Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2007. VII turas

Atsakyti Sekti temą
Nikodomukas 69 Rašė:

Siandien idomiai ziurisi sie variantai :
Dikoudis D. 7 under @1.80 Omnibet
Clancy S. 12 over @1.85 Omnibet
Teletovic M. 9 over @1.85 TopSport
Le Mans win @1.80 TopSport
Jasaitis S. 5 under @1.85 TopSport
Gurovic M 13 over @1.85 TopSport
Aris +9.5 @1.65 Omnibet.
Kokios butu kitu nuomones.?


o kokia tavo nuomonė mes irgi než-inom 😁 argumentų...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Trumpai del laiko stokos.
Dikoudis D. 7 under.Zaidejas praleidzia aiksteleje vid vos po 11 min tai galima paaiskinti tuo kad treneris juo nelabai pasitiki + Didele konkurencija tarp jo pozicijos zaideju.Laukia atkaklus macas,manau siandien ne ka ilgiau zais.Real pasizymi kietu priekines linijos zaideju ginybiniais sugebejimais,siam zaidejui neleis issibegeti...
Gurovic M. 13 over.Prokom klubo aiskus lyderis,atliekantis begale metimu.Paskutiniuose 2 susitikimuose atrode blankokai,todel siandien siulomas jam totalas 13 tsk,kaip tokiam zaidejui tai tikrai nera daug...nemanau kad ir 3 maca jis atrodys taip pat blankiai.Turi juk jau pagaliau isauti ir suzaisti pagal savo galimybes...pirmuju turu susitikimu rezultatai 25,20,17...Manau 13 overi manau jo siandien verta bandyti.
Jasaitis S. 5 under.Jasaitis nepateisina trenerio vilciu Tau ekipoje,kritusi forma,tai pat didele konkurencija jo pozicijoje tarp zaideju.Ziurint i statistika Eurolygoje: praleidzia aiksteleje apie 7 min,taskus sugebejo perlnyti vos karta pirmuose turuose pries italu komanda (3pts)Kituose maciuose iseidavo is aikstes tuscias.Acb lygoje rezultatai panasus,t.y labai prasti...Tikiuosi tokio pat rezultatyvumo pries Kauno komanda ir si karta.Max 3 tritaskis arba nieko ir 5-8 min praleistos aiksteleje.Taip pat manau kad zalgirio treneriai geriausiai yra susipazine su jo zaidimu ir pilnai ji neutralizuos
S.Clancy 12.5 over.Le Mans komandos lyderis pagal pelnomus taskus 14.8 vid per rungtynes.Taip pat puikus kovotojas del atsokusiu kamuoliu(7.5) Siandien jam neturetu sudaryti problemu permesti 12 tsk riba pries atakuojanti krepsini propoguojancia italu ekipa,o butent su tokiomis komandomis jam sekasi suzaisti rezultatyviai + namu sienos tikrai turetu padeti.
Registravosi: 2007/08/16 Žinučių: 53
Cituoti
0
Malonu 😁 gera pradžia pusė darbo 😉

Aš taio dar jaskos ir bullock over turiu 😁

bullock 12 iš topsport.
Kaip visada 2 taškais mažiau nei kitur,...Bullock komandos lyderis iš tikrųjų ir žaidžia ~30 minučių. Meta tikrai daug, ir jis visada renka virš 10 taškų. Nesvarbu kad žais prieš Panathinaikos, manau visvien sugebės įsmeigti bent 13 taškelių.

Jasikevicius 11 over omnis.
Bauduoja jei ką pabaigoj Jaską. Stabiliai meta 11 taškų. Tačiau kuo toliau tuo labiau tampa komandos svarbiausiu žmogum. Auksinis berniukas svarbiuose mačuose visuomet sužaidžia, šiandien vėl turėtų krist pora tritaškių, na o kitus 6 taškyus irgi gal susirinks 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Abi komandos kolkas turi toki pat pergaliu pralaimejimu balansa.Manau laukia atkakli kova ir tik vieninteli pranasuma skirciau cia Macabi namu pranasuma.Taip pat jie vis dar be Vujciciaus ir Tal Burstein.Maccabi zaidimas nestabilus,nes remiamasi dazniausiai vien juodaodziais,kurie kaip zinoma dazniausiai yra stiprus individuoliai bet ne komandiniam zaidimui.Manau siandien Aris su savo kieta ginyba pristabdys Maccabi puolima.Taip pat toks faktas kad Aris dar nera pralaimeje nei karto daugiau nei 9 tsk vercia mane rinktis si ivyki,taip pat dar maccabi nera iveikia savo varzovus itikinama pergale.Laukiu siandien atkaklios kovos.
Aris +9.5
Registravosi: 2007/08/16 Žinučių: 53
Cituoti
0
wabalas Rašė:

malonu 😁 gera pradžia pusė darbo 😉

Aš taio dar jaskos ir bullock over turiu 😁

bullock 12 iš topsport.
Kaip visada 2 taškais mažiau nei kitur,...Bullock komandos lyderis iš tikrųjų ir žaidžia ~30 minučių. Meta tikrai daug, ir jis visada renka virš 10 taškų. Nesvarbu kad žais prieš Panathinaikos, manau visvien sugebės įsmeigti bent 13 taškelių.

Jasikevicius 11 over omnis.
Bauduoja jei ką pabaigoj Jaską. Stabiliai meta 11 taškų. Tačiau kuo toliau tuo labiau tampa komandos svarbiausiu žmogum. Auksinis berniukas svarbiuose mačuose visuomet sužaidžia, šiandien vėl turėtų krist pora tritaškių, na o kitus 6 taškyus irgi gal susirinks 😁


abu tavo statymai didele dalim priklauso nuo Diamantidzio zaidimas. Grizes jis vel bus pagrindinis Panathinaikos izaidejas ir aiksteje isbus 30 minuciu. O Bullock 12, nes bukai pagalvojo kad graikas ji ir priziures, kas beje ir bus.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
Parasiau prognoze bet i pagrindini nebetelpa... Siulau tiem kurie gaudo didesnius kofus imti Trefl pergale, manau tai vienas geresniu pasiulymu. O jau rimciau tai lenku pliusine fora nes ji uzkelta nesveikai. Apyligiu komandu dvikova, mazai tiketina kad pergale bus dvizenkliu skirtumu.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
DonMario Rašė:

parasiau prognoze bet i pagrindini nebetelpa... Siulau tiem kurie gaudo didesnius kofus imti Trefl pergale, manau tai vienas geresniu pasiulymu. O jau rimciau tai lenku pliusine fora nes ji uzkelta nesveikai. Apyligiu komandu dvikova, mazai tiketina kad pergale bus dvizenkliu skirtumu.


o kad treneris Pacesas ir kad van den Spiegel traumuotas tau nieko nesako...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
carmelo Rašė:

parasiau prognoze bet i pagrindini nebetelpa... Siulau tiem kurie gaudo didesnius kofus imti Trefl pergale, manau tai vienas geresniu pasiulymu. O jau rimciau tai lenku pliusine fora nes ji uzkelta nesveikai. Apyligiu komandu dvikova, mazai tiketina kad pergale bus dvizenkliu skirtumu.


o kad treneris Pacesas ir kad van den Spiegel traumuotas tau nieko nesako...
nu tik jau ne toki kofa duot
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
DonMario Rašė:

parasiau prognoze bet i pagrindini nebetelpa... Siulau tiem kurie gaudo didesnius kofus imti Trefl pergale, manau tai vienas geresniu pasiulymu. O jau rimciau tai lenku pliusine fora nes ji uzkelta nesveikai. Apyligiu komandu dvikova, mazai tiketina kad pergale bus dvizenkliu skirtumu.


o kad treneris Pacesas ir kad van den Spiegel traumuotas tau nieko nesako...
nu tik jau ne toki kofa duot
uz CSKA ir Olympiacos maziau dave kai su slovenais zaide
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
Sena melodija su jasaiciu....2/2 trajakai ir jau underis sudege 😔 kaip visada lietuviai pries lietuvius suzaidzia geriau nei iprasta - nerasyta taisykle!
Registravosi: 2007/08/16 Žinučių: 53
Cituoti
0
Nikodomukas 69 Rašė:

Sena melodija su jasaiciu....2/2 trajakai ir jau underis sudege 😔 kaip visada lietuviai pries lietuvius suzaidzia geriau nei iprasta - nerasyta taisykle!


tai kam dejai underi jei zinai kad sitas faktas kaip blynas :o
Registravosi: 2007/10/06 Žinučių: 884
Cituoti
0
Vien per Zalgiris-Tau Ceramica varzybas 3 stafkes dege ideali diena. :o😔
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 11
Cituoti
0
Man viena.. bet nebloga... ;\ Teletovic.. uch😔
Registravosi: 2007/09/03 Žinučių: 216
Cituoti
0
Jasaitis , Teletovic , Bradley.. 😔
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 11
Cituoti
0
Ble viskas gyvenime daugiau nestatytsiu 😔
Registravosi: 2007/12/01 Žinučių: 101
Cituoti
0
zutas Rašė:

Jasaitis , Teletovic , Bradley.. 😔


matau abu i analogiska situacija papuolem 😔
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
Juoda diena, as nebezinau ka is tos eurolygos reikia det, kad nebutu minusas. Gerai kad dar Spliteri ir Bullock buvau paemes, o tokie uztikrinti statymai kaip Bradley underis ir Teletovicius nuejo suniui ant uodegos. Nesamones kazkokios, nba daugiau atspet imanoma, nei eurolyga po velniu
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Na as tai tau papriestarauciau. Man eurolyga tai pelningiausios dienos, tik si sezona pirma karta taip... Va savaitgaliai tai buna kartais ziaurus minusas nors atrodo kad daug geru statymu buna... gal del to kad galva nelabai dirba 😄
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
DonMario Rašė:

na as tai tau papriestarauciau. Man eurolyga tai pelningiausios dienos, tik si sezona pirma karta taip... Va savaitgaliai tai buna kartais ziaurus minusas nors atrodo kad daug geru statymu buna... gal del to kad galva nelabai dirba 😄


na man anksciau is Eurolygos irgi pliusas budavo pagrinde, bet siais metais kazkas nerealaus, dauguma eina priesingai... O kas del savaitgalio tai jau sena tradicija, kad ir daug ivykiu daug kas sulenda i backa. Kolkas statistiskai savaitgaliai man sekmingi 😁
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
balcius Rašė:

na as tai tau papriestarauciau. Man eurolyga tai pelningiausios dienos, tik si sezona pirma karta taip... Va savaitgaliai tai buna kartais ziaurus minusas nors atrodo kad daug geru statymu buna... gal del to kad galva nelabai dirba 😄


na man anksciau is Eurolygos irgi pliusas budavo pagrinde, bet siais metais kazkas nerealaus, dauguma eina priesingai... O kas del savaitgalio tai jau sena tradicija, kad ir daug ivykiu daug kas sulenda i backa. Kolkas statistiskai savaitgaliai man sekmingi 😁
Man kolkas eurolyga 😁 va europos cempas tai buvo nesusipratimas 😄 o savaitgaliais tai demesio statymams tai neiseina tiek skirt. Va geriausia pirmadienis, nes nebuna nei didelio minuso nei pliuso, minimaliai kai uzmeti 😉
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0