Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2018/19

Atsakyti Sekti temą
rizikanefizika rašė:

Kokia playoffu sistema? kas laimi vaziuoja toliau? 1 varzybos?

Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Skaiciau, bet per sudetinga man, galit kas paprasciau parasyti? Aciu
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
rizikanefizika rašė:

Skaiciau, bet per sudetinga man, galit kas paprasciau parasyti? Aciu

Iki 3 pergalių ir po to finalinis ketvertas(pusfinalis ir finalas)
Registravosi: 2009/09/30 Žinučių: 217 Padėkų: 1190 Tel.: LT
Cituoti
1
rizikanefizika rašė:

Kokia playoffu sistema? kas laimi vaziuoja toliau? 1 varzybos?

Iki 3 pergalių
Registravosi: 2019/02/05 Žinučių: 5
Cituoti
1
Čia aš vienas su eurolygos šitu turu kopoju išvien pliusus ir tik retais atvėjais dedu minusinę? kažkaip matosi, kas mažiau pergalių iškovojo tas labiau ir stengiasi.
Registravosi: 2019/01/30 Žinučių: 9 Padėkų: 1
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Per 2 balandzio dienas, per kurias staciau, buvo 5 kosmosai is 6 varzybu. Arba 4 kosmosai is 5.

Nu koks cia kosmosas? Kad buzeri imete?
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
5
Ronaldo7 rašė:

Nu koks cia kosmosas? Kad buzeri imete?

Tai jam visada viskas kosmosai. Nors paimk bet kuri krepsinio visa maca vieni imeta, kiti prameta ir pn, tie patys dalykai vyksta viso maco metu, bet bicas labai sureiksmina kai tokie dalykai ivyksta paskutinem sekundem :] nors *** kad pries tai 40 minuciu vyko tie patys dalykai.
Registravosi: 2011/07/22 Žinučių: 1100 Tel.: GB
Cituoti
1
Ronaldo7 rašė:

Nu koks cia kosmosas? Kad buzeri imete?

Man tai kosmosas, kaip Maccabi sugebėjo sugrįžti prie 63:70. Buvau pasiėmęs Fenerbahce -5.50 per HT. ;> Bet čia ne itin baisu, palyginus su pre - match Bayern -9.50, kai, likus 6 min., rezultatas yra 80:60, o baigiasi 84:77.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
1
Ronaldo7 rašė:

Nu koks cia kosmosas? Kad buzeri imete?

Tai Buzeris nebe kosmosas? Gal per daug NBA ziurit? Ar cia Vamoso heiteriuku klubas uzsiveise, kur reikia butinai papriestaraut Vamosui. Ir visi egzemplioriai susirinke. Nei vienas realios naudos neduoda, bet visi butinai ateis papist prota, kaip Vamosas kazka ne to pasake. Klausykit cia:
Jeigu as padejau jusu menesio atlyginima siekiancia suma uz zydu pergale su 3.5 kofu ir pabaiga buvo tokia:
00:01 SLOUKAS, KOSTAS Three Pointer (4/6 - 22 pt) 78 - 75
00:19 KALINIC, NIKOLA Def Rebound (9) 75 - 75
00:19 75 - 75 PARGO, JEREMY Missed Free Throw (2/3 - 4 pt)

tai as visada sakysiu, kad tai yra *** kosmosas. Nepatinka? Apeikit per kilometra, niekas niekada neklause jusu nuomones. Nei vieno is jusu. Po nesekmes as tikrai nesiruosiu aiskintis kas man yra kosmosas, o kas nera. Galim pasiaiskint po to, kai toks metimas ikris i mano puse. Tada man p.x. kaip pavadinsit. Tada as sakysiu "Pagaliau kosmosas i mano puse", o jus galesit sakyt "Koks tau cia kosmosas, normali baigtis.".

Cia dar vienas egzempliorius fakenews skilties:
"Man tai kosmosas, kaip Maccabi sugebėjo sugrįžti prie 63:70."
Zmogui kosmosas kaip zydai sugebejo grizt nuo 63:70, bet jis turbut nemate, kad tas rezultatas buvo padarytas is 60-63, kai sveciam prisvilpe nesportiniu ir techniniu. Taip pat zmogus turbut nemate rezultato po 3 keliniu, kai 51-59 pirmavo zydai su daug prastesniu pataikymu. Taip pat zmogui gal reiktu parodyt statistika, kur aiskiai matosi, kad abi komandos ismete po vienodai (25) tritaskiu, bet namai pataike 10, sveciai 5. Ir laimejo tik trim taskais.

Tai va tokiem zmonem jokie faktoriai nebus kosmosas. Jiem bus kosmosas, tik kad komanda atlose -7 tasku skirtuma. Nesvarbu, kad maca jie pralose. Nesvarbu, kad buvo verti pergales ir akivaizdziai underperformino. Svarbiausia pasakyt, kad va cia yra labiau kosmosas, nei pati rungtyniu pabaiga, kur Sloukas pataike sunku metima aidint sirenai. Nes tai, pagal siuos zmones, yra norma. Buzzer Byterius pagal siuos zmones pataiko daug dazniau nei nepataiko.

statymai.com/prognozes/333762-q-vettel-riccardio
Cia va dar lenda lazybu akmens amzius. Paskutine prognoze parasyta pries 5 metus, realiai zmogus ateina cia del dvieju dalyku:
Arba pasinaudot kazkieno kitom pasiulymais, prognozem;
Arba papist prota ant tu, kurie kazka daro ir kazkuo dalinasi. Naudos - -100%.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
7
Vamos!! rašė:

Tai Buzeris nebe kosmosas? Gal per daug NBA ziurit? Ar cia Vamoso heiteriuku klubas uzsiveise, kur reikia butinai papriestaraut Vamosui. Ir visi egzemplioriai susirinke. Nei vienas realios naudos neduoda, bet visi butinai ateis papist prota, kaip Vamosas kazka ne to pasake. Klausykit cia:
Jeigu as padejau jusu menesio atlyginima siekiancia suma uz zydu pergale su 3.5 kofu ir pabaiga buvo tokia:
00:01 SLOUKAS, KOSTAS Three Pointer (4/6 - 22 pt) 78 - 75
00:19 KALINIC, NIKOLA Def Rebound (9) 75 - 75
00:19 75 - 75 PARGO, JEREMY Missed Free Throw (2/3 - 4 pt)

tai as visada sakysiu, kad tai yra *** kosmosas. Nepatinka? Apeikit per kilometra, niekas niekada neklause jusu nuomones. Nei vieno is jusu. Po nesekmes as tikrai nesiruosiu aiskintis kas man yra kosmosas, o kas nera. Galim pasiaiskint po to, kai toks metimas ikris i mano puse. Tada man p.x. kaip pavadinsit. Tada as sakysiu "Pagaliau kosmosas i mano puse", o jus galesit sakyt "Koks tau cia kosmosas, normali baigtis.".

Cia dar vienas egzempliorius fakenews skilties:
"Man tai kosmosas, kaip Maccabi sugebėjo sugrįžti prie 63:70."
Zmogui kosmosas kaip zydai sugebejo grizt nuo 63:70, bet jis turbut nemate, kad tas rezultatas buvo padarytas is 60-63, kai sveciam prisvilpe nesportiniu ir techniniu. Taip pat zmogus turbut nemate rezultato po 3 keliniu, kai 51-59 pirmavo zydai su daug prastesniu pataikymu. Taip pat zmogui gal reiktu parodyt statistika, kur aiskiai matosi, kad abi komandos ismete po vienodai (25) tritaskiu, bet namai pataike 10, sveciai 5. Ir laimejo tik trim taskais.

Tai va tokiem zmonem jokie faktoriai nebus kosmosas. Jiem bus kosmosas, tik kad komanda atlose -7 tasku skirtuma. Nesvarbu, kad maca jie pralose. Nesvarbu, kad buvo verti pergales ir akivaizdziai underperformino. Svarbiausia pasakyt, kad va cia yra labiau kosmosas, nei pati rungtyniu pabaiga, kur Sloukas pataike sunku metima aidint sirenai. Nes tai, pagal siuos zmones, yra norma. Buzzer Byterius pagal siuos zmones pataiko daug dazniau nei nepataiko.

statymai.com/prognozes/333762-q-vettel-riccardio
Cia va dar lenda lazybu akmens amzius. Paskutine prognoze parasyta pries 5 metus, realiai zmogus ateina cia del dvieju dalyku:
Arba pasinaudot kazkieno kitom pasiulymais, prognozem;
Arba papist prota ant tu, kurie kazka daro ir kazkuo dalinasi. Naudos - -100%.

Kariauji tu cia pries kazka, tik neaisku ka. Tai kosmosas nes buzeri imete? Galejai vienu sakiniu atsakyt.
Turejau as totalo overi tame mace, butu ejes. Bet kazkaip nesusimasciau ateit cia paverkt, nes mano pralaimejimai niekam neidomus. Kaip ir tavo. Gali nesusireiksmint.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
17
Vamos!! rašė:

Tai Buzeris nebe kosmosas? Gal per daug NBA ziurit? Ar cia Vamoso heiteriuku klubas uzsiveise, kur reikia butinai papriestaraut Vamosui. Ir visi egzemplioriai susirinke. Nei vienas realios naudos neduoda, bet visi butinai ateis papist prota, kaip Vamosas kazka ne to pasake. Klausykit cia:
Jeigu as padejau jusu menesio atlyginima siekiancia suma uz zydu pergale su 3.5 kofu ir pabaiga buvo tokia:
00:01 SLOUKAS, KOSTAS Three Pointer (4/6 - 22 pt) 78 - 75
00:19 KALINIC, NIKOLA Def Rebound (9) 75 - 75
00:19 75 - 75 PARGO, JEREMY Missed Free Throw (2/3 - 4 pt)

tai as visada sakysiu, kad tai yra *** kosmosas. Nepatinka? Apeikit per kilometra, niekas niekada neklause jusu nuomones. Nei vieno is jusu. Po nesekmes as tikrai nesiruosiu aiskintis kas man yra kosmosas, o kas nera. Galim pasiaiskint po to, kai toks metimas ikris i mano puse. Tada man p.x. kaip pavadinsit. Tada as sakysiu "Pagaliau kosmosas i mano puse", o jus galesit sakyt "Koks tau cia kosmosas, normali baigtis.".

Cia dar vienas egzempliorius fakenews skilties:
"Man tai kosmosas, kaip Maccabi sugebėjo sugrįžti prie 63:70."
Zmogui kosmosas kaip zydai sugebejo grizt nuo 63:70, bet jis turbut nemate, kad tas rezultatas buvo padarytas is 60-63, kai sveciam prisvilpe nesportiniu ir techniniu. Taip pat zmogus turbut nemate rezultato po 3 keliniu, kai 51-59 pirmavo zydai su daug prastesniu pataikymu. Taip pat zmogui gal reiktu parodyt statistika, kur aiskiai matosi, kad abi komandos ismete po vienodai (25) tritaskiu, bet namai pataike 10, sveciai 5. Ir laimejo tik trim taskais.

Tai va tokiem zmonem jokie faktoriai nebus kosmosas. Jiem bus kosmosas, tik kad komanda atlose -7 tasku skirtuma. Nesvarbu, kad maca jie pralose. Nesvarbu, kad buvo verti pergales ir akivaizdziai underperformino. Svarbiausia pasakyt, kad va cia yra labiau kosmosas, nei pati rungtyniu pabaiga, kur Sloukas pataike sunku metima aidint sirenai. Nes tai, pagal siuos zmones, yra norma. Buzzer Byterius pagal siuos zmones pataiko daug dazniau nei nepataiko.

statymai.com/prognozes/333762-q-vettel-riccardio
Cia va dar lenda lazybu akmens amzius. Paskutine prognoze parasyta pries 5 metus, realiai zmogus ateina cia del dvieju dalyku:
Arba pasinaudot kazkieno kitom pasiulymais, prognozem;
Arba papist prota ant tu, kurie kazka daro ir kazkuo dalinasi. Naudos - -100%.

Pirma ir antra pastraipos. Kodėl Tau nuolat atrodo, jog Tavęs kažkas nemėgsta? Keista psichologija ar kažkokios kitos problemos.. Bet, skaitant visą tekstą, prisimenu vieną mintį, jog "riba tarp stipraus pasitikėjimo savimi ir pasipūtimo yra labai plona".

Trečia pastraipa. Žiūrėjau aš visas rungtynes - turbūt, kitaip nei Tu (pagal komentarus matosi). Nesportinė pražanga buvo 100 % - juk kartojimą rodė triskart. 😁 Techninė pražanga į "Maccabi" pusę turėjo būti žymiai anksčiau. Bet kvailiausia, kai Tu stebiesi pataikymo procento skirtumu: viso sezono Maccabi 2 FGs ~54 %, Fenerbahce 2FGs ~59 % / Maccabi 3 FGs ~33 %, Fenerbahce 3FGs ~43% / FTs nebeliečiu.

Maccabi laikėsi rungtynėse tik dėl 16 OR ir Black pasirodymo. Kai Fenerbahce pradėjo norėti spręsti šias problemas, rungtynių ritmas iškart keitėsi į jų pusę. O pradėjo norėti jau trečio kėlinio pradžioje, bet per tą kėlinį prametė 7 visiškai laisvus metimus. Tame ir vėlyvo spurto priežastis. Tai tiek.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
5
Ronaldo7 rašė:

Kariauji tu cia pries kazka, tik neaisku ka. Tai kosmosas nes buzeri imete? Galejai vienu sakiniu atsakyt.
Turejau as totalo overi tame mace, butu ejes. Bet kazkaip nesusimasciau ateit cia paverkt, nes mano pralaimejimai niekam neidomus. Kaip ir tavo. Gali nesusireiksmint.

Nustokit jus ziuret varzybas kaip ziurovai. Cia losimu puslapis. Cia ne basketnews, ne krepsinis.net. Jei zmogus turi pasiemes pergale su geru kofu, rezultatas gale lygus, jo komanda prameta bauda ir gauna tritaski su sirena, jis sako, kad tai yra kosmosas, vadinasi, jam tai yra kosmosas. Jeigu jus ziurit macus, ziurit NBA highlightus ir matot ta kiekvien diena, jums tai atrodo iprasta, tai zmogui, kuris turi ten kazka pasiemes tokios baigtys yra kosmosas. Nesvarbu i kuria puse, bet tas tritaskis yra arba labai didele sekme, arba labai didele nesekme. Ir as cia nesiruosiu su niekuo kariaut, bet kai uzduodi klausima kas cia tokio ivyko, mazdaug cia viskas normalu ir legalu, tai ne, ne visiem tai yra norma. Kai kuriem cia esantiem jau uzpise matyt tokius dalykus.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
BasketballPRO rašė:

Pirma ir antra pastraipos. Kodėl Tau nuolat atrodo, jog Tavęs kažkas nemėgsta? Keista psichologija ar kažkokios kitos problemos.. Bet, skaitant visą tekstą, prisimenu vieną mintį, jog "riba tarp stipraus pasitikėjimo savimi ir pasipūtimo yra labai plona".

Trečia pastraipa. Žiūrėjau aš visas rungtynes - turbūt, kitaip nei Tu (pagal komentarus matosi). Nesportinė pražanga buvo 100 % - juk kartojimą rodė triskart. 😁 Techninė pražanga į "Maccabi" pusę turėjo būti žymiai anksčiau. Bet kvailiausia, kai Tu stebiesi pataikymo procento skirtumu: viso sezono Maccabi 2 FGs ~54 %, Fenerbahce 2FGs ~59 % / Maccabi 3 FGs ~33 %, Fenerbahce 3FGs ~43% / FTs nebeliečiu.

Maccabi laikėsi rungtynėse tik dėl 16 OR ir Black pasirodymo. Kai Fenerbahce pradėjo norėti spręsti šias problemas, rungtynių ritmas iškart keitėsi į jų pusę. O pradėjo norėti jau trečio kėlinio pradžioje, bet per tą kėlinį prametė 7 visiškai laisvus metimus. Tame ir vėlyvo spurto priežastis. Tai tiek.

Neziurejau maco. Beveik niekada neziuriu. Labai isskirtiniais atvejais isijungiu paziuret, del info rinkimo arba pabaiga. As nesakau, kad tu prazangu neturejo but. As sakau, kad tos prazangos ir sukrove visa pranasuma. Realaus pranasumo zaidime nebuvo. Ir man siai isvadai padaryt nereikia ziuret macu.

"Bet kvailiausia, kai Tu stebiesi pataikymo procento skirtumu"
Galimybes yra dvi. Kvailiausia gali buti tai, kad as stebiuosi pataikymo procentu, arba kvailiausias gali buti tu. Patikrinkim:
"Fenerbahce 3FGs ~43%"
Su tokiu pataikymo procentu Fenerbahce turejo pataikyti 11 tritaskiu, nes ismete 25 metimus. Pataike 10. Vadinasi realiai jie turejo surinkti ne 78, o 81 taska.

"Maccabi 3 FGs ~33 %" - Cia velgi eilinis fakenews i savo puse, nes 33.64% niekaip nesuapvalinsi iki 33%, bet i smulkmenas galim ir nekreipt demesio.
33% nuo 25 metimu yra 8 taiklus metimai. Maccabis pataike 5. Pridedam prie ju surinktu 75 tasku dar devynis ir gaunam 84.

Netgi pagal zmogelio pateiktus skaicius matom, kad turejo laimet zydai, nes ir kvailys supranta, kad tritaskis yra sekmes reikalas, o dvitaskis yra idirbio reikalas. Kitaip pasakysiu - tie, kas sugeba pelnyti daugiau tasku is po krepsio, dazniausiai yra verti pergales. Tritaskiai yra loterija, daugiau ar maziau. Siandien Maccabi po krepsiu dare ka norejo. Dvitaskius mete 23/47 pries 15/30 ir puolime nusieme 16 kamuoliu pries 6 varzovu.

"Maccabi laikėsi rungtynėse tik dėl 16 OR ir Black pasirodymo."
Cia juokas pro asaras. Maccabi zaide gerai, nes vienas tos komandos zaideju zaide gerai. Ir?
Komanda zaide gerai, nes gerai atkovojo kamuolius puolime. Nu taip, faktas, bet ka tuo norima pasakyt? Apskritai, puolime atkovoti kamuoliai daznai parodo komandos motyvacija. Plius, pagrindinis centras vis dar nezaide pas Feneri.

"Kai Fenerbahce pradėjo norėti spręsti šias problemas, rungtynių ritmas iškart keitėsi į jų pusę."
Gerai, kad buvo kas suskaiciuoja kiek VISISKAI laisvu tritaskiu buvo pramesta. Turbut ir Buzzeri sloukas visiskai laisvas pataike. Svarbiausia, kad kaip norejo feneris taip ir buvo ir niekas nuo kitos komandos ir jos prasto pataikymo is toli nepriklause.
Feneris persvara susikrove per 40sek. Atgal gavo per minute.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

Nustokit jus ziuret varzybas kaip ziurovai. Cia losimu puslapis. Cia ne basketnews, ne krepsinis.net. Jei zmogus turi pasiemes pergale su geru kofu, rezultatas gale lygus, jo komanda prameta bauda ir gauna tritaski su sirena, jis sako, kad tai yra kosmosas, vadinasi, jam tai yra kosmosas. Jeigu jus ziurit macus, ziurit NBA highlightus ir matot ta kiekvien diena, jums tai atrodo iprasta, tai zmogui, kuris turi ten kazka pasiemes tokios baigtys yra kosmosas. Nesvarbu i kuria puse, bet tas tritaskis yra arba labai didele sekme, arba labai didele nesekme. Ir as cia nesiruosiu su niekuo kariaut, bet kai uzduodi klausima kas cia tokio ivyko, mazdaug cia viskas normalu ir legalu, tai ne, ne visiem tai yra norma. Kai kuriem cia esantiem jau uzpise matyt tokius dalykus.

Dėl pramesto baudos metimo faktoriaus vėlgi esi ne itin teisus ir žiūri tik iš vienos pusės. Juk vieną baudą, likus ~30 sek., prametė ir Fenerbahce. Skirtumas tik tame, jog prametė Melli su ~79 % FTs, kai Pargo ~58 % FTs.

Man Sloukas metimas buvo panašiai netikėtas, kaip ir Maccabi sugrįžimas prie 63:70. Tuo metu viskas jau per stipriai buvo Fenerbahce pusėje. Be abejo, Guduric padarė praktiškai 4 ar net 5 taktines/psichologines klaidas per 90 sekundžių ir Maccabi sugrįžo. Milaknis sezono pradžioje labai gerai pasisakė apie vieno žaidėjo įtaką gynyboje.

Trumpai atsakant į Tavo sekančius argumentus, tai šalia 3 FGs, palygink ir 2 FGs - skaičiai gerokai pasikeis. Dar pasižiūrėk į gynybos reitingą ir pataikymo procentų pokyčius, įvertinus tai, jog Fenerbahce namuose ir Maccabi išvykoje. Bet visiškai pritariu Tavo paskutinei ironiškai minčiai: "Viskas buvo taip, kaip Fenerbahce norėjo ir nuo Maccabi mažai kas priklausė. Maccabi tragiškai meta visą sezoną ir dėl to jų nėra TOP 8."
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
5
BasketballPRO rašė:

Dėl pramesto baudos metimo faktoriaus vėlgi esi ne itin teisus ir žiūri tik iš vienos pusės. Juk vieną baudą, likus ~30 sek., prametė ir Fenerbahce. Skirtumas tik tame, jog prametė Melli su ~79 % FTs, kai Pargo ~58 % FTs.

Man Sloukas metimas buvo panašiai netikėtas, kaip ir Maccabi sugrįžimas prie 63:70. Tuo metu viskas jau per stipriai buvo Fenerbahce pusėje. Be abejo, Guduric padarė praktiškai 4 ar net 5 taktines/psichologines klaidas per 90 sekundžių ir Maccabi sugrįžo. Milaknis sezono pradžioje labai gerai pasisakė apie vieno žaidėjo įtaką gynyboje.

Trumpai atsakant į Tavo sekančius argumentus, tai šalia 3 FGs, palygink ir 2 FGs - skaičiai gerokai pasikeis. Dar pasižiūrėk į gynybos reitingą ir pataikymo procentų pokyčius, įvertinus tai, jog Fenerbahce namuose ir Maccabi išvykoje. Bet visiškai pritariu Tavo paskutinei ironiškai minčiai: "Viskas buvo taip, kaip Fenerbahce norėjo ir nuo Maccabi mažai kas priklausė. Maccabi tragiškai meta visą sezoną ir dėl to jų nėra TOP 8."

Tai tu tuos % atitaikyk pagal ismestu metimu kieki ir gausi savo tikslu rezultata, pagal kuri Maccabi turejo laimet dvizenkliu skirtumu.

Bet kuriuo atveju, sekmes toliau ieskant siknoj pasinu. Labai naudinga veikla. Siame puslapyje is to naudos lygiai tiek pat, kiek is komentaru po krepsinis.net straipsniais. Kai parasysi bent 50 prognoziu, galesim vel pasneket.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
11
Eurolygos play off'u treneriai pagal geruma (mano asmenine nuomone) :
1. Obradovicius. Komandos rezultatai stabiliai geri viso sezono metu, net neziurint i tai, kad persekiojo traumos ir kai kurie zaidejai jau vaiksto pasiremdami lazdele nuo senatves. Anksciau gerbdavom treneri uz gynyba, dabar labiausiai pastebimas efektyvumas puolime. Treneris vertas pirmos vietos, nes bent 2 zemiau esantys treneriai yra praeje jo mokykla ir pagrindus gavo butent is sio trenerio.

2. Jasikevicius. Nesu fan klubo narys, bet didele pagarba uz tai ka jis Kaune daro siuo metu. Pelenes istorija krepsinio aiksteleje. Komanda visa sezona buvo isretinta traumu, pralaiminejo macus mazais skirtumais po kovos, bet niekada nepasidave, niekada nenuleido ranku. Mazai kas tikejosi juos vel pamatyti PO, bet jie cia ir niekas nezino, kur jie dabar sustos. Biudzeto ir pergaliu santykis garantuoja antra vieta.

3. Atamanas. Anksciau netikejau siuo treneriu, bet 2016 jis laimejo Eurocup turnyra su tuo metu dogais Galatasaray. Dabar jis priverte zaist tokia komanda, kaip Efes. Pernai Efesas buvo paskutiniai. Siemet i PO eina su namu pranasumu.

4. Pitino. Man patinka, kaip prie jo komanda tapo laisvesne, pradejo zaisti galingiau, metimai efektyvesni. Pergaliu serija ispudinga, nugaletas ir cska isvykoje, o Graikijoje Oly net neatvyko zaisti i rungtynes, kai isgirdo, kaip zaidzia Pao prie sio trenerio. Nuosirdus vyrukas, kuris per trumpa laika rado tinkama recepta.

5. Itoudis. Penkta vieta yra gan geras ivertinimas, zinant, kad rusai visada turi didziausia biudzeta Europoj. Man siu metu cska nepatinka. Zaidejai kazkokie neaiskus, o veteranai atrodo nusede. Visgi, 24-6 balansas yra labai geras ir gali buti, kad tokia patyrusi komanda saves pilnai tiesiog nenorejo atskleisti sezono eigoje.

6. Perasovicius. Tarp 6-7 vietu nematau didelio skirtumo, tad pasirinkau treneri, kurio komanda turejo maziau resursu, bet vistiek pateko i PO. Granger ir Shengelia iskrito, bet komanda nenustojo rodyti gero zaidimo, o tai yra trenerio nuopelnas. Kita vertus, labai ispudingu pergaliu nebuvo pasiekta.

7. Pablo Laso. Na man asmeniskai neypatingas treneris, be vizijos, zaideju pasirinkimas labai abejotinas. Komanda, aisku, laimi, nes biudzetas leidzia tureti toki atsarginiu suoleli, koks kitoj komandoj pradetu varzybas. Komanda visada propagavo greita krepsini, bet po krepsiu laiko sniego zmogu. Pernai metu pasiekimo, turbut, nepavyks pasiekti.

8. Pesicius. Na siokia tokia staigmena, kad Barsa yra taip aukstai, bet ju potencialas yra dar didesnis. Komanda visa sezona be traumu, zaidejai supirkti geri, todel as trenerio didelio idirbio nematau. Na bet patekimas tarp 8 geriausiu jau yra geras ivertinimas.

O koks butu jusu sarasas?
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
5
Įdomi diskusija. Manau Pitino per aukštai, taip pasiekė trumpalaikį efektą, komanda pradėjo žaisti laisviau, bet, kad statyti jį taip aukštai šalia tokių meistrų manau tie 2-3 mėnesiai yra tiesiog per trumpas laiko tarpas. Ir aš visgi Laso nenuvertinčiau, taip, biudžetas Realo kosminis, bet ir rezultatai puikūs eile metų, išvengia didelių fiasko, turi stabilų žaidimo braižą, pagal kurį susikomplektavę komandą, manau Laso savo darbą tikrai atlieka gerai. Mano reitingas:
1. Obradovič. Turbūt nereikia komentarų.
2. Jasikevičius. Na, 2 sezonai, yra pakankamas laiko tarpas, kad Šaro darbo nelaikyti sėkme. Akivaizdus talentas.
3. Laso. Aš Laso keliu aukščiau dėl jau paminėtų priežasčių.
4. Itoudis. Vėlgi, puiki mokykla praeita, kad būtų aukščiau pritrūksta Eurolygos titulo, nes su tokia sudėtimi tą padaryti per tiek sezonų buvo privalu.
5. Ataman. Pritariu Vamos.
6. Perasovičius.
7. Pesičius.
Ir Pitino tas atvejis, kur net nesinori jį dar reitinguot, nes toks laiko tarpas Europoje yra per trumpas. Norėčiau bent vieną pilną sezoną pamatyt jį išdirbant.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, gal kas keliauja i turkija zalgirio palaikyti? Kaip nusipirkti bilietus i fanu zona ? Ir is viso ar bandot pirkt bilietus, kad ir i zalgirio arena? : )
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
I Zalgirio arena internetu jau dvi valandas nusipirkti bilietus - be sansu 😄
Registravosi: 2013/04/23 Žinučių: 12
Cituoti
2
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 494 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
6