Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

FIBA: pasaulio čempionatas 2019

Atsakyti Sekti temą
Vamos!! rašė:

Sirgsiu uz serbus, bet mane stebina kaip nuvertinti argentinieciai. Neturejo stipriu varzovu, bet turi labai didelius kiausinius. Overis sitam mace labai geras pasirinkimas.

Prematch buvo -10.5 serbu. Db antrai rungtyniu pusei -10.5. As isivaizduoju koks vyksta krovimas uz serbus. Bet ko zmones nezino, tai kad argentina taip tritaskius gali pataikyt visa maca. Nes ka jau ka, bet metiku jie turi. Dabar -5.5 prie -5 yra juokinga. Bet sergu toliau uz serbus. Tikiuosi pagaliau parodys griezta zaidima.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Serbai būtų rimčiausias varžovas USA, o nenorečiau, kad pastarieji šiemet laimėtų, bet tiesiog neįmanoma nesirgt už Argentina kai taip gražiai žaidžia ir tiek daug spaudoj buvo kalbėta, kad po auksinės kartos miršta pas jų krepšinis
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
2
Serbai eilini karta kaip ir lietuviai ten kur reikia susimauna. aisku kosminis Argentinos pataikymas irgi.. bet nu ka cia pasakyti 😄 pzdc
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
1
Prisišnekėjo Serbai su savo aukso medaliais.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Nelaimi cempionatu komandos kurios neturi gynybos eilini karta pasitvirtinanti taisykle
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
1
Jei francai kazko neisgimdys pries JAV, tai Europai nusimato fiasko sis cempionatas su vos 1 komanda pusfinali.
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
0
Nemanau, kad reiks Francams gimdymo, visiškai nenustebintu winas prieš JAV.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
1
Nors emiau serbu win cempo, bet kazkaip net malonu, kad jie iskrito. Tiesiog per daug hype uz juos buvo. Siandien ir vakar visais varpais skalambijau, kad argentina juos ismes ir neklydau. Lieka dabar sirgti uz prancuzus, kurie taip pat atrodo daug prasciau nei galvojau, kad atrodys pries cempionata.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

Nors emiau serbu win cempo, bet kazkaip net malonu, kad jie iskrito. Tiesiog per daug hype uz juos buvo. Siandien ir vakar visais varpais skalambijau, kad argentina juos ismes ir neklydau. Lieka dabar sirgti uz prancuzus, kurie taip pat atrodo daug prasciau nei galvojau, kad atrodys pries cempionata.

Tai kodel Vamos neuzsidejai smulkiai 6 kof uz argentina buvo ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Tai kodel Vamos neuzsidejai smulkiai 6 kof uz argentina buvo ?

Tai gal uzsidejo.Ar tu manai jis cia skelbia visus savo statymus? Nemanau.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 613 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
3
Rangas rašė:

Tai gal uzsidejo.Ar tu manai jis cia skelbia visus savo statymus? Nemanau.

Is sito maco dejausi over 161.5 uz 15u. Argentinos neemiau, nors ir prognozavau ju pergale/pliusine. Pasilikau siek tiek erdves sportiniam interesui. Norejau paziuret ar serbai gali issiliet po maco su ispanais.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
4
Serbų traneris tai visiškas lavonas va šitą cempa pasimatė kas kaip
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
4
Cia jau sian masofke uz Cekus eina 😁)
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Don Alberto de Subotini rašė:

Cia jau sian masofke uz Cekus eina 😁)

Aš tai nzn kodėl visi čekus ima čia jau šitam etape baigėsi kas geriau ir kaip lose. Pagal sudėtis komandos grynai 50-50 kitas dalykas vakar Čekai žaidė kai Lenkai ilsėjosi. Dar draugiškos 2 laimėtos prieš Lenkus duoda dar didesnį pliusą man ir aš asmeniškai jau vakar turiu Lenkus su 3.25.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Aš tai nzn kodėl visi čekus ima čia jau šitam etape baigėsi kas geriau ir kaip lose. Pagal sudėtis komandos grynai 50-50 kitas dalykas vakar Čekai žaidė kai Lenkai ilsėjosi. Dar draugiškos 2 laimėtos prieš Lenkus duoda dar didesnį pliusą man ir aš asmeniškai jau vakar turiu Lenkus su 3.25.

Nu bet va tarkim visi ima serbus taipogi, nors cia jau visiskai kitas reikalas negu kad cekai vs lenkai. Ten jau remiasi tuom, kad Serbai ilsejosi, o amerikonai vakar zaide. Taipogi visi masiskai ima serbus. Nors cia toks... Ehhh net sunku pasakyti. Amerikonu niekada negalima pervertint. Ar jie 2 maca per 2 dienas los ar 10 macu per 10 dienu. Aisku serbai kaip favoritai i auksa ejo, o cia or 2 kart apsikvailino. Neaisku ar ir trecia kart nutiks tas pats
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Don Alberto de Subotini rašė:

Nu bet va tarkim visi ima serbus taipogi, nors cia jau visiskai kitas reikalas negu kad cekai vs lenkai. Ten jau remiasi tuom, kad Serbai ilsejosi, o amerikonai vakar zaide. Taipogi visi masiskai ima serbus. Nors cia toks... Ehhh net sunku pasakyti. Amerikonu niekada negalima pervertint. Ar jie 2 maca per 2 dienas los ar 10 macu per 10 dienu. Aisku serbai kaip favoritai i auksa ejo, o cia or 2 kart apsikvailino. Neaisku ar ir trecia kart nutiks tas pats

Dėl šito mačo aš neturiu nuomonės, bet jeigu reiktų dėt vistiek imčiau Serbus, bet praleidžiu, o dėl Lenkų tai 3.25 didelis value ir net ir pralošės ne liūdesiu pernelyg, nes kofas vertas rizikos.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Dėl šito mačo aš neturiu nuomonės, bet jeigu reiktų dėt vistiek imčiau Serbus, bet praleidžiu, o dėl Lenkų tai 3.25 didelis value ir net ir pralošės ne liūdesiu pernelyg, nes kofas vertas rizikos.

O koks isvis skirtumas kas 5 o kas 8 vieta ims?
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Don Alberto de Subotini rašė:

O koks isvis skirtumas kas 5 o kas 8 vieta ims?

Vat būtent, kad jokio, nes visi išsidalink kelialapius į Olimpiada. Bet aš neįsivaizduoju JAV žaidžiant dėl 5-8 vietų jų ne tas išvis mentalitetas, o serbai vistiek labiau norės įveikti JAV mano nuomone, bet čia toks tik įspūdis kuris gali but ir klaidingas
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Vat būtent, kad jokio, nes visi išsidalink kelialapius į Olimpiada. Bet aš neįsivaizduoju JAV žaidžiant dėl 5-8 vietų jų ne tas išvis mentalitetas, o serbai vistiek labiau norės įveikti JAV mano nuomone, bet čia toks tik įspūdis kuris gali but ir klaidingas

Nu tada cia isvis loterija velgi. Visi merkia uz cekus, nors dabar jau draskytis nera jokio skirtumo. Tas pats kur jav serbija tai cia tik neaisku ar isvis nors vieni nores taipogi draskytis
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
1
JAV velgi 2 kart is eiles pralost ir atvaryt namo bus geda, o serbai irgi kai pretendentai i auksa 3x pralost nekazka manau
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0