Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

US Open 2019

Atsakyti Sekti temą
gedmis rašė:

As maciau pries tai maca medvedevas sako vaikui nuvalyk man veida tas prasuko pora ratu juokinga buvo 😄

Aš užsimetęs, jog medvedevas iki finalo eis, o jis cirkinas 😄
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
0
Nu ka.. bublika live? 😄 5kofas
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Kad nelabai imam, prisitaike andujaras prie jo servo ir panasu kad jo zaidimas tikrai geresnis

nu okey bublikas andujaro antra serva irgi labai gerai tarso
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Nadalis graziai isgliaude chuga... chung visai patiko nadalio auksti kamuoliai tai pradejo pjaut ir susikure geru progu atakoms 😁
zverevo vel gaila atrodo nesveikai losia pyst vietoj 6-2 5-5
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Bublikas vos ne kiekviena taska bega prie tinklo reikia nereikia😄 siaip andujarcikas zymiai aukstesnes klases zaidejas, bublik be servo nelabai ka gali pasiulyt
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
RockyBalboa rašė:

Bublikas vos ne kiekviena taska bega prie tinklo reikia nereikia😄 siaip andujarcikas zymiai aukstesnes klases zaidejas, bublik be servo nelabai ka gali pasiulyt

Butent... kai atsibreakino andujaras treciam sete pasiemiau kad laimes seta su 1.66 gavo breaka kai pralose 3 1st serve o kituose setuose per seta tik 3 pralosdavo.. mano prielaida nebuvo teisinga nes pirmo padavimo paemimo procentas sumazejo o imusimas padidejo - faktas kad susilpnino serva andujaras, nu bet setas baigesi laimingai 😄
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, ka kolektyvas manot del Federer, ar eilini karta prames viena seta, over 3.5 graziai ziurisi, kof ir normalus 1.9, o plius goffin kaip ir nusiteikes kovai 😁
Registravosi: 2018/03/14 Žinučių: 23 Padėkų: 1
Cituoti
0
Dimitrovas siandien yra pernelyg nuvertinamas. Visiskai nenustebintu jo pergale ir net ne 5uose setuose
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
4
Goffinas viduriuoja gal siandien.. Nu 10.5 geimu fora atrodo didziule o jos ne per kur negana kaip koks challenger lygio zaidejas. Gaila kad tiek zmoniu susirinko paziureti tik vieno zaidejo, bet ne dvikovos.
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 132
Cituoti
1
Dimitrovas gudresnis uz deminaur, pastarasis be minties o jei bando astrint klysta o dimitrovas tvarkingai spaudzia laukia kol gales pult
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki, kaip galvojat, ar turi shansu rytoj Townsend +5 sueiti pries Andreescu? Gal kas mate Andreescu zaidziant? Townsend su savo begimu prie tinklo agresyviai atrodo...
Registravosi: 2015/07/14 Žinučių: 183 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Dimitrovas siandien yra pernelyg nuvertinamas. Visiskai nenustebintu jo pergale ir net ne 5uose setuose

2.8kof 3-0 W
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
1
Tuo paciu, wawrinka turi viska, kad nugaleti toki kaip djokoviciu. Jeigu neblefuoja del savo pecio, gali laukt dar vienas upsetas siandien. Galima pasizaisti ant stano pliusiniu...
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu ka matau tarp medvedev koepfer tai toio gero zaidimo us opene siemet dar neteko matyt.. gal fede pries gofina parode puiku atakuojanti tenisa bet cia visapusiski zaidejai ir labai aukstas lygis tikrai geriau ir uz nadali ir uz zvereva
musa medvedevas 2 serva taip pat kaip pirma...
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Kažkaip vakar prijaučiau, jog djokovičius prasileis, fede dar baisus, bet neskaitant to stafkė, jog medvedevas eis iki finalo atrodo jau reali
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
0
Aš šiek tiek atitrūkęs nuo šito USO, bet kodėl už Zverevą prieš Schwarzą lygus kofai?
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
3
Sveiki, idomi nuomone: ar man tik vienam atrodo tobulas combo zverev ir rublev poru over 3.5seto, koef po 1.5, bet atrodo idealus variantas.
Zverevas - lb banguojam, jam sunkiai zaidzias siam us open, schwatzmsn ant bangos
Rublev - turi laimeti si maca, bet berretini irgi nusiteikes kovai, tai manau po seta tikrai turi prasileisti ir viena ir kita pora 😁 kokios jusu nuomones?
Registravosi: 2018/03/14 Žinučių: 23 Padėkų: 1
Cituoti
0
izvalgos rašė:

Aš šiek tiek atitrūkęs nuo šito USO, bet kodėl už Zverevą prieš Schwarzą lygus kofai?

Nes Grand Slamuose, Zverev daug sunkiau iveikia varzovus, kuriuos jisai turetu triuskint. Todel neveltui apie ji kalbama, kad didziojo kircio turnyruose jo zaidimas nuvilia, lyginant su tuo, ka jisai demonstruoja kituose turnyruose.
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
0
Zverev puikiai jud pirmyn o rublev visai i save nepanasus
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Zverev puikiai jud pirmyn o rublev visai i save nepanasus

Aš einu prieš zvereva, pradžia atrodė daug žadanti, bet dabar atsigavo
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
0