Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2018 LIVE

Atsakyti Sekti temą
gedmis rašė:

Kaip aš mėgstu tenisa 😄
panašu žiebiasi viena laisva vieta atp finals nes del potro greičiausiai neatvažiuos ir čia užvirs kova galimi pretendentai istener ir nishikori dar teoriniu sansu turi coric, o dabar apie siandiena

kukushkinas nu seniukas stengias rodo valia bet praeitam turnyre pasibaigusios jegos tikrai neatsistate pirmam mace mates netvirtumas nestabilumas istener tuo tarpu pailsejes manau syki ir breikins kukushkina ir tie breike tures pranasuma turi laimet
manarinas gali ir pasispardyt siandien nishikorio 2:0 neimu
iš dvieju lavonu visgi manau geresnis bautista bet ir kofas kiek mazesnis nematau irgiu value didelio
zvereva kaip visada verta ziuret live ir det pries ji jei ka
andersonas manau pailses visgi alkune skauda vieta atp final uztikrinta po turnyro pavarges (verdasco gerai ji nuvaike) reik atgaut jegas o basilashvilis jei biški protingiau suloš nelups visu smugiu kiek gales o lups kada reik turi šansu čia eit toli 😁
dar viena sudu dvikova kur gali laimet tiek gasquet tiek sokas
nesu tikras ar uzteks svartsmano kondicijos iveikt lopeza tai no bet
verdasco prisibegiojo praeitam turnyre tai kondicija bus pakritus nors si turnyra labai megsta. nadalis sviezias ir pasirenges final musiui bet idomiau bus paziuret ir gal ka uzsimest nei mest premach
toliau lyg ir fogninio eile laimeti sudu dvikova bet nafik juos abu 😄
toliau coric pritrynes pusles ant koju vs medvedev kuriam skauda petį tai turbut underis
norisi dar pamatyt kaip fede priima raonic 1 serva bet is esmes anksciau ar veliau turi pasiimt senelis
paskutinej dvikovoj koef teisingai sudelioti thiemas kazkur pametes zaidima simonas gaus savo sansus.

Tai ryt reik isneri imti 2.60 pries klachanova ka manai motyvacija jo pusei ryskiai motyvavija gal abieju nes Atp1000,bet isneriui labiau reik laimet
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Man siandien pakankamai paini diena, ka liaudis galvojat?
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Man siandien pakankamai paini diena, ka liaudis galvojat?

Aš isneri paemiau
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Aš isneri paemiau

Kodel manai isneris? Jis lyg paduses buvo pastaruosius machus, tik vakar pries kuka sukale 30+ ace 😁 sakyciau ten overis, nes tik tb ir nusimato.
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Kodel manai isneris? Jis lyg paduses buvo pastaruosius machus, tik vakar pries kuka sukale 30+ ace 😁 sakyciau ten overis, nes tik tb ir nusimato.

Dėl to kad kovoja dėl bilieto į baigiamąjį turnyrą isneri nes dėl potras nusirase
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Kovot yra viena .bet galimybes yra kitka
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
1
pacanas33 rašė:

Kovot yra viena .bet galimybes yra kitka

Nu kof per aukštas už isneri mano galva žiūrėsim kaip bus
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu jei servios nepriekaistingai kaip vakar, tai cia nelabai matosi breiku. Kachanovas manau yra pranasesnis raliuose, tuo labiau ir pats nebloga patranka turi. Neieskant per dideliu value uz isneri, man cia overis realiausias variantas
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Nu jei servios nepriekaistingai kaip vakar, tai cia nelabai matosi breiku. Kachanovas manau yra pranasesnis raliuose, tuo labiau ir pats nebloga patranka turi. Neieskant per dideliu value uz isneri, man cia overis realiausias variantas

Isneri čia pernai pusfinalį buvo užpernai finale reiškia patinka jam šitą danga visai
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Kq jus del nisikori galvojat man lyg ircnorisi imt ji bet oriai vel gali atsibaust jis nuo andersono
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Isneri čia pernai pusfinalį buvo užpernai finale reiškia patinka jam šitą danga visai

Tikrai taip, bet kaip sake yra norai ir yra galimybes 😁 siaip realiai, jei isivaizduojam, kad bus tb, tai ten geriau tokiu atveju imt geresni kofa, ty Isneri
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Nishikoris kiek pastebiu turi fobija pries big serverius zaist. Tiek cilic, tiek anderson, lyg ir turnyras geras, paskutiniai etapai, susitinka top 20 big serveri ir viskas, subyra i sipulius... bet siandien noreciau, kad laimetu. Cia danga letesne, jam turetu but daugiau sansu
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Nishikoris kiek pastebiu turi fobija pries big serverius zaist. Tiek cilic, tiek anderson, lyg ir turnyras geras, paskutiniai etapai, susitinka top 20 big serveri ir viskas, subyra i sipulius... bet siandien noreciau, kad laimetu. Cia danga letesne, jam turetu but daugiau sansu

Joo tiesa sitas,kazkaip japonas nebera toks uztikrintas,tai geriau jau praleist man atrodo dar paskutinis macas tai velai prasides kokia23h tik tai visa diena laukti..😟😟??
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
0
pacanas33 rašė:

Joo tiesa sitas,kazkaip japonas nebera toks uztikrintas,tai geriau jau praleist man atrodo dar paskutinis macas tai velai prasides kokia23h tik tai visa diena laukti..😟😟??

Ne tie smailai😁😁
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
0
Ar olybet uzskaito pergale uz zaideja, jeigu statyta pries maca uz L.Rasol, o priesininas pasitrauke esant rezultatui 5-2 pirmam ste. Aciu uz atsakyma
Registravosi: 2018/07/30 Žinučių: 55 Padėkų: 69 Tel.: LT
Cituoti
0
Cinquanta rašė:

Ar olybet uzskaito pergale uz zaideja, jeigu statyta pries maca uz L.Rasol, o priesininas pasitrauke esant rezultatui 5-2 pirmam ste. Aciu uz atsakyma

Prilygins 1
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Prilygins 1

Laimeta..
Registravosi: 2014/12/13 Žinučių: 122 Padėkų: 69
Cituoti
0
Gal kas zinot jei nishikori siandien laimi uzsitikrina vieta baigiamajame turnyre ar dar reiks ir fede nulupt ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Jeigu del potro neatvaziuos tai jis jau aplenkes istner ir uzsitikrines vieta bet jei del potro atvaziuoja tai jam reik eit iki finalo minimum ir tai dar priklauso kiek toli eis cilic su thiem
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1770 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Taigi del potro nebus jau ofc paskelbe
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
0