Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2021

Atsakyti Sekti temą
Idomu kada imes pasiula. Speju kai jau bus finalas. Tai dbr dvi dar laidos ir jau finalas ? Is kiek dalyviu bus finalas ?
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
footballfan rašė:

Idomu kada imes pasiula. Speju kai jau bus finalas. Tai dbr dvi dar laidos ir jau finalas ? Is kiek dalyviu bus finalas ?

Laukia du pusfinaliai. Kiekviename iš jų bus po 9 dalyvius. Iš kiekvieno pusfinalio į finalą pateks po 4. Finale matysim 8 dalyvius.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofai, nu kokie pastebejimai ?
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Noriu pagirti Nombeko Auguste Khotseng, kuri, kaip sakė, neseniai pradėjusi rašyti dainas parašė labai klausytiną dainą. Kaip gaila, kad kažkokios The Backs išstūmė ją iš šio vakaro top 6. Kristina Radžiukynaitė taip pat parašė savo dainą, tai irgi, sakyčiau, palyginus jai labai gerai pavyko. Žodžiu, smagu, kad lietuviai patys sau dainas rašo ir kad retkarčiais jiems kažkas gaunasi, nes dažniausiai, jei koks užsienietis parašo, tai ta daina jau būna atmesta kokių 3 šalių atrankose ir tik tada atsiduria pas mus. The Roop viskas kaip mūsų atrankos kontekste yra labai gerai, bet, žinoma, tas priedainis yra gana pigokas, o ta vieta, kur la la la la dainuoja tai apskritai man sukėlė juoką. Žodžių nesugalvojo, o užpildyt kažkaip tai reikia. Na bet tas pragrojimas visai gerai sueina (kaip vaikai į mokyklą). Aistė naujame amplua taip pat gerai pasirodė ir žmonės prabalsavo, tai nieko negali žinoti. Bikus su Pundziūte nori dar kartą po Euroviziją pasivažinėt. Tos laidos kontekste ta daina gerai susiklausė. Surinko max balų iš komisijos, nes visos kitos dainos buvo daug žemesniame lygyje, o apskritai, tai ta daina man nepatinka. Ji turi geros dainos elementus, bet man vistiek nepatinka. Na bet ir Zasimauskaitės daina man nė velnio nepatiko, bet tai nesutrukdė jai laimėti. Taip kad negali žinoti. O šiaip man labiausiai patikusios dainos iš visos atrankos yra Abrokenleg – „Electric Boy“ ir Meandi - „Drip“. Dėl tokių dainų aš nesigailiu, kad sugaištu dvi valandas žiūrėdamas atrankas kiekvieną šeštadienį 😁
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
😁) dekui uz izvalgas. Nu lauksim tolesniu kaip kas klostysis iki finalo 😁
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
youtube.com/watch?v=EVkkoOEYABU

Sita daina tikrai kazka turi, manau neliktu nepastebetos Eurovizijoj jei tik Lietuva nepabijotu issiusti siu merginu
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
0
Rich. rašė:

youtube.com/watch?v=EVkkoOEYABU

Sita daina tikrai kazka turi, manau neliktu nepastebetos Eurovizijoj jei tik Lietuva nepabijotu issiusti siu merginu

Tu rimtai?? Ir ka tokio ji turi? Apart noro isjungt po 10 sekundziu klausymo.. Dvi čiūčėlos ant scenos kazkokia tremtiniu stiliaus šūda gieda.. Ka eurovizijoj su tokia veikt? Nu tikrai nupezt znones baigiat..
Registravosi: 2011/11/19 Žinučių: 262 Tel.: LT
Cituoti
3
Idomu kokia pasiula bus statymams
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Rich. rašė:

youtube.com/watch?v=EVkkoOEYABU

Sita daina tikrai kazka turi, manau neliktu nepastebetos Eurovizijoj jei tik Lietuva nepabijotu issiusti siu merginu

Aš irgi kažkaip manau, kad šita daina gali būti atrankos dark horse 😄
Registravosi: 2018/09/20 Žinučių: 266 Padėkų: 70 Tel.: LT
Cituoti
0
Baltos varnos tai nėra kažkas tragiško, ir Eurovizijoj pavyzdžių būta, bet joms privalomas scenos išpildymas maximalus : Vaizdai ekranuose, 4 "šokėjai" ar šiaip kažkokią funkciją atliekantys nariai ir rūbai pritaikyti ir t.t. Norint eiti su tokia daina, jau reik taip stipriai pasiruošt, kad net tie kurie čia užmiega po 10s būtų prikaustyti, o tiems kam patinka tokios dainos, išvis būtų pakerėti. Todėl manau, kad ne, jos neturi jokių šansų, nes mes niekad taip nerizikuotume.

The Roop tai privalo pakeisti "la la la" vietą, ji viską gadina, būtent dėl tos vietos daina tampa "pigi", o šiaip tikrai išsiskirianti ir turinti savo kabliuką. "Yes I Do" jie tobulino su kiekvienu turu, todėl kažkaip ir dabar esu ramus.

Dar taip pagalvojau, kad Aistė su Monika-Marija visgi nekonkuruos dėl pergalės, nes jų dainos prastesnės už senesnius bandymus, tai veikia žmones psichologiškai. Dauguma tiesiog galvos - ai aš "tą" norėjau išsiųsti, o šita jau ne tokia gera, tai tik fanai ir balsuos.

Monique vienintelė labai rimta konkurentė, bet man jos tamsus popsas visai ne prie širdies, todėl sunku vertinti. Priedainis visiškai nekabina ir šiaip pagalvojau, The Roop perklausiau bent 5 kartus, Monika Marija ir Aistę kokius 3, o Monique tik dabar rašant PRISIVERČIAU išklausyti antrą kart iki galo, nors jau norėjosi nutraukt. Daina lėta, nėra nei kažkokio šou, tiesiog žiūri ir nėra jokių "šiurpuliukų". Įdomu kokius pliusus mato šios dainos tie, kuriems labai patinka jos daina.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
O Evgenyos Redko net nematote tarp contenderiu?
Registravosi: 2012/05/12 Žinučių: 1 Padėkų: 6
Cituoti
1
Seip Vagelio daina gera, bet aišku ja reik atlikti angliskai
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 873 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaip visada turetume siust the roop išsiusim monique o man siurpai eina tik klausant rutos loop!
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaip galvojar ar pilvelyte siam sitmeti turi proga laimeti LT eurovizinos atranka ir mums atstovauti?😄D jau kiek ten 17 kartu bando gal
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
1
pacanas33 rašė:

Kaip galvojar ar pilvelyte siam sitmeti turi proga laimeti LT eurovizinos atranka ir mums atstovauti?😄D jau kiek ten 17 kartu bando gal

Kas ten žino, gal LRT kažkada padarys uždarą atranką ir patys išrinks atstovą, o mes tik galėsim rinktis dainą(arba išvis viskas uždara). Su Eurovizija negali nuspėt ateities... Ji labai keičiasi ištikro kiekvienais metais. O bando Aistė laimę vos 12 kartą. 😉
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
SinroK rašė:

O Evgenyos Redko net nematote tarp contenderiu?

Visiškai neužkabino ir praėjo man ši daina nepastebėta, tik tiek, kad pagalvojau, jog Turkų atrankoj sueitų geriau nei pas mus(nors jau kuris laikas jie ir nedalyvauja).
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
gedmis rašė:

Kaip visada turetume siust the roop išsiusim monique o man siurpai eina tik klausant rutos loop!

Ruta Loop daina labai primena Silvijos Pankūnaitės(balsą) ir Gerai Gerai dainą prieš kelis metus. Patiko ta daina, patinka ir ši daina, tik tiek, kad nenorėčiau tokios siųsti į Euroviziją, jos ten greičiausiai nesuprastų/neįvertintų.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Netikėtai anksti atsirado ir pirmieji statymai. Ar matote kažkur Value? Tikėjausi Monique bus arčiau The Roop, todėl ji man atrodo vienintelė Value, bet, kai taip nepatinka daina, tai nesinori nieko Jai gero ir prognozuot(kita vertus džiaugiuosi, kad ji nuvertinama, gal rimtai neturi ji tiek daug šansų laimėt kaip galvojau). 😄 Monikos Marijos su Aistės koef pats tas, o kiti išvis neturėtų traukt 10%(10% = 10 koef), sakyčiau visos likusios(apart BIG4), net neturi 10% bendrai sudėjus.

P.S. Betsafe pasiūloje.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
2
Nepamenu kiek finale pribalsuoja už nugalėtoją, bet kažkaip manau jog prie to gali prisidėti bukmekeriai... Todėl didelių sumų nereiktų į tai investuoti, bent jau nacionalinėj atrankoj
Registravosi: 2019/03/29 Žinučių: 11
Cituoti
0
Kaip suprast bukmekeriai prisidėti gali? Tai jie ir taip pliusina, nes žmonės stato už įvairius variantus, o rake milžiniškas, pvz neįmanoma net pastatyt už TOP3 favoritus taip, kad vienam laimėjus būtum pliusę. Tikiu, kad bus statančių ir už Monika Marija ir už Aistę, o gal ir dar už kitus(nors turbūt nesiskaito keli eurai už kitus). Šiaip ar taip nemanau, kad jiems apsimokėtų ten už kažką "balsuot" tam, kad laimėtų jiems parankesnis variantas, nes jie patys nežinotų ar išvis laimėtų(nes gi yra komisija), tad galėtų likti dar didesniam minuse, jau čia niekaip neprifixinsi. Vienintelis jų pliusas, kad jie gali "prasimušt" info kas patinka komisijos nariams, bet ir tai abejoju ar jie tiek vargsta. Tiesiog ima aklą info, kas kiek gauna balsų per atrankas, kiek peržiūriu Youtube ir pan.

P.S. nemoku čia foto įdėt(negabus, neleidžia nei iš pc, nei gyazo linko), bet jei ryte rašant The Roop dar turėjo 2.25 koef, tai dabar 1.85, kitų koef pakilo Monique nuo 3.00 iki 3.50, Monika nuo 4.00 iki 4.75, Aistė nuo 6.00 iki 6.50. Tokiais tempais tuoj neliks konkurento The Roop.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0