Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2022 LIVE

Atsakyti Sekti temą
tomasvasili rašė:

Ka jus cia bybiais matuojates dabar?.Turetumet ginklu kara pradetumet. Jei norit issiaiskinti statymu konkursa surenkit ir suprasit kuris geresnis?

Ar konkursa, ar gyvai partija, man jokiu problemu su elitu persimesti 😁 lemus gi stato, lusnynu zviozdos, gal pades visiems tapti turtingiems ? 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
2
Kaip laikotes, kodel pykstames? Bandom geriau draugiskai uzdirbti visi is Romos turnyro, manau yra sansu.
Gal kas ziurint Shapovalov dabar, kol yra pabreikintas geras kofas ant jo - o ir matosi nori laimeti, as kazkodel linkstu biskeli pabandyt and shapo
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
1
Ir tuo paciu paklausiu, gal kas seke Thiemo forma po visu atsistatymu, koef siandien vilioja pries Fognini.
Kaip publika mano, Thiem gali eiti pergalingai?
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Ir tuo paciu paklausiu, gal kas seke Thiemo forma po visu atsistatymu, koef siandien vilioja pries Fognini.
Kaip publika mano, Thiem gali eiti pergalingai?

Nu kol kas po sugrįžimo visus keturis mačus gavo, tai forma nieko gero nežadanti. Fabio namie manau kaip tik bus motyvuotas sužaisti gera turnyrą. Žinant jo riešo traumą, tai forehand jo labai silpnai atrodo lyginant su tuo kas buvo.
Registravosi: 2015/07/29 Žinučių: 34 Padėkų: 149 Tel.: LT
Cituoti
0
Ka kolektyvas siandien imam Romoje ? 😁
Idomiai atrodo Schwartzman varzybos.
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Niekas Basilashvili Nikoloz neima siandien ? Gal jau sugebes 2 pergales is eiles pasiekti gruzinas, o Shapo nera toks neiveikiamas zaidejas, sakyciau net palankus jam visai. Bet realiai ir vienas psichas ir kitas toks pat 😄
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
As pastates Shwartza ir Shapovalova.
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

As pastates Shwartza ir Shapovalova.

As asmeniskai gruzino pliusine turiu ir pergale.
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Tik grizau is punkto, kazkaip nesusivaldziau, ir pavariau dar papildomai Shapovalov + Rublev kombinacija.
1.88@ koef, jau bent laimejimas jausis..

Nu Rublis toks kovotojas visad, tai nemanau kad ten tures dideliu problemu, O Shapu kaip tikejau taip ir tikiu, kazkodel patiko vakarykstis jo uzsivedimas man.
Tai gero teniso visiems siandien 😁
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Tik grizau is punkto, kazkaip nesusivaldziau, ir pavariau dar papildomai Shapovalov + Rublev kombinacija.
1.88@ koef, jau bent laimejimas jausis..

Nu Rublis toks kovotojas visad, tai nemanau kad ten tures dideliu problemu, O Shapu kaip tikejau taip ir tikiu, kazkodel patiko vakarykstis jo uzsivedimas man.
Tai gero teniso visiems siandien 😁

Sveikinimai, pranasumas man suejo tvarkingai su geresniu kof, pergale smulki ne 😄 Nu ka padarysi, nenori Gruzinas losti teniso kaip ir visada. Viena turnyra uzjuda ir sezona nepersistengia.
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bet jo Shapo siandien servuoja monstriskai, 75% first serve in kas padaro 84% laimetu pirmu servu. Butu kaip vakar su italu apie 50% serve in tai butu daves gal kovos cia gruzinas, tiesiog isruke.
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Dabar kad ir kaip nemegstu, bet turesiu palaikyt viena nemegstamiausiu savo zaideju Rubli 😁
Nu gal neiskres kokiu tai netiketu pokstu, bet jei taip apibendrinus sia diena staciau statymus be didesnio pasitikejimo, nors ir pataikiau viska kolkas.

Ryte Dimitrov -1.5 set

tada Shwartzas

Ir dabar kombo su Rubliu kaip rasiau.

Na einant vakarui reikes atsririnkineti rytojaus pasiula, tikiuos bus uztikrintesniu ivykiu, tai pasidalinsime mintimis.
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
Rublev selsta matau..
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 132
Cituoti
1
Tai cia mano protas auksciausio lygio, sugalvoja pastatyti rublev - nemegstamiausias mano tenisininkas kaip jau minejau o dabar dar ziuriu kaip nunesa pinigus pragertasnukis..
Nu nieko visko buna, zinosiu kad sito zmogiuko daugiau niekada liesti negalima, ligonis svelniai pasakius 😉

Ziurim rytojaus ivykius 😁

Beje man kenta i galva Wawrinkos pergale su 2.8@ , ka manot?
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
1
Be sansu manau Wawrinkai. Djere labai gera forma pagaves.
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 132
Cituoti
1
Mane Fokina sudegino.. Laimeta praktiskai maca taip paleisti.
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 132
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Tai cia mano protas auksciausio lygio, sugalvoja pastatyti rublev - nemegstamiausias mano tenisininkas kaip jau minejau o dabar dar ziuriu kaip nunesa pinigus pragertasnukis..
Nu nieko visko buna, zinosiu kad sito zmogiuko daugiau niekada liesti negalima, ligonis svelniai pasakius 😉

Ziurim rytojaus ivykius 😁

Beje man kenta i galva Wawrinkos pergale su 2.8@ , ka manot?

Ryt meginsiu manau De Minaur - vien tik zaidejas geresnis pries janki ir apie 1,70 kofa 😁
Goffinas 1,55 pries jaunaji Brooksby idomiai atrodo, nes LENKas rimciau atrodo, net ant savo nemegstamos dangos, tai speciau 2:0 ?
Wawos - nu max seta imciau, ir kofas baika, ir Djere moka nepalosti tikrai taip 😁
Svarstau ar nebus taip, kad Dimitrov laimes jau seta pries graika per menesi laiko ? 2,25 kofas uz seta vilioja labai, nes anuos kartus si menesi 0-2 buvo.
Ir Busta pries rusa idomus kofas kol kas bent jau man 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Sveika Liaudis! Ka manot apie Baez +4,5 geimo? Kazkaip Sasha paskutiniu metu chokina, neskaitant pasirodymo Madride.
Registravosi: 2015/07/29 Žinučių: 34 Padėkų: 149 Tel.: LT
Cituoti
0
petrazole rašė:

Sveika Liaudis! Ka manot apie Baez +4,5 geimo? Kazkaip Sasha paskutiniu metu chokina, neskaitant pasirodymo Madride.

Puikiai pataikei, realiai drasiai galejo ir mazesne fora sueiti. Visa matcha puikiai zaide Baez.. Viska stebejau, aisku zverka daug klaidu dare irgi.
Na as siandien prikabines Tsistipa 2:0 ... nezinau ant kiek teisingai padariau , bet jei zais pilna baterija nemanau kad Dimka turi sansu.
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
Hebra tik man ramybes neduoda dalykas jog verta demesio butu pabandyti siahndien kombinacija Djere pergale + Sinner pergale.
Apie 1.85@ bendras gaunasi.
Vakar perejau apie djeres zaidimo forma tai is ties gerame pakilime kaip vakar rase kolega cia...
Tik nelabai suprantu kaip Wawrinka apsilose Opelka , nemaciau ivykio, kad nebutu taip jog Wawrinka dar viena matcha budamas underiu paims...

Bet kolkas linkstu link to jog stambiau pabandyti sita kombinacija, gal kas turi patarimu?

P.S apie Sinneri vakar ziurejau vakare nu tiesiog nuostabiai losia. O Fognis tai ka ten aplose thiema kuris dar po traumos lavai silpnas..
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0