Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

NBA sezonas 2017/18

Atsakyti Sekti temą
Hawks verti dėmesio po trade šiandien ?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Basket19z44 rašė:

Hawks verti dėmesio po trade šiandien ?

Nemanau, kad verta lysti i komandas kurios tankina ir rotuoja 11-12 zaideju
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
1
Sveiki bando kazkas imti siandiens cavaliers ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Sveiki bando kazkas imti siandiens cavaliers ?

Kad vargu ar verta veltis, kai nelabai aišku kaip įsipieš į komandą nauji žmones. Plius Celtics pralaimėjo paskutinį grajų namie, o jie gan retai turi pralaimėjimų serijas savo aikštėj (nors tokios kelios buvo šį sezoną). Čia daugiau dėl neaiškių Cavs galimybių nesivelčiau.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Sveiki bando kazkas imti siandiens cavaliers ?

Smulkiai :-)
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Rimtas losejas pamato kad cavaliers nesirisa zaidimas ir eina pries juos, deja pralaimintis betkokiu atveju siekia det uz favorita, nes taip saugiau tipo )
Registravosi: 2017/12/10 Žinučių: 82
Cituoti
0
Leo Kopper rašė:

Rimtas losejas pamato kad cavaliers nesirisa zaidimas ir eina pries juos, deja pralaimintis betkokiu atveju siekia det uz favorita, nes taip saugiau tipo )

Kad Celtics favoritas.. Ar ne taip supratau tave ? Bet čia neaišku kaip Cavs seksis su naujokais, todėl no bet man bent jau.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Basket19z44 rašė:

Kad Celtics favoritas.. Ar ne taip supratau tave ? Bet čia neaišku kaip Cavs seksis su naujokais, todėl no bet man bent jau.

As bendrumoj sneku visas sezonas sumautas -cavs tikrai galima buvo eit pries juos, kiek milijonu kontoros pasidare is cavs fanu, nebesuskaiciuosi..
Registravosi: 2017/12/10 Žinučių: 82
Cituoti
1
U. Haslemas: gyva „Heat“ legenda, kuri karjerą turėjo pradėti „Lietuvos ryto“ komandoje

embeded-image

Udonis Haslemas pastaruosius tris sezonus jau nebėra ryškus žaidėjas NBA pirmenybėse, ir nebeprimena to puikiai po krepšiu kovojusio juodadarbio žaidėjo, kuris padėjo Majamio „Heat“ ekipai iškovoti tris NBA čempionų titulus, tačiau šis klubas ir toliau išlaiko 37-erių metų veteraną savo sudėtyje ir džiaugiasi jo indėliu į komandos jaunimo tobulėjimą. Visgi, šio krepšininko karjera galėjo susiklostyti visai kitaip, jei prieš šešioliką metų „Lietuvos ryto“ klubas būtų paskutinę akimirką nenutraukęs jau beveik įvykusio sandorio su šiuo amerikiečiu.

1998 metais U. Haslemas įstojo į Floridos universitetą, kuriame per keturis studijavimo metus tapo vienu iš geriausių visų laikų šiame universitete žaidusiu krepšininku ir pateko tarp dešimties rezultatyviausių ir geriausių dėl kamuolių universiteto istorijoje kovojusių krepšininkų. Visgi, kai 203cm ūgio krepšininkas nusprendė dalyvauti NBA biržoje, šios lygos komandos potencialo šiame krepšininke neįžvelgė – vieniems jis atrodė per žemas sunkiojo krašto pozicijai, kitiems jis per daug svėrė ir nebuvo pakankamai greitas bei mobilus, o likusiems pasirodė, kad krepšininkas neturi nei reikiamų įgūdžių NBA lygai, nei potencialo vieną dieną praverti šios lygos duris.

Nesulaukęs susidomėjimo iš NBA lygos, 2002 metų vasarą U. Haslemas su savo agentu karjeros pradžiai galvojo apie Lietuvą. Krepšininkas buvo rimtai susidomėjęs galimybe atstovauti „Lietuvos ryto“ komandai ir tuometinis ekipos direktorius Jonas Vainauskas vėliau atskleidė, jog amerikietis net buvo sudėjęs parašus ant sutarties su Vilniaus komanda.

„Udonis Haslemas jau buvo pasirašęs sutartį su mūsų komanda, tačiau parašo dėti nesiryžau aš. Galiausiai vietoje jo įsigijome Aleksandrą Okunskį. U. Haslemas buvo geriausias krepšininkas, su kuriuo galėjome pasirašyti kontraktą“, - vėliau prisiminė J. Vainauskas, kuris neslėpė, jog šis krepšininkas galėjo būti vienu geriausiu vilniečių pirkinių per visą klubo istoriją.

Vilniečiams paskutiniu metu atsisakius žaidėjo paslaugų, tuo metu viršsvorio turėjusiu ir maždaug 135 kilogramus svėrusiu žaidėju patikėjo Prancūzijos „Chalon-Sur-Saone“ klubas ir tikrai nenusivylė. Žaidėjas ne tik demonstravo puikų žaidimą (16,1 taško per rungtynes ir 9,4 atkovoto kamuolio per susitikimą), tačiau ir pademonstravo fantastišką darbo etiką, kurios pagalba per metus jis numetė daugiau nei trisdešimt kilogramų bei tapo kur kas labiau atletiškesnis.

„Šią darbo etiką aš įgijau Majamio vidurinėje mokykloje ir nuo to laiko, aš su ja keliavau visur. Neabejoju, kad be jos, aš nebūčiau pasiekęs tiek, kiek aš pasiekiau dabar“, - vėliau pripažino U. Haslemas.



Majamyje gimusiam ir užaugusiam žaidėjui progą pasimatuoti NBA marškinėlius suteikė gimtojo miesto komanda, kuri jį pakvietė į vasaros lygos sudėtį. Ten puikiai užsirekomendavęs krepšininkas ne tik užsidirbo kontraktą su šiuo klubu, tačiau jau pirmais metais buvo svarbi komandos dalis ir su komanda jis sėkmingai kovojo ir atkrintamosiose varžybose. Puikų jo pasirodymą įvertino ir žurnalistai, kurie jį įtraukė į antrąjį geriausių NBA naujokų penketuką.

Nepaisant to, jog kitais metais klubo priekinę liniją papildė Shaquille‘as O‘Nealas, U. Haslemas tapo tvirtu startinio penketuko žaidėju, o 2006 metais jis galiausiai su „Heat“ klubu triumfavo NBA čempionate. Kartu su Dwyane‘u Wade‘u ir jau minėtu S. O‘Nealu jis buvo vienas iš svarbiausių šios pergalės kalvių.

„Niekas niekada man nedavė jokių galimybių šioje lygoje. Niekas man nieko nedavė“, - kalbėdamas su žurnalistu rūbinėje po iškovoto titulo ašarodamas prisipažino žaidėjas, kuris pabrėžė, jog viską jis privalėjo išsikovoti sunkiu darbu.

Žaidėju „Heat“ komandoje buvo pasitikima ir toliau, o kai prie klubo prisijungė Chrisas Boshas ir LeBronas Jamesas, U. Haslemas dar du kartus džiaugėsi čempionų titulu. Nors tais metais jis žaisdavo kiek mažiau ir statistiškai jo sezonai buvo gerokai prastesni, šis sunkusis krašto puolėjas atlikdavo bet ką, ko iš jo paprašydavo treneris, o kartais ir daugiau: 2013 metų atkrintamosiose varžybose U. Haslemas kibo į atlapus komandos draugą užsipuolusiam „Pacers“ puolėjui Davidui Westui ir taip susilaukė dar daugiau susižavėjimo iš jį ir taip mylinčių Majamio ekipos gerbėjų.



„Bet kada kai turiu galimybę padėti savo komandai laimėti, aš išeisiu ir pasistengsiu padaryti viską ką aš galiu ir ko iš manęs prašo treneris“, - tuomet po šio mačo kalbėjo sunkusis krašto puolėjas.

Tuo metu serijoje tarp „Pacers“ ir „Heat“ vyravo lygybė 2:2, tačiau po šio epizodo Majamio ekipa perlaužė penktąsias rungtynes, o galiausiai sėkmingai įveikė ne tik „Pacers“, tačiau ir džiaugėsi NBA čempionų titulu.

Net ir tada, kai „Heat“ klube baigėsi „didžiojo trejeto“ era ir klubas daugiau dėl čempionų titulo nekovojo, U. Haslemas niekada nelaužė savo įsipareigojimų „Heat“ komandai. Net ir vėliau klubą palikus kitam ekipos simboliui D. Wade‘ui, U. Haslemas nesekė jo pėdomis – žaidėjas ir toliau deklaravo meilę savo gimtojo miesto komandai ir vis pasirašydavo naujas sutartis, nepaisant to, jog susidomėjimo amerikiečiu iš kitų klubų tikrai netrūko: veteraną į savo gretas aktyviai viliojo San Antonio „Spurs“ klubas, kuris galėjo jam pasiūlyti galimybę pakovoti dėl dar vieno čempionų titulo, tačiau galiausiai šiai ekipai teko pripažinti, jog žaidėjo įsigyti jiems nepavyks.

Nusprendęs dar metams likti „Heat“ komandoje, šiame sezone U. Haslemas įsirašė savo pavardę į istorinį klubą – jis tapo vienu iš vienuolikos NBA žaidėjų, kurie šioje lygoje atstovavo tik vienam klubui ir jame praleido bent 15 sezonų. Tarp šiame sąraše esančių žaidėjų jis rikiuojasi greta Dirko Nowitzki, Tony Parkerio ar Manu Ginobilio, kuris vis dar tęsia savo karjerą. Negana to, iš visų šiame sąraše esančių žaidėjų, U. Haslemas yra vienintelis, kuris neišgirdo savo pavardės naujokų biržoje ir vienintelis, kuris visą karjerą NBA rungtyniavo savo gimtajame mieste.

37-erių metų veteranas ateinančią vasarą greičiausiai tyliai užbaigs savo karjerą kaip vienas iš visų laikų mylimiausių „Heat“ krepšininkų bei šio klubo legenda, o Lietuvoje jis iki šiol galės būti prisimintas kaip daugiausiai pasiekęs krepšininkas, kuris neįtiko mūsų šalies ekipai.



sport24.lt/sportas/kreps...to-komandoje-straipsnis/
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
4
Dešimt blogiausių NBA kontraktų

embeded-image

Pastaraisiais metais išaugus NBA algų kepurėms, krepšininkai šioje lygoje vis dažniau pasirašo įspūdingos vertės kontraktus. Visgi, ne kartą milžiniškus pinigus mokėti įsipareigoję klubai nudega ir lieka su didžiulę algą gaunančiu krepšininku, kuris jiems neduoda tokios naudos, kurios jie iš jo tikėjosi. Sport24.lt jums pristato dešimt blogiausių kontraktų NBA lygoje.

Chandleris Parsonsas („Grizzlies“): 4 metų – 94 milijonų dolerių vertės sutartis

Memfio Griezzlies klubą galima suprasti dėl sprendimo pasirašyti maksimalios vertės sutartį su Chandleriu Parsonsu. Per pirmuosius penkerius metus lygoje jis jau buvo įrodęs savo potencialą, kaip geras lengvasis krašto puolėjas, o šiai ekipai žūtbūt reikėjo surasti startinį šios pozicijos žaidėją.

„Grizzlies“ nelaimei, C. Parsoną nuo pat sutarties pasirašymo kamuoja traumos, o kai jis gali rungtyniauti, jis nė iš tolo neprimena žaidėjo, kuris būtų vertas tokios sutarties. 26 labiausiai apmokamas NBA žaidėjas praėjusį sezoną krepšį atakavo tragišku 33% pataikymu ir rinko vos po 6,2 taško. Nors šiemet jis pagerino savo taiklumą ir jau renka po 8,6 taško, toks žaidimas tikrai nėra pateisinantis didžiulius jam mokamus pinigus.

Gregas Monroe (kontraktą pasirašė su „Bucks“, dabar rungtyniauja „Celtics“): 3 metų – 50 milijonų dolerių vertės sutartis

Su „Bucks“ didžiulę sutartį pasirašęs centras turėjo tapti vienu iš pagrindinių Milvokio ekipos krepšininkų. Visgi, iš toliau beveik nemetantis žaidėjas produktyvus būna tik varžovų baudos aikštelėje, o tokio žaidybinio stiliaus centras akivaizdžiai nepritapo komandoje, o ypač prastai jam sekėsi žaisti aikštėje su Gianniu Antetotounpo, kuriam buvo gerokai apsunkinamos galimybės prasiveržti į baudos aikštelę.

Negana to, G. Monroe labai prastai atrodė gynyboje, tad nieko nuostabaus, jog „Bucks“ nusprendė išmainyti jį į „Suns“ ekipą. Nepaisant to, jog Finikse jis gavo kur kas daugiau galimybių pasireikšti, savo vertės jam nepavyko įrodyti ir šioje komandoje, iš kurios jis galiausiai buvo atleistas. Dabar centras papildė „Celtics“, kurioje jam teks susitaikyti su atsarginio žaidėjo role.

Joakimas Noah („Knicks“): 4 metų – 72 milijonų dolerių vertės sutartis

Nuo pat tos akimirkos, kai „Knicks“ išleido milžinišką sumą įsigydami Joakimą Noah, buvo daugybė skeptiškai šį sprendimą vertinusių žmonių ir galiausiai jie buvo teisūs. Su krepšininku sutartį pasirašęs Philas Jacksonas tikėjosi, jog jis sugebės padėti susigrąžinti traumų kamuotam žaidėjui jo geriausią formą, tačiau nieko panašaus neįvyko – prancūzo forma ir toliau leidžiasi žemyn.

Praėjusį sezoną dar bandę leisti J. Noah į aikštę, pastaruoju metu „Knicks“ bandė atsikratyti šiuo krepšininku, tačiau nebuvo nė vieno klubo norinčio priglausti šį krepšininką. Šiame sezone centras aikštėje praleido vos 40 minučių, o šiuo metu Niujorko ekipa apskritai leido krepšininkui nebedalyvauti treniruotėse, taip parodydama, jog šansų, kad jis sugrįš į „Knicks“ sudėtį beveik nėra.

Luolas Dengas („Lakers“): 4 metų – 72 milijonų dolerių vertės sutartis

Luolas Dengas yra geras žaidėjas ir per savo 12 metų karjerą jis puikai tą įrodė. Visgi, krepšininkui jau 32-eji metai, o su juo didžiulę ilgalaikę sutartį pasirašiusi „Lakers“ siekia žiūrėti į ateitį bei remtis jaunimu. Nenuostabu, jog po pirmojo sezono pasikeitus klubo vadovybei, buvo nuspręsta progą aikštėje suteikti jaunesniems šios pozicijos krepšininkams, o L. Dengas šį sezoną aikštėje pasirodė vos vieną kartą.

Nors britas išlaiko profesionalumą ir toliau dirba savo darbą net ir nežaisdamas, „Lakers“ klubas ir toliau laiko jį savo ekipoje, o tai reiškia, jog 18 milijonų dolerių per metus komanda išleis žaidėjui, kuris taip ir neužsivilks ekipos marškinėlių nepaisant to, jog yra visiškai sveikas ir pasiruošęs rungtyniauti.

Bismackas Biyombo („Magic“): 4 metų – 70 milijonų dolerių vertės sutartis

2016 metų NBA atkrintamosiose varžybose Jono Valančiūno dubleris sublizgėjo gynyboje ir kovodamas dėl atkovotų kamuolių ir jo potencialu patikėjusi ekipa pasiūlė jam beprotiškos vertės sutartį.

Sunku įsivaizduoti, ko tikėjosi „Magic“ atstovai, kai atsarginį vidurio puolėją padarė labiausiai apmokamu savo žaidėju, o 19 minučių per mačą žaidžiantis B. Biyombo ir toliau dirba savo darbą – atkovoja po 6 kamuolius ir blokuoja po 1,3 metimo per susitikimą. Visgi iš Kongo kilęs žaidėjas yra visiškai nepavojingas toliau nuo krepšio ir neturi puolamojo arsenalo, o tik vienoje aikštės pusėje žaisti galinčiam atsarginiam žaidėjui tokia suma yra gerokai per didelė.

Ianas Mahinmi („Wizards“): 4 metų – 64 milijonų dolerių vertės sutartis

Dar vienas kontraktas, kuris sunkiai buvo suprantamas jau tada, kai jis buvo pasirašytas. „Wizzards“ savo gretose jau turėjo Marciną Gortatą, tad šios komandos vadovų sprendimas mokėti 64 milijonus dolerių už 30-metį atsarginį vidurio puolėją vargu ar buvo logiškas jau tuomet.

Nors krepšininkas savo gautas minutes išnaudoja ne taip ir blogai – renka po 4,5 taško ir atkovoja po 3,8 kamuoliu, mokėti 16 milijonų dolerių žaidėjui, kuris per mačą gauna vos po 15 minučių aikštėje yra gerokai per didelė prabanga ir NBA klubams.

Timofejus Mozgovas (kontraktą pasirašė su „Lakers“, dabar rungtyniauja „Nets“): 4 metų – 64 milijonų dolerių vertės sutartis

Sunku suprasti, ko „Lakers“ tikėjosi iš ruso, kai jam pasiūlė įspūdingos vertės kontraktą. „Cavaliers“ ekipa jo beveik visiškai neleido į aikštę atkrintamosiose varžybose, o ir reguliariajame sezone centras tikrai neblizgėjo – rinko po 6,3 taško ir 4,4 atkovoto kamuolio.

Pasirašant sutartį su 30-mečiu tikėtis, jog jis staiga gerokai pagerins savo žaidimą yra naivu, o tai galiausiai pastebėjo ir „Lakers“ klubas, kuriam praėjusį sezoną T. Mozgovas pelnydavo po 7,4 taško ir atkovojo po 4,9 kamuolio.

Šią vasarą Los Andželo klubas nusprendė žaidėju ir jo sutartimi atsikratyti, tačiau tai jiems kainavo brangiai – kartu su šiuo krepšininku jie į „Nets“ turėjo išsiųsti vos prieš du metus antruoju NBA naujokų biržos šaukimu pasikviestą D‘Angelo Russelą, kuris šį sezoną Bruklino klube rungtyniauja tikrai solidžiai. Tuo tarpu pats T. Mozgovas šiemet neretai net ir nepakyla nuo suolo, o jo vidurkiai kuklūs – 4,2 taško ir 3,2 atkovoto kamuolio per susitikimą.

Nikola Pekovičius („Timberwolves“): 5 metų – 60 milijonų dolerių vertės sutartis

2013 metų vasarą „Timberwolves“ bijojo, kad klubą gali palikti Kevinas Love‘as, o šį krepšininką atstovavo tas pats agentas, kaip ir N. Pekovičių. Ilgai klubą spaudęs agentas, galiausiai pasinaudojo savo padėtimi bei sugebėjo išsiderėti traumų kamuojamam ir gynyboje nežibančiam krepšininkui didžiulį ir ilgalaikį kontraktą.

Minesotos klubui viskas galiausiai baigėsi taip blogai, kaip tik galėjo: K. Love‘as buvo išmainytas, o N. Pekovičius per tuos metus beveik nerungtyniavo dėl nesibaigiančių traumų. Pastaruosius du metus serbas apskritai nebežaidžia ir jau baigs savo karjerą, tačiau „Timberwolves“ iki pat ateinančios vasaros jam turės siųsti didžiulius čekius.

Milesas Plumlee (kontraktą pasirašė su „Bucks“, dabar rungtyniauja „Hawks“): 4 metų – 50 milijonų dolerių vertės sutartis

2016 metų vasarą „Bucks“ ir taip turėjo daugybę centro pozicijoje galinčių žaisti krepšininkų, tačiau kažkodėl jie sugalvojo savo ekipoje pasilikti ir Milesą Plumlee, kuriam jie nepagailėjo 50 milijonų už 4 metus. Išsiaiškinti tai, kas buvo akivaizdu Milvokio klubui neprireikė daug laiko, o jau sezono viduryje jie M. Plumlee išmainė į „Hornets“, kartu į Šarlotę išsiųsdami neatskleidžiamą pinigų sumą.

Savo vietos NBA lygoje M. Plumlee nerado ir „Hornets“ ekipoje, o ši krepšininką vasarą išmainė į Atlantą. Per rungtynes krepšininkas ir čia renka vos po 4,4 taško ir atkovoja po 3,8 kamuolio, o atsižvelgus į tai, jog jam jau 29-eri, sunku tikėtis, jog jis dar gali pateisinti jam skirtą kontraktą.

Cole Aldrichas („Timberwolves“): 3 metų – 22 milijonų dolerių vertės sutartis

C. Aldricho kontraktas nėra tokios didelės vertės, kaip likusių žaidėjų, tačiau čia reikia atsižvelgti į kiek kitokią situaciją. Šis centras per visą savo karjerą taip nieko ir neįrodė NBA lygoje, o geriausio savo sezono metu jis rinko po 5,5 taško ir 5,5 kamuolio. Žaidėjui pasirašius sutartį buvo skelbiama, jog krepšininkui niekas nesiūlė ilgesnio nei 1 metų kontrakto, o jo sumos buvo gerokai mažesnės nei jam pasiūlė „Timberwolves“.

Nenuostabu, jog niekuo neišsiskiriantis žaidėjas šiemet beveik nekyla nuo suolo ir aikštėje praleido vos 29 minutes, o Minesotos klubas krepšininką beveik nežaidžiančio trečio centro rolei tikrai galėjo susirasti ir už minimalų NBA atlygį bei taip sutaupyti beveik 20 milijonų dolerių.

sport24.lt/sportas/kreps...ba-kontraktu-straipsnis/
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
1
Žiūriu aš į tas Team USA bei Team World ir niekaip nesuprantu koeficientų 😄
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
TurkasKuriamSalta rašė:

Žiūriu aš į tas Team USA bei Team World ir niekaip nesuprantu koeficientų 😄

Kas ne taip tavo nuomone ?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Kur rasti kiek lietuviai yra pelnę VISO taškų NBA? Pradedant Marčiulioniu ir baigiant Saboniuku?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Zhemaitis rašė:

Kur rasti kiek lietuviai yra pelnę VISO taškų NBA? Pradedant Marčiulioniu ir baigiant Saboniuku?

Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
1
Basket19z44 rašė:

Kas ne taip tavo nuomone ?

Team World sudėtis kur kas geresnė mano akimis - tiek fiziškai, tiek patirtimi..Aišku čia šou ir gal ne itin svarbu šitai, bet tik Ingram tokiame renginyje žais antrą kartą už Team USA, kai už Team World net 4 žaidė praeitais metais, ir visi jie prisidėjo labai svariai prie pergalės (91/150 taškų). Aš nežinau kaip jie ginsis prieš Team World aukštaūgiu patys turėdami vos vieną Collinsą, bet statys ant greito žaidimo, kitaip nieko nesigaus. Bet ir čia lazda turi 2 galus - bent pusė žaidėjų žaidžia už komandos, kurios propaguoja lėtą gynybinį žaidimą 😄
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
1
TurkasKuriamSalta rašė:

Team World sudėtis kur kas geresnė mano akimis - tiek fiziškai, tiek patirtimi..Aišku čia šou ir gal ne itin svarbu šitai, bet tik Ingram tokiame renginyje žais antrą kartą už Team USA, kai už Team World net 4 žaidė praeitais metais, ir visi jie prisidėjo labai svariai prie pergalės (91/150 taškų). Aš nežinau kaip jie ginsis prieš Team World aukštaūgiu patys turėdami vos vieną Collinsą, bet statys ant greito žaidimo, kitaip nieko nesigaus. Bet ir čia lazda turi 2 galus - bent pusė žaidėjų žaidžia už komandos, kurios propaguoja lėtą gynybinį žaidimą 😄

Sutampa mūsų mintys 100%. Šiaip labai smagu bus matyt vaizdą aikštėje, bet man čia šviečiasi under 298. World rinktinė nebūna labai maža, bet šį kartą ji tiesiog "milžiniška". Kitas dalykas, tai kaip ir minėjai USA turėtų greitint žaidimą, bet irgi įdomu, kaip tai pavyks, kai labai jau greitais tempais lošt nepradę. Gali būt ir daugiau klaidų. Šou ir liks šou, bet žiūrint sudėtis, tai šviečia čia kiek lėtesnis mačas.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Sianakt ta nba naktis su konkursais ar rytoj nakti??
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Sianakt ta nba naktis su konkursais ar rytoj nakti??

Siandien Skills challenge, tritu ir dejimu, ryt varzybos.
Registravosi: 2017/09/10 Žinučių: 112 Padėkų: 264
Cituoti
0
Aciu, jau susiguglinau. Jeigi gerao susiskaiciavau, tai skills chellenge jau dabar prasideda. Gal streas yra??
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Viskas prasides uz valandos, dabar uz poros minuciu prasides 1 valandos interview tarp Kobes ir Shaq.
Registravosi: 2017/09/10 Žinučių: 112 Padėkų: 264
Cituoti
0