Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2022

Atsakyti Sekti temą
Įdomūs faktai.
Azerbaidžanas iš žiūrovų antrame pusfinalyje gavo 0 balų, bet į finalą vis tiek pateko.
Ukraina finale surinko rekordišką žiūrovų balsų kiekį. Vidutiniškai kiekvienos šalies žiūrovai Ukrainai skyrė 11.3 balo.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Įdomūs faktai.
Azerbaidžanas iš žiūrovų antrame pusfinalyje gavo 0 balų, bet į finalą vis tiek pateko.
Ukraina finale surinko rekordišką žiūrovų balsų kiekį. Vidutiniškai kiekvienos šalies žiūrovai Ukrainai skyrė 11.3 balo.

Azerbaidzianas jau ankstesniais metais buvo pagarsejes komisiju papirkinejimu, nieko naujo ir nera kriminalo, vistiek objektyviai nebalsuoja praktiskai nei viena salis, tai kaimynams duoda, tai del politiniu motyvu
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
1
„Euroviziją“ temdo dar vienas skandalas: dėl pažeidimų buvo nušalinti 6 šalių komisijų balsai

Skaitykite daugiau: lrytas.lt/zmones/muzika/...komisiju-balsai-23364939
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai kaip manote, ar būtų Ukraina laimėjusi, jei ne karas? Aš neturiu nieko prieš dainą ir, manau, ši pergalė Ukrainai buvo tikrai svarbi ir reikalinga, bet esu tikras, kad normaliais metais šita daina būtų ne aukščiau nei 6-oje vietoje tiek dėl prastesnio žiūri palaikymo tiek dėl 4 kartus mažesnio žiūrovų palaikymo. O Euroviziją būtų laimėjusi UK, Ispanija arba Švedija.

Kokia jūsų nuomonė?
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
11
100 procentų nebūtų.
Registravosi: 2017/01/04 Žinučių: 21 Padėkų: 45 Tel.: LT
Cituoti
7
Filosofas rašė:

Tai kaip manote, ar būtų Ukraina laimėjusi, jei ne karas? Aš neturiu nieko prieš dainą ir, manau, ši pergalė Ukrainai buvo tikrai svarbi ir reikalinga, bet esu tikras, kad normaliais metais šita daina būtų ne aukščiau nei 6-oje vietoje tiek dėl prastesnio žiūri palaikymo tiek dėl 4 kartus mažesnio žiūrovų palaikymo. O Euroviziją būtų laimėjusi UK, Ispanija arba Švedija.

Kokia jūsų nuomonė?

Manau Ispanija būtų laimėjus
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Tai kaip manote, ar būtų Ukraina laimėjusi, jei ne karas? Aš neturiu nieko prieš dainą ir, manau, ši pergalė Ukrainai buvo tikrai svarbi ir reikalinga, bet esu tikras, kad normaliais metais šita daina būtų ne aukščiau nei 6-oje vietoje tiek dėl prastesnio žiūri palaikymo tiek dėl 4 kartus mažesnio žiūrovų palaikymo. O Euroviziją būtų laimėjusi UK, Ispanija arba Švedija.

Kokia jūsų nuomonė?

Tikrai nebūtų. Manau būtų 5-9 vietoje. Laimėję būtų UK arba Švedija, kadangi iš jų didžiąją dalį taškų pasiėmė Ukraina.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 43 Padėkų: 1
Cituoti
1
Puikiai issakyta nuomone su kuria sunku nesutikti. Neabejotinai Svedija arba UK butu laimejusi. Bet bent jau isimintinas finalas ir neabejotinai stipriausia eurovizija per 20 metu dainu atzvilgiu.
Registravosi: 2018/07/30 Žinučių: 55 Padėkų: 69 Tel.: LT
Cituoti
2
Cinquanta rašė:

Puikiai issakyta nuomone su kuria sunku nesutikti. Neabejotinai Svedija arba UK butu laimejusi. Bet bent jau isimintinas finalas ir neabejotinai stipriausia eurovizija per 20 metu dainu atzvilgiu.

Sutinku. Dainos šiemet tikrai visai neblogos. Prie blogų dainų priskirčiau tik Bulgarijos ir Izraelio dainas. Ne tiek ir daug : )
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0