Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2019/20

Atsakyti Sekti temą
Vamos!! rašė:

Viskas ok su komentaru, tik jei Unicajos komplektuotu komandas Eurolygai, tai butu kiti zaidejai.

Dauguma komandu jei komplektuotu eurolygai butu kitokios sudeties.zekit jei ateis virtus i eurolyga pamatytumem koke ji gera butu.cia diskutuot galima ilgai ir be pabaigos.kekvienas turim savo nuomones.as asmeniskai pats noreciau pamatyt.Monaco koke ji buti. Partizanas.
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Viskas ok su komentaru, tik jei Unicajos komplektuotu komandas Eurolygai, tai butu kiti zaidejai.

Sutinku, jog kitus žaidėjus sugebėtų nupirkti Lokomotiv Kuban ar Unics - rusai visada atranda papildomų pinigų. 😁 Unicaja ar Partizan tikrai ne - kiek pamenu iš pastarųjų metų istorijos, šie klubai nesistiprindavo akivaizdžiai prieš sezoną Eurolygoje. Partizan galimybės visada buvo ir turbūt bus ribotos, o Malaga neturi tokios futbolo komandos, kuri dengtų visus krepšinio komandos nuostolius. 😁 Virtus Bologna kol kas mistika - ne itin aišku, kas "stovi" už to klubo.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
0
BasketballPRO rašė:

Sutinku, jog kitus žaidėjus sugebėtų nupirkti Lokomotiv Kuban ar Unics - rusai visada atranda papildomų pinigų. 😁 Unicaja ar Partizan tikrai ne - kiek pamenu iš pastarųjų metų istorijos, šie klubai nesistiprindavo akivaizdžiai prieš sezoną Eurolygoje. Partizan galimybės visada buvo ir turbūt bus ribotos, o Malaga neturi tokios futbolo komandos, kuri dengtų visus krepšinio komandos nuostolius. 😁 Virtus Bologna kol kas mistika - ne itin aišku, kas "stovi" už to klubo.

Na pvz kaip bus pamatysim bent po 9-10 turu.cia gal tas pats feneris netyce iskovojo pergale ir db vel pora kartu kris 😂😂😂tik nepradekit del fenerio mane vadint neismaneliu 😉😉😉
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
Šaunuoliai Žalgiriečiai. 10:0 atkarpa per paskutines 52 sekundes išvykoj prieš fenerį. Įspūdingai.
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 624 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
2
Sveiki. Nlb kasi statau, bet idomu pasidare kai liko 1~min ir buvo minus 7tasku ar dave live statyti uz pergale Zalgirio ? Jei taip tai koks kofas buvo gal kas matet ar statet ? (Nes tokioje situacijoje tai cia fuxu fuxsas ) ;D p.s ar fule ar kasis ar kita sporto šaka baigesi tik tada kai teisėjas sušvilpe rungtyniu pabaiga. Tikrai, kad šaunuolis Zalgiris 😁
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
1
Nedarasiau kad imanoma tiek atlosti nera cia kazkas tokios, bet turint omenyje pries ka Zalgiris lose ir kaip jiems sendiena nekazka klostesi rungtynes. (Cia tas fuxu fuxsas paaishkinimas 😄)
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
footballfan rašė:

Sveiki. Nlb kasi statau, bet idomu pasidare kai liko 1~min ir buvo minus 7tasku ar dave live statyti uz pergale Zalgirio ? Jei taip tai koks kofas buvo gal kas matet ar statet ? (Nes tokioje situacijoje tai cia fuxu fuxsas ) ;D p.s ar fule ar kasis ar kita sporto šaka baigesi tik tada kai teisėjas sušvilpe rungtyniu pabaiga. Tikrai, kad šaunuolis Zalgiris 😁

LT BENDROVES tai pasiūla pergalių uzdaro likus 2-3min iki varžybų pabaigos deja
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Aisku
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Kelios mintys iš Eurolygos po 6 turų.
1. Taip jau sutapo, jog stebėjau paskutines penkias Milano rungtynes ir man neįtikėtina, kiek daug sėkmės kol kas turi ši komanda. Nė vienose iš tų penkių rungtynių, Milano nebuvo aiškiai geresnė komanda, bet turi 5/5. 😁 Galbūt, nematant rungtynių ir žiūrint tik į statistikos protokolus, gali atrodyti, jog Milano nuostabiai ginasi, tačiau čia tikrai ne tas atvejis - nei komandinė, nei individuali gynyba neveikia taip efektyviai. Tuo labiau, jog ir komandoje pilna žaidėjų, kurie yra prasti gynyboje. Taigi, mintis tokia, kuri skamba gana kvailai - komandos susikuria tikrai gerus metimus prieš Milano ir tiesiog.. Nepataiko. 😁 Taip, penkias rungtynes iš eilės. Įdomu, kaip kitiems žiūrisi ši Milano serija?
2. Vakar dienos rungtynės Valencia - Asvel parodo Eurolygos devizo "Čia nėra silpnų komandų" stabilumą - šeimininkai buvo tempiami už ausų į pirmąją pergalę, nes Eurolygai tikrai nereikia komandų su nuliais lentelės apačioje. 😁 Ką tik peržiūrėjau kartojimą ir Asvel`io komandai tikrai turėtų būti pikta.
3. Beveik penktadalis sezono, tad galima logiškiau paspėlioti TOP 8. Mano variantas:
Trys Ispanijos komandos, išskyrus Valencia;
Abi Turkijos komandos;
CSKA;
Žalgiris;
Maccabi.

Kokios kitų mintys?
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
1
BasketballPRO rašė:

Kelios mintys iš Eurolygos po 6 turų.
1. Taip jau sutapo, jog stebėjau paskutines penkias Milano rungtynes ir man neįtikėtina, kiek daug sėkmės kol kas turi ši komanda. Nė vienose iš tų penkių rungtynių, Milano nebuvo aiškiai geresnė komanda, bet turi 5/5. 😁 Galbūt, nematant rungtynių ir žiūrint tik į statistikos protokolus, gali atrodyti, jog Milano nuostabiai ginasi, tačiau čia tikrai ne tas atvejis - nei komandinė, nei individuali gynyba neveikia taip efektyviai. Tuo labiau, jog ir komandoje pilna žaidėjų, kurie yra prasti gynyboje. Taigi, mintis tokia, kuri skamba gana kvailai - komandos susikuria tikrai gerus metimus prieš Milano ir tiesiog.. Nepataiko. 😁 Taip, penkias rungtynes iš eilės. Įdomu, kaip kitiems žiūrisi ši Milano serija?
2. Vakar dienos rungtynės Valencia - Asvel parodo Eurolygos devizo "Čia nėra silpnų komandų" stabilumą - šeimininkai buvo tempiami už ausų į pirmąją pergalę, nes Eurolygai tikrai nereikia komandų su nuliais lentelės apačioje. 😁 Ką tik peržiūrėjau kartojimą ir Asvel`io komandai tikrai turėtų būti pikta.
3. Beveik penktadalis sezono, tad galima logiškiau paspėlioti TOP 8. Mano variantas:
Trys Ispanijos komandos, išskyrus Valencia;
Abi Turkijos komandos;
CSKA;
Žalgiris;
Maccabi.

Kokios kitų mintys?

Na, armanis siemet pateks i playoffus greiciausiai
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė:

Na, armanis siemet pateks i playoffus greiciausiai

Aš tai Žalgirio nematau aštuntuke, kažkaip nesižiūri man ta komanda, o matau Khimkius, nes turi tikrai gerą sudėtį.
Registravosi: 2018/08/25 Žinučių: 37 Padėkų: 70
Cituoti
0
Neblogas tas zalgiris, bet kai matai juos db 8 vietoj o uz jo tokios komandos kaip realas ir fenerbache kur laiko klausimas kada pateks tai sansai minimalus, bet reik tiket 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
sport advisor rašė:

Neblogas tas zalgiris, bet kai matai juos db 8 vietoj o uz jo tokios komandos kaip realas ir fenerbache kur laiko klausimas kada pateks tai sansai minimalus, bet reik tiket 😁

O kas virš Žalgirio? Baskonia, Khimki ir Maccabi, komandos, kurios pasižymi dedeliais pinigais ir brangiais žaidėjais, bet ne itin stabiliu žaidimu.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
Zalgiris pasiZymi stabiliu zaidimu? Sakyciau visi siu 4 komandu sansai vienodi 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
sport advisor rašė:

Zalgiris pasiZymi stabiliu zaidimu? Sakyciau visi siu 4 komandu sansai vienodi 😁

O aš kažką sakiau apie Žalgirį? Šiaip iš mano išvardintų komandų per paskutinius 3 sezonus reguliariame sezone daugiau pergalių turėjo tik Baskonia 16/17m. sez (Baskonia 17, Žalgiris 14) ir pernai Baskonia buvo aukščiau, bet su tiek pat pergalių. O Maccabi ir Chimkai anksčiau ar vėliau krenta į duobę. Nesakau, kad Žalgiris nekrenta, tiesiog sugeba aplenkt tokias komandas. Tiesiog tavo pesimistinėms prognozėms, kad Real ir Feneris aplenks Žalgirį daviau kontrargumentą, kad Žalgiris gali aplenkt aukščiau už jį dabar esančias komandas.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
Patikek , as kaip kaunietis labai tikiu zalgiriu, bet siemet bus labai sunku, bet as lb noreciau, kad uzbaigtume 7-8 vietoj 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Aš irgi kaunietis ir pas mane teka žalias kraujas, na bet niekaip aš nematau Žalgirio astuntuke. Esam gerokai, gerokai susilpnėja.. Deja
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
2
Ar man vienam atrodo, kad Zenitas pajėgus upsetint Valencią išvykoj?
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
3
werave rašė:

Ar man vienam atrodo, kad Zenitas pajėgus upsetint Valencią išvykoj?

Valencia igauna forma, aisku cia zenito pliusas kad treneris ispanas kuris gerai pazista Valencia, bet manau vistik Valencia ims
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
Eilinį sykį Chalatesas baigs sezona su 20 % tritaškių pataikymu, bet savo normelę susimes prieš Žalgirį betkokių atveju 😄 😄
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
5