Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2017/18

Atsakyti Sekti temą
Gal kas streama koki numestumet olimpiakos - zalgiris ?
Registravosi: 2015/09/19 Žinučių: 5
Cituoti
0
Nezinau kiek tas mano klausimas su eurolyga susijes, bet kazkiek tai tikrai.

Paskambino man mociute ir klausia ar imanoma per interneta butu zalgiri pasiziuret, sakau imanoma, bet reik moket.

Situacija tokia, kad ji turi ipada ar macbooka net nezinau ( 3 dienas turi ) ir moka nueiti i youtube ir pasileisti kirkorova bei pugachiova. Griztant prie temos ar yra tokiu streamu kur suvedus nuoroda gali ziuret streama be reklaminiu puslapiu uzdarymo? Nes tokiu atveju ji smarkiai pasiklystu ir as nebesugebeciau isaiskint kaip grist atgal, speju kad gal ir yra bet labai prastos kokybes tie buna.

Mano prasymas butu toks, kad jeigu turesit linka, kad cia imestumet ir padetumet mano mociutei is kauno, kuri smarkiai serga uz zalgiri pasiziuret varzybas
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Nezinau kiek tas mano klausimas su eurolyga susijes, bet kazkiek tai tikrai.

Paskambino man mociute ir klausia ar imanoma per interneta butu zalgiri pasiziuret, sakau imanoma, bet reik moket.

Situacija tokia, kad ji turi ipada ar macbooka net nezinau ( 3 dienas turi ) ir moka nueiti i youtube ir pasileisti kirkorova bei pugachiova. Griztant prie temos ar yra tokiu streamu kur suvedus nuoroda gali ziuret streama be reklaminiu puslapiu uzdarymo? Nes tokiu atveju ji smarkiai pasiklystu ir as nebesugebeciau isaiskint kaip grist atgal, speju kad gal ir yra bet labai prastos kokybes tie buna.

Mano prasymas butu toks, kad jeigu turesit linka, kad cia imestumet ir padetumet mano mociutei is kauno, kuri smarkiai serga uz zalgiri pasiziuret varzybas

Išsiaiškink ką turi, tada suinstaliuok ace player, manau telefonu mokėsi paaiškint ir tada nuorodą viasat baltic, tik default estų kalba yra. pats pradžiai susinstaliuok, kad mokėtum paaiškint. Nuoroda būna basketnews.lt komentaruose po rungtynėmis. Galėsiu numest paskui
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Teamwiever irasai ir sutvarkai viska ar tai parodai.
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
Ismani mociute butu jei manai teamvieweri atsisiustu ir isirasytu 😄 kaip supranth ji kitam mieste, nezinau kaip tau padeti bet tikiuosi kazkas pades! Google ivedus viasat sport baltic internetu gal kazka indeksuotu..
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Nezinau kiek tas mano klausimas su eurolyga susijes, bet kazkiek tai tikrai.

Paskambino man mociute ir klausia ar imanoma per interneta butu zalgiri pasiziuret, sakau imanoma, bet reik moket.

Situacija tokia, kad ji turi ipada ar macbooka net nezinau ( 3 dienas turi ) ir moka nueiti i youtube ir pasileisti kirkorova bei pugachiova. Griztant prie temos ar yra tokiu streamu kur suvedus nuoroda gali ziuret streama be reklaminiu puslapiu uzdarymo? Nes tokiu atveju ji smarkiai pasiklystu ir as nebesugebeciau isaiskint kaip grist atgal, speju kad gal ir yra bet labai prastos kokybes tie buna.

Mano prasymas butu toks, kad jeigu turesit linka, kad cia imestumet ir padetumet mano mociutei is kauno, kuri smarkiai serga uz zalgiri pasiziuret varzybas

Yra youtube live linku, va pvz Fene rodo: youtube.com/watch?v=AaogFMToxLY . Yra ir Zalgiriui sukurtu tiesioginiu transliaciju, tik kai prades zaisti patikrink ar viskas ok: youtube.com/watch?v=mHgcYGygDq4 youtube.com/watch?v=TR1u5wF3-EI
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
0
Ačiū
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Turit kas ACE?
Registravosi: 2012/03/29 Žinučių: 108
Cituoti
0
Grizzly700 rašė:

Turit kas ACE?

Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
Ačiū
Registravosi: 2012/03/29 Žinučių: 108
Cituoti
0
Registravosi: 2014/05/16 Žinučių: 196 Padėkų: 1
Cituoti
2
Teisėjai visame gražume. Gaila kad tokie dalykai vyksta kai taikomi dvigubi standartai gynyboje
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
2
Dar karta pasižiūrim, kaip teisėjai kartu su olympiakos pagalba laimėjo rungtynes prieš Žalgirį. youtube.com/watch?v=YKNWkbW4ziU . Puklas jau kartą buvo prasileidęs halėj, matosi nepasimokė ir apskritai, kaip galima į tai žiūrėti pro pirštus, faktas tas, kad eurolyga yra mafija ir tik laiko klausimas, kada komandos pradės rikiuotis prie Fiba linijos. youtube.com/watch?v=e4Y-9FkgOeU .
Registravosi: 2013/04/15 Žinučių: 35 Padėkų: 33
Cituoti
2
GeorgeBET rašė:

Dar karta pasižiūrim, kaip teisėjai kartu su olympiakos pagalba laimėjo rungtynes prieš Žalgirį. youtube.com/watch?v=YKNWkbW4ziU . Puklas jau kartą buvo prasileidęs halėj, matosi nepasimokė ir apskritai, kaip galima į tai žiūrėti pro pirštus, faktas tas, kad eurolyga yra mafija ir tik laiko klausimas, kada komandos pradės rikiuotis prie Fiba linijos. youtube.com/watch?v=e4Y-9FkgOeU .

"Eurolyga yra mafija" made my day.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
2
Žinoma. ibb.co/hk3mjH .
Registravosi: 2013/04/15 Žinučių: 35 Padėkų: 33
Cituoti
0
GeorgeBET rašė:

Dar karta pasižiūrim, kaip teisėjai kartu su olympiakos pagalba laimėjo rungtynes prieš Žalgirį. youtube.com/watch?v=YKNWkbW4ziU . Puklas jau kartą buvo prasileidęs halėj, matosi nepasimokė ir apskritai, kaip galima į tai žiūrėti pro pirštus, faktas tas, kad eurolyga yra mafija ir tik laiko klausimas, kada komandos pradės rikiuotis prie Fiba linijos. youtube.com/watch?v=e4Y-9FkgOeU .

Del Eurolyga-mafija, tai cia taip FIBA nori, kad jus galvotumet ir nereikia del krepsinio tapti visiskais idiotais, kad tiketi tokiom nesamonem.

Kalbant apie teisejavima Zalgirio macuose. As nesu joks fanas ir juo labiau Zalgirio, bet ziurint EL macus viso sezono metu susidare ispudis, kad svilpimas niekada nebuna i ju puse. Bet tai kas buvo antrose QF varzybose buvo visiskas kosmosas. Neutraliai ziurint pikta matyti toki krepsini, o sis video tik isryskina kokiais svarbiais momentais teiseju svilpukai buvo i graiku puse.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
6
Aštuonis mėnesius be vieno savo lyderių kentėjusiam Madrido „Real“ klubui atėjo ilgai laukta diena. Į aikštę grįžta Sergio Llullas. Planuojama, kad ispanas rungtyniaus trečiadienį, kai Madride „Real“ kausis su Atėnų „Panathinaikos“. Šią informaciją skelbia Ispanijos žiniasklaida.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
Na ką, šiandien ima Žalgiris ir Baskonia, Rytoj Panathinaikos ir Khimky.
Registravosi: 2013/04/15 Žinučių: 35 Padėkų: 33
Cituoti
0
Ta pati galvoju. Netikiu nei viena sausa serija
Registravosi: 2013/09/23 Žinučių: 159 Padėkų: 93
Cituoti
0
OI BUS KARSTA !

embeded-image
Registravosi: 2017/09/10 Žinučių: 112 Padėkų: 264
Cituoti
9