Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Prezidento rinkimai (2019)

Atsakyti Sekti temą
Manau skvernelis eis į kitą turą, nes daugiausiai balsuoja pensininkai😁
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
BaikSpamint rašė:

Už tokius bajerius reiktų liept tokiam kandidatui už savo pinigus susimokėt už rinkiminę kompaniją, kad nebešvaistyt visų gyventojų pinigų.

Tai kiek deklaruota, tai jis ir is savo kisenes ta rinkimine kompanija ir reme..Bet sutinku, taip daryti negrazu, neetiska, nekorektiska ir visaip kitaip tavo rinkeju atzvilgiu. kazkoks nuobaudu mechanizmas tokiu atveju turetu buti, kad nebutu galima taip datyti kita karta..Bet cia sachmatu partija, kur yra aukojama pieska ir tiek..
Registravosi: 2019/01/30 Žinučių: 23
Cituoti
1
Atlantas rašė:

Tai kiek deklaruota, tai jis ir is savo kisenes ta rinkimine kompanija ir reme..Bet sutinku, taip daryti negrazu, neetiska, nekorektiska ir visaip kitaip tavo rinkeju atzvilgiu. kazkoks nuobaudu mechanizmas tokiu atveju turetu buti, kad nebutu galima taip datyti kita karta..Bet cia sachmatu partija, kur yra aukojama pieska ir tiek..

Kam išviso dalyvaut rinkimuose, jei nei šansų laimėt neturi, nei noro net..
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
1
Kaip kam? Zaidimas vyksta ir tiek. Yra pagr kandidatai. Ir yra kiti, kurie turi savo rinkejus, gali pritraukti nauju dar netgi. O paskui daromas toks zingsnis, permetant savo rinkejus pagr kandidatui. Nemanau kad ir Mazuronis ar Puidokas galvoja kad laimes rinkimus. Bet dalyvauja. Vieni del reklamos parlamento rinkimams, kiti va kitam zingsniui. Kitas dalykas dar. 2turas. Tie visi kiti atkrite kandidatai su savo rinkejais gali padeti kazkuriam kitam pagr kandidatui 2 ture..Tad veltui niekas nekandidatuoja patikek, nera jie kvaili.
Registravosi: 2019/01/30 Žinučių: 23
Cituoti
2
As visiskai zalias situose rinkimuose, nesvarbu man visai kas ten taps. Bet man atrodo laimes Nauseda, nes selas reklamavo 😁 ir siaip ramus atrodo, zmonems gal labiau toks kris i aki.. galima pabandyt pastatyt 😁
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
1
Parimuojam (is interneto platybiu) 😁)

Nebūk #Nusėdęs, nesislėpk po #Skvernu.. #užIngridą
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Simonyte tai esu 99% isitikines, kad su vejeliu i antra tura iseis. Stipriausia mobilizuojanti politike, Vilniaus mere taptu be antro turo. Tuo tarpu didziausia mistika yra Nauseda. Absoliuciai nepazistu nieko, kas uz ji pasisako. Ne politikas, jokio stuburo, bbz kas jo rinkejas. Idomiai atrodo jo nepatekimo i antra tura kofas
Registravosi: 2015/04/03 Žinučių: 352 Padėkų: 115
Cituoti
3
netycia rašė:

Simonyte tai esu 99% isitikines, kad su vejeliu i antra tura iseis. Stipriausia mobilizuojanti politike, Vilniaus mere taptu be antro turo. Tuo tarpu didziausia mistika yra Nauseda. Absoliuciai nepazistu nieko, kas uz ji pasisako. Ne politikas, jokio stuburo, bbz kas jo rinkejas. Idomiai atrodo jo nepatekimo i antra tura kofas

O pažįsti bent vieną Puteikio, Pakso ar panašių veikėjų rinkėją?
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
0
BaikSpamint rašė:

O pažįsti bent vieną Puteikio, Pakso ar panašių veikėjų rinkėją?

Taip. VRK puslapi atsidarau senesniu rinkimu ir galiu analizuoti visas apylinkes.
Registravosi: 2015/04/03 Žinučių: 352 Padėkų: 115
Cituoti
0
BaikSpamint rašė:

O pažįsti bent vieną Puteikio, Pakso ar panašių veikėjų rinkėją?

O prie ko cia toks debiliskas palyginimas? Pakso reitingas 0.1 nesiektu, nezinau kiek vatniku yra tokiu, puteikio reitingas irgi plintusinis. Nauseda tuo tarpu apie 25 proc turi. Siaip uz ji balsuoja visas elitas, dideles ir labai dideles pajamas gaunantys, tinkamas kandidatas daug kam kas neturi politiniu paziuriu ir panasiai. Manobalsas.lt geriausiai iliustruoja jo pozicijas, jis tiesiog toks mister nobody, arba visiems itikti bandantis. Nieko nepriesina. Apskritai viska ka girdejau pas ji konkretesnio, tai pas miliute pries debatus kad svietimas > medikai jam butu. Daugiau jokiu normalu poziciju. Pas mane rate nemazai kas uz ji balsuotu, konkreciai tie kurie neturi politiniu paziuriu. Tuo tarpu su simonyte idomus paradoksas, kad uz ja eina ir liberalus jaunimas, ir desinieji ofc visi, taciau ir daug kairiuju eina.
Siti rinkimai siaip visiskai neidomus politine kampanija, nebelike normaliu paziuriu, politiskai ziurint vienintelis juozaitis isskiria ir deklaruoja normalias kairiasias paziuras, ko pasekoje stipriai baus skverneli. Pastarasis nesugeba net savo rinkeju susirinkti, kai andriukaitis atejo tik del to kad liepe ir tik del to, kad reikia pries EP pasiruosti. Uztat baigiant minti ir toks chaosas, kai sako, kad nezino kas nausedos rinkejas. O kas kitu rinkejai, kai nebelike politikoje normaliu paziuru deklaravimo? Visokie puteikiai deklaruoja centro kaire, kai nesugeba paaiskinti kuo centro kaire skiriasi nuo kaires. Kai desiniuju normaliu taip pat nelike, tas pats kandidatas ju i liberaluma linkes, kaip ir visa partija prie g.landsbergio.
Chaotiskas kiek tekstas gavosi, bet paliksiu kaip yra 😄
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
2
'Nauseda 25 proc. turi'. drasu tai sakyt apie noneima, kuris rinkimuose nera dalyvaves. labai tikiuosi, kad jis gaus pliuxa ir subliuks sitas oro burbulas
Registravosi: 2015/04/03 Žinučių: 352 Padėkų: 115
Cituoti
2
netycia rašė:

Taip. VRK puslapi atsidarau senesniu rinkimu ir galiu analizuoti visas apylinkes.

Kuo susiiję pažinojimas ir apylinkių analizavimas? Pats sau prieštarauji. 😁
P.S. netyčia, Ronaldo aš nekalbu apie geresnius blogesnius ir pan. man tik įdomu pasidarė ar ir kitų kandidatų rinkėjus pažįstat ir tiek 😁 No hate 😁 vietoj visų šitų ginčų komentavimų, stūmimų ir pan geriau jau Sekmadienį nepamirškit nueit prabalsuot su sveiku protu.

P.S.S dalis kandidatų net nespranta ką Lietuvos respublikos prezidentas gali daryt, kokius darbus dirba ir pan. Tada pradeda žadėt didint pencijas, mažint skurdą, emigracijas ir pan.

Mano akimis yra 2 verti kandidatai patekti į antrą turą ar laimėti, tačiau vieno iš jų kažkodėl nevirškinu, tiesiog neigiamai veikia, nors gal Lietuvai ir nauda būtų 😁
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
1
BaikSpamint rašė:

Kuo susiiję pažinojimas ir apylinkių analizavimas? Pats sau prieštarauji. 😁
P.S. netyčia, Ronaldo aš nekalbu apie geresnius blogesnius ir pan. man tik įdomu pasidarė ar ir kitų kandidatų rinkėjus pažįstat ir tiek 😁 No hate 😁 vietoj visų šitų ginčų komentavimų, stūmimų ir pan geriau jau Sekmadienį nepamirškit nueit prabalsuot su sveiku protu.

P.S.S dalis kandidatų net nespranta ką Lietuvos respublikos prezidentas gali daryt, kokius darbus dirba ir pan. Tada pradeda žadėt didint pencijas, mažint skurdą, emigracijas ir pan.

Mano akimis yra 2 verti kandidatai patekti į antrą turą ar laimėti, tačiau vieno iš jų kažkodėl nevirškinu, tiesiog neigiamai veikia, nors gal Lietuvai ir nauda būtų 😁

As jau balsavau uz Simonyte. puikiai ja zinau daug metu, afigiena destytoja, minciu destymo tempas ir kokybe kosmine. todel man ir kyla abejones, kiek nausedai liks balsu elitiniame desiniuju flange, kai jis viskuo simonytei nusileidzia. argumentas uz ji bus turbut, kad turi seima, isvaizda (nors man jis ziurkiasnukis) ar jo lytis.
Registravosi: 2015/04/03 Žinučių: 352 Padėkų: 115
Cituoti
1
netycia rašė:

As jau balsavau uz Simonyte. puikiai ja zinau daug metu, afigiena destytoja, minciu destymo tempas ir kokybe kosmine. todel man ir kyla abejones, kiek nausedai liks balsu elitiniame desiniuju flange, kai jis viskuo simonytei nusileidzia. argumentas uz ji bus turbut, kad turi seima, isvaizda (nors man jis ziurkiasnukis) ar jo lytis.

Manau tikrai nebūtina patyčių taikyt 😁 Šimonytė puikus variantas mano manymu, bet nemanau kad pavyks per pirmą turą kažkuriam laimėt, todėl mano nuomone kad Lietuvai naudingiausia būtų atrame ture Šimonytę ir Nausėdą turėt. O tada jau kaip dievas duos 😁 Nes Lietuvoje jei Skvernelis pateks į antrą turą, o mūsų pilietiškumas mažas ir balsuoja labai mažai piliečių, tada atsirastų labai didelė tikimybė, kad turėtume angliškai nekalbantį, patirties politikoje neturintį, užsienio politikoje patirties išviso neregėjusį prezidentą 😁 Todėl Šimonytės ir jos rinkėjų noras visais būdais apjuodinti būtent Nausėdą yra visiškai nenaudingas Lietuvai 😁
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
0
BaikSpamint rašė:

Manau tikrai nebūtina patyčių taikyt 😁 Šimonytė puikus variantas mano manymu, bet nemanau kad pavyks per pirmą turą kažkuriam laimėt, todėl mano nuomone kad Lietuvai naudingiausia būtų atrame ture Šimonytę ir Nausėdą turėt. O tada jau kaip dievas duos 😁 Nes Lietuvoje jei Skvernelis pateks į antrą turą, o mūsų pilietiškumas mažas ir balsuoja labai mažai piliečių, tada atsirastų labai didelė tikimybė, kad turėtume angliškai nekalbantį, patirties politikoje neturintį, užsienio politikoje patirties išviso neregėjusį prezidentą 😁 Todėl Šimonytės ir jos rinkėjų noras visais būdais apjuodinti būtent Nausėdą yra visiškai nenaudingas Lietuvai 😁

Na juk pastaruosius 10 metų turėjome puikiai angliškai kalbančią, patirties politikoje turinčią ir užsienio politikoje patirtį regėjusią prezidentę. Bet čia tik CV įrašai, o kur rezultatai..? Aš įžvelgiu tik labai stiprią krizę užsienio politikoje - apie vidaus politiką gal net nereikia pradėti, nes pernelyg viskas akivaizdu. Gera ir paprasta buvo A. Valinsko mintis vakar: "Blogiau jau nebus.". Aš irgi taip manau.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
7
BasketballPRO rašė:

Na juk pastaruosius 10 metų turėjome puikiai angliškai kalbančią, patirties politikoje turinčią ir užsienio politikoje patirtį regėjusią prezidentę. Bet čia tik CV įrašai, o kur rezultatai..? Aš įžvelgiu tik labai stiprią krizę užsienio politikoje - apie vidaus politiką gal net nereikia pradėti, nes pernelyg viskas akivaizdu. Gera ir paprasta buvo A. Valinsko mintis vakar: "Blogiau jau nebus.". Aš irgi taip manau.

Na tavo nuomonę nurašau iškarto 😁 nepyk. Tu irgi iš tų rinkėjų kur nevisai supranti ką Lietuvoje veikia prezidentas ir kokios jo galios. "apie vidaus politiką gal net nereikia pradėti" viską puikiai parodo tavo žiniose.
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
3
netycia rašė:

As jau balsavau uz Simonyte. puikiai ja zinau daug metu, afigiena destytoja, minciu destymo tempas ir kokybe kosmine. todel man ir kyla abejones, kiek nausedai liks balsu elitiniame desiniuju flange, kai jis viskuo simonytei nusileidzia. argumentas uz ji bus turbut, kad turi seima, isvaizda (nors man jis ziurkiasnukis) ar jo lytis.

Tu visiskai ad hominen taikai nausedos atzvilgiu, todel objektyviai negali vertint. Ne prie ko ta seima ir lytis, kalbant tarp musu, nes mes siek tiek aukstesniame diskusijos lygyje galim buti, bet tarp kitko ir mano mociute, issiliavinusi moteris, sovietmieciu gerai stovejusi del savo gabumu, geriau renkasi nauseda del sio pagrindo, kad 'bobos ir dar senmerges jau nereik', kas yra slykstu ir diskusija su ja nutruksta. Bet pereikim normalesniu temu.
Tu matai kaip puikia destytoja simonyte ir puiki politine patirtis. Bet nauseda yra irodes verte dviem lygmenimis, kas mane visiskai zavi. Jis pasieke auksciausias pareigas LB, ka aisku padare ir simonyte, bet veliau irode tai ir privaciam versle. Jis turi tikrai geresniu savybiu kaip pvz, kad susirinktu geriausia prezidentine komanda is visu siu kandidatu, nes auksciausio lygio tiek pareigos LB tiek privaciam versle ir pazinciu pridejo ir ismoke kitu dalyku svarbiu, kaip dirbti stiprioje komandoje.
Nauseda nera priemes nepopuliariu sprendimu ir visad kalbejo is patogios pozicijos tiek krizes metu, tiek po jos. Nu kad ir kaip bebutu cia didele dali balsu praranda simonyte, nes zmones nevertina racionaliai kokiu metu ji buvo finminas.
Nauseda ne tik desiniuju balsu gauna, kas yra akivaizdi klaida, jis dubliuojasi su simonyte, ko pasekoje gauna desines balsu, bet antram ture pries ja gautu visus kitus balsus. Dar nekalbu kiek balsu gautu, kurie eina pries simonyte, kad ir kaip ten bebutu.
Ir pagrindinis, kad cia esme, net ne pirmas turas. Ta ir bookai vertina objektyviai, kad pirmam ture gali simonyte ir aplenkt ji. Visa esme, kad simonyte net ir kokius 35proc surinkus balsu (hipotetinis scenarijus) ir isejus i antra tura su nauseda, kuris, vel hipotetiskai, tarkim turetu 20proc pirmame, turbut turetu vis tiek didesnius sansus laimeti. Nu gal ne visai taip, bet as manau, prisideti antram ture balsu kaip niekad sunku bus simonytei. Nu cmon skvernelio, juozaicio, puteikio, puidoko, jau nekalbant apie andriukaicio balsus tikrai nenueis jai, kas gali nueiti tai mazuronio, nes tas senas liberalas, bet kiek daug racionaliu zmoniu balsuotu uz mazuroni as nezinau. Taigi cia ne pirmam ture spresis viskas, taciau su gan teisinga laikysena, manau, simonyte daug apverte visko debatuose, o ir atakuojanciu ja mazai buvo. Nauseda per daug nesugebejo konfrontuoti su ja, kas ir gali buti jo peilis.
Man kazkaip baisiausia ne del to, ar laimes ji ar ar nauseda, nes abu butu visiskai provakarietisi, proes ir tt, bet baisiau, kad neateitu skvernelis, nes jau matau, kaip visokie neispruse oligarchiniai diktatoriai, kaip matijosaitis tampa praimais..
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
5
BaikSpamint rašė:

Na tavo nuomonę nurašau iškarto 😁 nepyk. Tu irgi iš tų rinkėjų kur nevisai supranti ką Lietuvoje veikia prezidentas ir kokios jo galios. "apie vidaus politiką gal net nereikia pradėti" viską puikiai parodo tavo žiniose.

Nereiktu taip akivaizdziai sakyti, politine galia siokia tokia turi, nes esam pusiau prezidentine parlamentine respublika ar kaip ten sako .. esme, kad vetuodama kai kuriuos istatymus, ji rodo savo politine laikysena, o dazniausiai prezidente (ne kadencijos pabaigoje) buna stiprus autoritetas leidziamajai valdziai. Ir kartais nors to ir neusprantam bet pvz zinutes masiuliui (kad trauktu skalikus) rodo kaip artimai dalyvauja ir vidinese batalijose prezidentas pas mus. Del uzsienio politikos tai nesakyciau, kad ji silpna buvo. Su linkevicium vykdo puikia uzsienio politika, gal net geriausia nepriklausomybes laikais.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
2
Ronaldo7 rašė:

Nereiktu taip akivaizdziai sakyti, politine galia siokia tokia turi, nes esam pusiau prezidentine parlamentine respublika ar kaip ten sako .. esme, kad vetuodama kai kuriuos istatymus, ji rodo savo politine laikysena, o dazniausiai prezidente (ne kadencijos pabaigoje) buna stiprus autoritetas leidziamajai valdziai. Ir kartais nors to ir neusprantam bet pvz zinutes masiuliui (kad trauktu skalikus) rodo kaip artimai dalyvauja ir vidinese batalijose prezidentas pas mus. Del uzsienio politikos tai nesakyciau, kad ji silpna buvo. Su linkevicium vykdo puikia uzsienio politika, gal net geriausia nepriklausomybes laikais.

Taip galbūt ir dalyvauja. Tačiau su tuo Vetavimu yra šiokių tokių niuansų. Vetuojant pirmą kartą įstatymas grįžta nagrinėjimui į seimą. Bet jei antrą kart pateikia tą patį įstatymą (nei kiek nepakeistą) prezidentei ir ji vėl nori Vetuoti, tuomet ji privalo paleisti seimą. Taigi tos galios tokios gana surištomis rankomis.. 😁
O dėl užsienio politikos pritariu, tikrai puikiai Grybauskaitė atstovavo Lietuvą. taip pat ji turėjo labai didelį autoritetą tarp kitų šalių vadovų. Tokį autoritetą retam tokios mažos šalies vadovui pavyksta užsitarnauti.
Lietuvoje Prezidentas skirtas užsienio politikai ir tik minimaliai vidaus politikai (ministrų tvirtinimui, vetavimui ir dar nuomonės išreiškimui viešai tikintis, kad bus kai kuriais klausimais į ją atsižvelgta)
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
0
BaikSpamint rašė:

Taip galbūt ir dalyvauja. Tačiau su tuo Vetavimu yra šiokių tokių niuansų. Vetuojant pirmą kartą įstatymas grįžta nagrinėjimui į seimą. Bet jei antrą kart pateikia tą patį įstatymą (nei kiek nepakeistą) prezidentei ir ji vėl nori Vetuoti, tuomet ji privalo paleisti seimą. Taigi tos galios tokios gana surištomis rankomis.. 😁
O dėl užsienio politikos pritariu, tikrai puikiai Grybauskaitė atstovavo Lietuvą. taip pat ji turėjo labai didelį autoritetą tarp kitų šalių vadovų. Tokį autoritetą retam tokios mažos šalies vadovui pavyksta užsitarnauti.
Lietuvoje Prezidentas skirtas užsienio politikai ir tik minimaliai vidaus politikai (ministrų tvirtinimui, vetavimui ir dar nuomonės išreiškimui viešai tikintis, kad bus kai kuriais klausimais į ją atsižvelgta)

Maisai ir labai stipriai. Prezidente vetuoja ir siulo pataisas, negali vetuoti tiesiog savaime, taciau seimas gali ignoruoti jos siulymus ir priimti istatyma toki kaip yra, tam man atrodo reikia 1/2 visu seimo nariu balsu (ne dalyvaujanciu daugumos, o nuo visu seimo nariu). Apie jokius paleidimus seimo nera kalbos. Juk ne diktaturoj gyvenam, o valdzios padalintos ir neturi tokiu galiu prezidentas.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0