Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2021

Atsakyti Sekti temą
Jei klausiu reiskes nezinau kaip eurovizijos butent finale sprendziamas nugaletojas. Nes buna kitu “show”, kad finalas paliekamas ziurovam nuspresti. Tai nematau cia nieko keisto, kad paklausiau... Jei zinai pasakai, nezinai apeik klausima...
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
3
Su kiek betsafe idejo siandien pasiula kas ka mate😟 Beje retko out del svwikatos problemu
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Jau keleta metu nestaciau betsafe, ju limitai isliko tokie pat varguoliski ? pvz, uz eurovizija kiek leidzia pastatyt? Gedmis,jau turbut su monique vaziuosi?😁
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
rizikanefizika rašė:

Jau keleta metu nestaciau betsafe, ju limitai isliko tokie pat varguoliski ? pvz, uz eurovizija kiek leidzia pastatyt? Gedmis,jau turbut su monique vaziuosi?😁

Jei turi laiko eik i punkta ir statinek po kelis eurus, pirma kart gal 100 leis, po to maziau, aisku po kas antro statymo kofa koreguos ir lauksi po 10-15 min. Betsafe tik uz nba normalus limitai, visa kita vaiku zaidimai
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
rizikanefizika rašė:

Jau keleta metu nestaciau betsafe, ju limitai isliko tokie pat varguoliski ? pvz, uz eurovizija kiek leidzia pastatyt? Gedmis,jau turbut su monique vaziuosi?😁

Labas, taip aš važiuosiu su monique, bet ne pilnu gazu dar, gaila kad redko iškrito būtų su kuo raumenim dėl komisijos balu pasilygint.. nes dabar aišku kad geriau už ruta loop bet nepasivaržys nei su aiste nei su the roop.. nu gal monika marija šioks toks konkurentas bet labiu norejos to stipraus kandidato iš trečio pusfinalio, būtų nugalejus retko akivaizdziai faktas kad jai 1vt iš komisijos dabar dar bus palikta klaustuku.. ir šiaip lietuvos eurovizija tai ne europos čia man taip nesiseka, ne taip lengva perprast o dar ir limitai kaip minejot nera dideli leidzia 50-100 eur pastatyt ir musa koef tai ir nepristatysi normaliai 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Sapnavau, kad Aistę Pilvelytę išrinko keliauti į Euroviziją ir ji ten taip visus nunešė, kad po pasirodymo visa ta daugiatūkstantinė minia plojo atsistojusi. Visus taip pribloškė tas nykus gabalas apie nieką, kad wow.

Skandavo po to žmonės, prašė pakartoti, vedėjai ėjo iš proto. Ta prasme visiškai WOW, ir jau viskas, jau Lietuvoje bus sekantis finalas, jau reikia ruošti žalgiriaus areną, visi labai susijaudinę, visus metus kalbėsime vien ta tema ir reikės išvien ruoštis bei visiems būti pasitempusiems, kad prieš tą vakarų Europos antplūdį nepasirodytume kaip apsileidę mužikai, kurie parūkę mėto savo "Minsk'o" nuorūkas pro balkoną.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Tai cia yra ir bus didziausias Aistes pasiekimas 😄
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Labai gaila, kad Rūta Loop neturi žiūrovų palaikymo, manau būtų viena favoričių laimėti. Poto, kai netekom Baltų Varnų, man beliko ši atlikėja su tikrai stipria daina ir geru atlikimu. Šokėjai tai man išvis 10/10 atlieka savo darbą, įvaizdis geras, net realiai nežinau minusų, apart to, kad nėra labai žinoma mūsų šalyje(tai čia minusas nacionalėj atrankoj). 21 koef vistiek atrodo per didelis, gali ji būti ir TOP3.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Tiem kas power hit radio klauso tai žinoma 😄 man tai per pirmą show labai gerai atrodė o antras tai kažkaip neužkabino atrodė lyg viskas belekaip nušlifuota sudeliota bet emocijos rišys dingo
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Value yra tik Aiste su 7 koef, laimejo stipriausia pusfinali, kodel negali laimeti finalo?
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
2
Kas gali paaiskinti, paimkime topsport eurovizine pasiula: The Roop 1.9, Monique 1.9 ir visi kiti su didesniais kofais. Kaip taip isvis gali buti, nes pagal mane taip negali buti. Tarkime kai ivykis turi 2 vienoda tikimybe turincias baigtis: rungtynese pelnytu tasku skaicius lyginis ar nelyginis ir tai topsport duoda po 1.95, o cia duoda po 1.9, nors ivykis turi net ne 2 baigtis, tarkime topsport mano, jog kiti dalyviai neturi isvis sansu, bet tada vistiek turetu buti koef bent po 1.95, o uz visus likusius po 100 mazdaug, nezinau ar suprasite ka noriu pasakyti, bet mano nuomone taip buti negali, kad ivykyje kuris turi siuo metu 12 baigciu, maziausi du koef yra vienodi ir po 1.9
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
footballfan rašė:

O finale komisijos balsas irgi bus ziurimas ? O gal tik ziurovai spres ?

Kazkaip niekas neatsake arba irgi nezino. O gal dbr jau zino ??
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
footballfan rašė:

Kazkaip niekas neatsake arba irgi nezino. O gal dbr jau zino ??

1 vietoj komisija 2 žiūrovai
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 873 Tel.: LT
Cituoti
0
Jei po lygiai balų surenka laimi tas kas gauna daugiau iš komisijos
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 873 Tel.: LT
Cituoti
0
footballfan rašė:

Kazkaip niekas neatsake arba irgi nezino. O gal dbr jau zino ??

Niekur komisija nedingo,sėdės 10 galvų. Taip pat lygiųjų atveju komisijos viršus. Kaip ir buvo pastaruosius metus.
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
0
Aisku. Dekui
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
up rašė:

Kas gali paaiskinti, paimkime topsport eurovizine pasiula: The Roop 1.9, Monique 1.9 ir visi kiti su didesniais kofais. Kaip taip isvis gali buti, nes pagal mane taip negali buti. Tarkime kai ivykis turi 2 vienoda tikimybe turincias baigtis: rungtynese pelnytu tasku skaicius lyginis ar nelyginis ir tai topsport duoda po 1.95, o cia duoda po 1.9, nors ivykis turi net ne 2 baigtis, tarkime topsport mano, jog kiti dalyviai neturi isvis sansu, bet tada vistiek turetu buti koef bent po 1.95, o uz visus likusius po 100 mazdaug, nezinau ar suprasite ka noriu pasakyti, bet mano nuomone taip buti negali, kad ivykyje kuris turi siuo metu 12 baigciu, maziausi du koef yra vienodi ir po 1.9

Kai įvykis būną dviejų baigčių ir už abi duoda po @1.90, tai bukmekerio marža yra 5%. Tai reiškia, kad statydamas ant abiejų baigčių praloši 5% statymo sumos. Pasiūlose, kur baigčių skaičius didelis, marža, paprastai, būna daug didesnė. Todėl tokia topo pasiūla neturėtų stebinti. Šiuo atveju ant Eurovizijos pasiūlos topas turi net 32% maržą. Tai vistiek yra labai didelė marža, nes palyginimui bet365 marža ant England League 1 nugalėtojo su 23 baigtim marža yra 15%. Na bet ant tokių, pasiūlų, kur lietuviai patys sukuria, o nenurašo nuo užsienio, maržos visada yra kosminės.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Kai įvykis būną dviejų baigčių ir už abi duoda po @1.90, tai bukmekerio marža yra 5%. Tai reiškia, kad statydamas ant abiejų baigčių praloši 5% statymo sumos. Pasiūlose, kur baigčių skaičius didelis, marža, paprastai, būna daug didesnė. Todėl tokia topo pasiūla neturėtų stebinti. Šiuo atveju ant Eurovizijos pasiūlos topas turi net 32% maržą. Tai vistiek yra labai didelė marža, nes palyginimui bet365 marža ant England League 1 nugalėtojo su 23 baigtim marža yra 15%. Na bet ant tokių, pasiūlų, kur lietuviai patys sukuria, o nenurašo nuo užsienio, maržos visada yra kosminės.

Supratau, maniau ant visu ivykiu vienodai turi buti, o cia reiskia kaip nori taip delioja.
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
up rašė:

Supratau, maniau ant visu ivykiu vienodai turi buti, o cia reiskia kaip nori taip delioja.

Kai tik Topsport šiemet įdėjo Eurovizinę pasiūlą, tai Betsafe visų dalyvių koef buvo kurkas didesni nei Topsport. Tik per didžiąją Euroviziją jie moka "pramiegot" pakitimus(per repeticijas), o čia vietiniam fronte tai neverta pas juos lįsti.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Na, praeitą savaitę ir šią nelaimės pirmos vietos favoritas pusfinalyje, tai finalas žada būti įdomus. 😄 Labai priklauso, kas komisijoj bus finale, tada bus galima +- jau žinot kas kaip ten balsuos.
Registravosi: 2018/08/07 Žinučių: 95 Padėkų: 54 Tel.: LT
Cituoti
0