė, kitiems kita. Komisija turi pakelt ŠM į TOP5 manau, kad patektų. Įmanoma tikrai, bet man čia toks flipas.

Ir kokio stebuklo dar galima tikėtis šiame pusfinalyje? Eurodienos redaktorius live metu į savo TOP10 patenkančiųjų įtraukė Kroatiją. Nu aš žado netekau, man jis garantuotai neturėtų eiti, bet nu dar avdrug suveiks Serhato sindromas ir vėl. Kažkaip galvoju didžiausia staigmena jei bus tai arba Lietuva pateks, arba Austrija.

youtube.com/watch?v=Sw-NQ1a1zZ0 - 0:52

youtube.com/watch?v=xJNd1k7bluU - 1:28

Čia manyčiau atvirkščiai, komisija jei nedurna ir kažkiek principinga, gali ir neužbalsuoti už Makedoniją, o žmonėms šita melodija kaip tik bus labai girdėta ir tai dažnai įtakoja gerus dainos rezultatus, iš tos serijos kai "nežinau kur, bet girdėta" prabalsuoja.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Dėl Rumunijos, kad nepateks tai nesutinku, kiek domėjaus, tai jos vokalas turėtų labai komisijai imponuot ir tas argumentas, kad 8 vietą užėmė savo atrankoj, tai nebesurinks balsų Eurovizijoj atrodo niekinis, čia rumunai negalės rinktis iš dar 10 kitų atlikėjų, turi Ester ir ją palaikys, nes ji atstovauja jų šaliai, o kitų valstybių žiūrovai matys šou, kuris daug geresnis už jų national final... Dėl Makedonijos ir visiškai nesutinku, ir komisija ir žiūrovai čia prabalsuos, daina daug kam imponuos, turi stiprią žinutę, balsas puikus, staginas labai protingai parinktas.. Dėl Danijos tai aš vis tik tikiu, kad prabalsuos vaikai užtektinai, ras šita daina savo gerbėjų ratą... O dėl shockerių tai aš ir manau Albanija arba Kroatija gali praeit, jei kažkuriai labai pasiseks su komisija ir kažkiek žiūrovų surinks balsų gali tikrai praslyst.. už Albaniją jau biskeli krentai kofai, kas rodo, kad vakar tikriausiai komisija labai gerai už ją subalssavo
Registravosi: 2013/10/30 Žinučių: 16 Padėkų: 43 Tel.: LT
Cituoti
0
Kokios nuomonės dėl Austrijos kad pateks?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Kokios nuomonės dėl Austrijos kad pateks?

Aš smulkiai paemiau Austriją @3,1 Man visai smagiai žiūrisi, atrodo labai nuvertinta. Stagingas OK. Tik pasirodymas po Švedijos, tai kažkaip neramina. Bet verta surizikuoti.
Registravosi: 2018/12/06 Žinučių: 19 Padėkų: 1
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Kokios nuomonės dėl Austrijos kad pateks?

Sansai, kad austre pateks minimalus
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 125 Padėkų: 107 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai Danija tada gal verta 1.95 manau paeis
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Nuojauta sako, kad Danija out.
Registravosi: 2018/12/06 Žinučių: 19 Padėkų: 1
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Tai Danija tada gal verta 1.95 manau paeis

Value yra, emiau pats kad pateks
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 125 Padėkų: 107 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Dar keli pastebėjimai kipo dainininkės tikrai silpnas balsas o sou sukniso kameristai nei replay efektas normaliai panaudotas nei ka.. gruzija puikus efektai, hatari islndijoje atrode 100sykiu geriau del geru filmavimo kampu o čia atrode tikrai be ryšio ir jei ir turejo šansų tai tikrai neturi su tokiais filmavimo kampais, nesuprantu kodėl graikė laikyta favorite laimėt grupę įrasta daina greit įgrystanti su menišku bet nelabai manau pavykusiu pasirodymu
overall galiu pasakyt kad pusfnalis buvo išties labai silpnas nors spaudos atstovai ir sakė jog viskas yra nerealiai ir labai geras sou bus visi labai gerai ekranus ir efektus naudoja bet iš tikrųjų lygis buvo toks prastas jog baltarsusu 16mete atrode kontekste visai stipriai o ir san marinas sugebejo atrast ziurova kuriam butu favoritai 😁

Karoce nenustebciau kad vel transvestita isriks ,pediku balius kuo toliau tuo baisiau
Registravosi: 2012/09/17 Žinučių: 72
Cituoti
2
smegenyne rašė:

Karoce nenustebciau kad vel transvestita isriks ,pediku balius kuo toliau tuo baisiau

Homofobija at its finest 😄
Registravosi: 2019/03/05 Žinučių: 67 Tel.: LT
Cituoti
1
Zmogus radikalas yra pries gamtos klaidas visi gali turet savo pozicija... o kad eurovizijoj homo yra belekiek tai cia faktu faktas.
Beje pastebejmas kad gali laimet yra minimaliai bet teisingas
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1