Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Prezidento rinkimai (2019)

Atsakyti Sekti temą
Asmenybiniuose rinkimuose isnyksta ta dichotomija dvieju Lietuvu. Plius is premjero posto tas chamiakas kandidatuoja, kas yra peilis. Bet man vistiek nesuvokiama kaip taip paskutinej vietoj vilktis e-parasuose. Nors po pasisakymu apie mokytojus ir panasiai, jis bus nuvarytas i politini kapinyna.
Registravosi: 2015/04/03 Žinučių: 352 Padėkų: 115
Cituoti
2
Pakaityk DELFI komentarus. Daug tarybinių senių yra pikti, jų vaikai irgi pikti, nes maži atlyginimai/pašalpos, o kalti konservatoriai, todėl bus stiprūs balsavimas prieš Šimonytę. Tikiuosi, kad Skvernelis neišeis į antrą turą
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Zhemaitis rašė:

Pakaityk DELFI komentarus. Daug tarybinių senių yra pikti, jų vaikai irgi pikti, nes maži atlyginimai/pašalpos, o kalti konservatoriai, todėl bus stiprūs balsavimas prieš Šimonytę. Tikiuosi, kad Skvernelis neišeis į antrą turą

Sorry bet kvepia landzbergio bereciu chebryte tavo rasineliai 😁 ne vieta cia agituori 😄 cia durniu nera 😄
Registravosi: 2014/05/16 Žinučių: 196 Padėkų: 1
Cituoti
2
silver777 rašė:

Sorry bet kvepia landzbergio bereciu chebryte tavo rasineliai 😁 ne vieta cia agituori 😄 cia durniu nera 😄

Tipinis valstiečių elektoratas. Jokių pagrįstų teiginių, tik vieni įžeidinėjimai.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
9
Zhemaitis rašė:

Tipinis valstiečių elektoratas. Jokių pagrįstų teiginių, tik vieni įžeidinėjimai.

Man dzin tie rinkimai, bet kur tame sakinyje įžvelgi įžeidimą?
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 494 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
2
Primenu autoriaus norą su šia tema, už savo kandidatą prabalsuokite pirmame puslapyje statymai.com/forum/lazyb...rezidento-rinkimai-2019/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Zhemaitis rašė:

Tipinis valstiečių elektoratas. Jokių pagrįstų teiginių, tik vieni įžeidinėjimai.

Deja,bet suklydai del mano valstietiskumo 😄 ir aš tavęs tikrai neizeidineju,paprasčiausiai tavo komentarai labai jau kryptingi ir agitaciniai 😄
Registravosi: 2014/05/16 Žinučių: 196 Padėkų: 1
Cituoti
0
darys rašė:

Man dzin tie rinkimai, bet kur tame sakinyje įžvelgi įžeidimą?

Landsbergio beretės. 1991 metais Tėvynės sąjungą palaikė dauguma vyresnio amžiaus žmonių, kurie į mitingus ateidavo megztomis beretėmis, nes tada buvo tokia mada. Dabar yra priešingai - konservatorius palaiko išsilavinęs didmiesčių jaunimas, kuriantis didžiąją dalį ekonomikos.
"Durnių nėra" - pagal jį, balsuojantys už Šimonytę yra durniai. Nors pagal vakar dienos kandidatų parašų rinkimą matosi, koks elektoratas palaiko Šimonytę, o koks Skvernelį
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
3
Zhemaitis rašė:

Landsbergio beretės. 1991 metais Tėvynės sąjungą palaikė dauguma vyresnio amžiaus žmonių, kurie į mitingus ateidavo megztomis beretėmis, nes tada buvo tokia mada. Dabar yra priešingai - konservatorius palaiko išsilavinęs didmiesčių jaunimas, kuriantis didžiąją dalį ekonomikos.
"Durnių nėra" - pagal jį, balsuojantys už Šimonytę yra durniai. Nors pagal vakar dienos kandidatų parašų rinkimą matosi, koks elektoratas palaiko Šimonytę, o koks Skvernelį

Paaiskinsiu jautruoliui - Landsbergio beretės yra žmonės kurie AKLAI balsuoja už konservatorių partija net nesuprasdami kas ten vyksta,nes taip liepė Landsbergis. Mano pasakymas durniu nėra reiškia kad čia esantys puikiai supranta kas vyksta ir tavo akla agitacija už vieną asmenį nebūtina 😄
P.s jei jau taip norisi agituoti tai geriau važiuok prie kaimo parduotuviu ten gal kažką ir įkalbėsi.
Registravosi: 2014/05/16 Žinučių: 196 Padėkų: 1
Cituoti
4
silver777 rašė:

Paaiskinsiu jautruoliui - Landsbergio beretės yra žmonės kurie AKLAI balsuoja už konservatorių partija net nesuprasdami kas ten vyksta,nes taip liepė Landsbergis. Mano pasakymas durniu nėra reiškia kad čia esantys puikiai supranta kas vyksta ir tavo akla agitacija už vieną asmenį nebūtina 😄
P.s jei jau taip norisi agituoti tai geriau važiuok prie kaimo parduotuviu ten gal kažką ir įkalbėsi.

Ir vėl - jokių argumentų už ir prieš, tik naudojamas 28 metų senumo įžeidimas, kurio reikšmės jaunimas net nežino.
Kodėl aklai? Aš atidžiai stebiu Lietuvos politiką ir mano pasirinkimas yra argumentuotas. Geresnio kandidato nei Šimonytė nematau ir čia partinė priklausomybė niekuo dėta.
Tu tik dar vienas isterikas, kuriam dėl visko kalti Landsbergiai, Kubilius ir konservatoriai.
O pvz savivaldybių rinkimuose žadu konservatorių nepalaikyti, nes turiu iš kitos partijos geresnį pasirinkimą.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
5
Ačiū už paaiškinimus. Bet gal jau baikit.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 494 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
0
Zhemaitis rašė:

Ir vėl - jokių argumentų už ir prieš, tik naudojamas 28 metų senumo įžeidimas, kurio reikšmės jaunimas net nežino.
Kodėl aklai? Aš atidžiai stebiu Lietuvos politiką ir mano pasirinkimas yra argumentuotas. Geresnio kandidato nei Šimonytė nematau ir čia partinė priklausomybė niekuo dėta.
Tu tik dar vienas isterikas, kuriam dėl visko kalti Landsbergiai, Kubilius ir konservatoriai.
O pvz savivaldybių rinkimuose žadu konservatorių nepalaikyti, nes turiu iš kitos partijos geresnį pasirinkimą.

Gal galima argumenta, kuom ji geriausia? 😉
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
2
kirpejas rašė:

Gal galima argumenta, kuom ji geriausia? 😉

Visus kandidatus galima suskirstyti į 3 blokus. Dešinieji, palaikomi turtingesnių, išsilavinusių miesto gyventojų: Šimonytė, Nausėda, Auštrevičius. Auštrevičius nepersistengti, nes jis tik pastatytas nuo liberalų, kad tipo, turim savo kandidatą. Antras blokas kairieji, palaikomi provincijos ir mažiau uždirbančių: Skvernelis ir Andriukaitis, Andriukaitis, kaip ir Auštrevičius, yra iškeltas tik dėl vaizdo. Ir likę antisisteminiai, kurie surenka piktus protesto balsus iš tų, kurie skriaudžia dėl mažų išmokų. Iš jų verta paminėti tik Juozaitį, kuris pasiims didžiają dalį šių balsų ir bus 4tas, bet neturi šansų patekti į antrą turą
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
1
kirpejas rašė:

Gal galima argumenta, kuom ji geriausia? 😉

Puiki anglu kalba,ekonominis issilavinimas, apsiskaiciusi ir turinti gera humoro jausma, turinti pakankamai politines patirties. Tu man parodyk bent viena geresni kandidata? Mano nuomone nei vienas nesiekia Grybauskaites lygio, bet Simonyte turi daugiausiai kompetenciju tapti prezidentu.
Registravosi: 2011/01/24 Žinučių: 126 Padėkų: 71 Tel.: LT
Cituoti
3
Tai realiai turime tik 3 kandidatus.
Esu ne tiek kiek už Šimonytę, bet prieš Skvernelį. Jam laimėjus, o jei pateks į antrą turą, tai jo šansai tikrai realūs, nes matėme iš seimo rinkimuose vienmandačių antro turo, kai buvo balsuojama prieš, o ne už, todėl į seimą pateko ir mezgėja, ir bušido kovotojas, ir studentė Miliūtė, ir kiti žmonės be politinio raštingumo.
Laimėjus Skverneliui visą valdžia patekų į Karbauskis rankas ir tai būtų labai blogai, nes seime opozicija labai silpnai, tik Grybauskaitė dar gali atsilaikyti prieš Naisių karaliuko ambicijas
O Skvernelis būtų Karbauskis pastumdėlis, jau vien tik tai, kad Karbauskis jam nelegaliai mokėjo pinigus prieš seimo rinkimus, kad prisiviliotų jį tapti valstiečių partijos veidu.
Prezidento pagrindinė pareiga - užsienio politiką, tai Skvernelis čia būtų blogesnis variantas net už Juozaitį
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
2
Nausėda man toks slidus tipas su dirbtine šypsena. Realiai jokių politinių pažiūrų ir neaišku, kas už jo stovi. Jis surinks didžiąją dalį neapsisprendusių balsų. Ne pats blogiausias variantas iš esančių
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
1
Zhemaitis rašė:

Tai realiai turime tik 3 kandidatus.
Esu ne tiek kiek už Šimonytę, bet prieš Skvernelį. Jam laimėjus, o jei pateks į antrą turą, tai jo šansai tikrai realūs, nes matėme iš seimo rinkimuose vienmandačių antro turo, kai buvo balsuojama prieš, o ne už, todėl į seimą pateko ir mezgėja, ir bušido kovotojas, ir studentė Miliūtė, ir kiti žmonės be politinio raštingumo.
Laimėjus Skverneliui visą valdžia patekų į Karbauskis rankas ir tai būtų labai blogai, nes seime opozicija labai silpnai, tik Grybauskaitė dar gali atsilaikyti prieš Naisių karaliuko ambicijas
O Skvernelis būtų Karbauskis pastumdėlis, jau vien tik tai, kad Karbauskis jam nelegaliai mokėjo pinigus prieš seimo rinkimus, kad prisiviliotų jį tapti valstiečių partijos veidu.
Prezidento pagrindinė pareiga - užsienio politiką, tai Skvernelis čia būtų blogesnis variantas net už Juozaitį

Tai butu problemos ne tik vidaus politikoj. Juokinga tai kad Skvernelis skelbiasi apie rusu provokacijas pries ji, kai jis net angliskai nekalba. Su rusu ir lenku kalbom tai per saliu susitikimus jo net i nuotraukas nepriims, neskaitant kad jokiu normaliu kontaktu nepalaikytu su vakaru saliu lyderiais. Dabar ziuriu kaip Grybauskaite visur per UK televizija rodo, kaip ji diskutuoja apie brexit ir isreiskia savo ir visos EU nuomone. Ir bandau isivaizduot Skverneli jos vietoj. Cia jau net juokas pro asaras nebetinka.
Registravosi: 2011/01/24 Žinučių: 126 Padėkų: 71 Tel.: LT
Cituoti
12
rimvee rašė:

Puiki anglu kalba,ekonominis issilavinimas, apsiskaiciusi ir turinti gera humoro jausma, turinti pakankamai politines patirties. Tu man parodyk bent viena geresni kandidata? Mano nuomone nei vienas nesiekia Grybauskaites lygio, bet Simonyte turi daugiausiai kompetenciju tapti prezidentu.

Kolega praktiškai atsakė. Didžiulė patirtis leis gerai jaustis tarptautiniuose renginiuose ir susitikimuose su kitų valstybių vadovais. Puikus humoro jausmas, žino, kas yra Vacys Maslionka 😁 Ekonomikos žinios puikios. Principinga ir nepastumdoma. Aiškus požiūris į tarptautinę politiką.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
3
Okay, tai humoro jausmas, apsiskaitymas (cia jau labai subjektyvu ir net nezinau kaip vertinti toki teigini) ir uzsienio kalbos mokejimas yra pagrindiniai kriterijai prezidentui. Ai, ir dar labai svarbu uz ka balsuoja "turtingi" miestu gyventojai, todel ir man reikia rinktis si kandidata 😄
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
2
kirpejas rašė:

Okay, tai humoro jausmas, apsiskaitymas (cia jau labai subjektyvu ir net nezinau kaip vertinti toki teigini) ir uzsienio kalbos mokejimas yra pagrindiniai kriterijai prezidentui. Ai, ir dar labai svarbu uz ka balsuoja "turtingi" miestu gyventojai, todel ir man reikia rinktis si kandidata 😄

Blogiausia yra tai, kad daugelis net nesuvokia, kokios yra prezidento pareigos. Pvz Juozaitis varo tokią propagandą, kad tik tamsuoliai juo patikėtų, bet nesvarbu, kad dauguma jo pažadų neįvykdoma, nes tai ne prezidento kompetencija
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0