Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

NBA sezonas 2017/18

Atsakyti Sekti temą
miisjyu rašė:

Aciu, jau susiguglinau. Jeigi gerao susiskaiciavau, tai skills chellenge jau dabar prasideda. Gal streas yra??

Nope, prasidės viskas 3h mūsų laiku, tai yra už valandos 😔
Registravosi: 2016/03/19 Žinučių: 81 Padėkų: 52
Cituoti
0
sportsonline.pw/pag/hd1.php aš žiūrėsiu per čia, gera kokybė
Registravosi: 2016/03/19 Žinučių: 81 Padėkų: 52
Cituoti
0
dujotekis rašė:

sportsonline.pw/pag/hd1.php aš žiūrėsiu per čia, gera kokybė

Dėkui
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Cia gal man vienam tik taip atrodo , bet kazkokia labai jau niuri svente 😄
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
OroBalionas rašė:

Cia gal man vienam tik taip atrodo , bet kazkokia labai jau niuri svente 😄

Jo, be emocijų tokia atrodo, jei ankščiau tritaškių konkurso labiausiai atrodo laukdavai, dėl hype kažkokio tai dabar kažkaip nieko įdomaus neįvyko 😄
Registravosi: 2016/03/19 Žinučių: 81 Padėkų: 52
Cituoti
0
Nu , anksciau bent minimalus hype budavo , db kazkaip idomiai ziurisi , toks jausmas lyg repeticija butu 😄
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
-1
Kur visi Harden,James,Durant,CP3,Curry... db jaunimas susedes aplink suoleli ir visai be emociju... anie budavo durnavoja ir ziuret kitas reikalas...
Registravosi: 2017/09/10 Žinučių: 112 Padėkų: 264
Cituoti
-2
Man čia vienam atrodo ar teisėjų vertinimas visiškai neobjektyvus? ;d Kur Smithui už normalų dunką duoda 39, Nancui už panašų 45, o Michelui už paprastą dunką kur peršoka atsiklaupusį Hartą 50 ;ddd
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 6 Padėkų: 1
Cituoti
-1
Man ir uzkliuvo tie teisejai... Jie ne tai kad ivertintu ka mate bet dar taresi 2 minutes kiek rodyt... be nuomones vapse... aktorius surinko tipo *** ...
Registravosi: 2017/09/10 Žinučių: 112 Padėkų: 264
Cituoti
0
Na belieka isijunkti gordono pries lavine 2016 konkursa ir kaifuoti nuo to.... nance tas vienas dejimas tikrai idomesnis buvo , o kiti ant didelio klaustuko.... 😄
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
Kas vietoj Butlerio statomas į SG jam iškritus iš rikiuotės?
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė:

Kas vietoj Butlerio statomas į SG jam iškritus iš rikiuotės?

Crawfordas
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
werave rašė:

Kas vietoj Butlerio statomas į SG jam iškritus iš rikiuotės?

Bjelica ne Crawfordas i startini eina vietoj Butlerio. Siaip Wigginsas pasistumia zemiau, o keicia Crawfordas
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
0
makafutka rašė:

Bjelica ne Crawfordas i startini eina vietoj Butlerio. Siaip Wigginsas pasistumia zemiau, o keicia Crawfordas

Galvojau šiandien apie Mitchellio overį, nes Minnesota gynyboj mėgsta pagrybauti, o ypač b2b rungtynės ir dar Jutoje gali būti labai varginančios, bet jeigu Thibodeau pastatys matchupa Wiggins vs Mitchell, manau jaunajam talentui gali kilti kiek keblumu. Kokia tavo nuomonė?
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė:

Galvojau šiandien apie Mitchellio overį, nes Minnesota gynyboj mėgsta pagrybauti, o ypač b2b rungtynės ir dar Jutoje gali būti labai varginančios, bet jeigu Thibodeau pastatys matchupa Wiggins vs Mitchell, manau jaunajam talentui gali kilti kiek keblumu. Kokia tavo nuomonė?

Wigginsas gynyboj yra labai silpnas, bet ugio skirtumas gali trukdyti 3pts metimams. Mitchello overis labai priklausomas nuo 3pts, tai cia toks 50/50 mano akim
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
1
Lyg ir pranešta, jog šiandien Heatams nepadės Adebayo, Johnsonas bei Ellingtonas. Nors ir kaip šūdinai Detroitas coverina spreadus, tačiau dėti Heatų minusinę nesiryžtu. Gal kas pasidalintų nuomonėmis ant ko turėtų nukristi daugiau taškų, kai šių žaidėjų nebus?
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė:

Lyg ir pranešta, jog šiandien Heatams nepadės Adebayo, Johnsonas bei Ellingtonas. Nors ir kaip šūdinai Detroitas coverina spreadus, tačiau dėti Heatų minusinę nesiryžtu. Gal kas pasidalintų nuomonėmis ant ko turėtų nukristi daugiau taškų, kai šių žaidėjų nebus?

Dragičius turėtų valgyti Ish Smith'ą žiauriai
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
werave rašė:

Lyg ir pranešta, jog šiandien Heatams nepadės Adebayo, Johnsonas bei Ellingtonas. Nors ir kaip šūdinai Detroitas coverina spreadus, tačiau dėti Heatų minusinę nesiryžtu. Gal kas pasidalintų nuomonėmis ant ko turėtų nukristi daugiau taškų, kai šių žaidėjų nebus?

Isemus situos zaidejus kuriuos paminejai ir keiciant ivairius penketus zaideju usage beveik nepasikeicia. Daugiausiai naudos gauna Wade'as ir Richardsonas
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
3
Kokių minčių apie artėjančius mačus? Manau, kad galima bandyt Spurs totalo overį. Memphis nemažai taškų prasileidžia žaisdami išvykose, o Spurs žaidžiant namie manau realu sumest 102+. Paskutinėse rungtynėse tarpusavio Spurs išvykoje įmetė 108 taškus.
Registravosi: 2016/09/10 Žinučių: 13
Cituoti
0
gk7 rašė:

Kokių minčių apie artėjančius mačus? Manau, kad galima bandyt Spurs totalo overį. Memphis nemažai taškų prasileidžia žaisdami išvykose, o Spurs žaidžiant namie manau realu sumest 102+. Paskutinėse rungtynėse tarpusavio Spurs išvykoje įmetė 108 taškus.

Asmeniškai pats iš spreadu šiandien nieko gero nematau, totalų dar nelabai tikrinau.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0