Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Sutartos varžybos

Atsakyti Sekti temą
Ant "Palangos" klubo krenta įtarimų šešėlis

embeded-image

Vienas A lygos autsaiderių "Palangos" klubas sulaukė įtarimų dėl galimai sulaužytų sąžiningo žaidimo principų, o tyrimo ėmėsi Lietuvos futbolo federacija.

Laidoje "Laikas futbolui" LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius atskleidė, jog didelio susidomėjimo ir įtarimų sulaukė "Palangos" klubo rungtynės Lietuvos taurės pusfinalyje su Gargždų "Banga".

"Palangos klubo pradėtas vidinis tyrimas yra sveikintinas, bet praktika rodo, kad tie vidaus tyrimai paprastai ir baigiasi vidaus tyrimais. Pakeičiamas vienas kitas žaidėjas, bet problemos tai neišsprendžia.

Todėl LFF deda pastangas, kad į tyrimą įsitrauktų ir policija. Turime priimtą įstatymą, baudžiamąsias priemones, todėl tikiu, kad tai padės. Vienas precedentas galėtų padėti išspręsti problemą, nes žmonės prieš darydami tai, pagalvos apie galimas pasekmes", - kalbėjo E. Stankevičius.

Minėtame LFF taurės pusfinalyje "Palanga" Gargžduose "Bangos" ekipai pralaimėjo 0:2, vieną įvartį praleisdama 87-ą, kitą - jau 4-ą teisėjo pridėto laiko minutę.

Neatmestina, kad gali būti tiriama ir daugiau šio sezono "Palangos" komandos rungtynių
Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
3
Šiek tiek aukščiau rašėme apie 2019 m. rugpjūčio 12 d. A lygos rungtynes tarp Panevėžio ir Palangos klubų. Tegul komisija pasidomi ir jomis, tikrai atkas šį tą įdomaus.
flashscore.com/match/feXqWoMQ/#match-summary
Cituoti
0
Panevezio ir Palangos rungtyniu ml Live kof. skaicius reiketu prideti. Kur galiausiai siaim ivykiui buvo sustabdytas statymu priemimas likus 5 min iki pirmo seimininku ivarcio. Pacios platformos saugikliai suveike
Cituoti
1
Yra minėtų "Panevėžio" - "Palangos" rungtynių vaizdo įrašas. Galite patys viską pamatyti, išgirsti bei įvertinti:
youtube.com/watch?v=OiX6mPJC-Gk
Cituoti
0
Cia uzsiroviau ant fix'o statydamas live uz pirmos komandos over 55 taskus...
per 4-a kelini vien baudu mete 14, o bendrai per visa 4-a kelini sukrapste 6 taskus... man reikejo bent 11-os... 😁
mpbl.web.geniussports.co...F1347269%2Fplaybyplay%3F
Cituoti
1
UEFA nariai tarėsi kaip kovoti su sutartomis varžybomis

embeded-image

Šią savaitę Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius ir federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius dalyvavo UEFA surengtame neeiliniame posėdyje Šveicarijoje, kuriame šios tarptautinės futbolo organizacijos atstovai, nacionalinių federacijų vadovai drauge su teisėsaugos pareigūnais, diskutavo kaip užkirsti kelią sutartoms varžyboms bei manipuliacijoms siekiant paveikti rungtynių rezultatą. Posėdyje taip pat dalyvavo kriminalinės policijos bei generalinės prokuratūros atstovai iš Lietuvos bei kitų valstybių.

„Lietuvos futbolo federacija, kartu su UEFA ir toliau yra pasiruošusi kovoti su manipuliacijomis siekiant paveikti rungtynių rezultatą. Mūsų tikslas išlieka toks pat – užtikrinti futbolo gerbėjų bei suinteresuotų šalių pasitikėjimą ir išsaugoti sąžiningo žaidimo esmę“, - teigė federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Generalinis sektretorius Edgaras Stankevičius pabrėžė, kad tiek LFF, tiek UEFA laikosi skaidraus žaidimo principo ir šiuo metu yra taikomos visos prevencinės priemonės, siekiant sustabdyti futbolo pasaulyje pasitaikančias manipuliacijas rezultatu. „UEFA inovatyviai kovoja su sutartomis rungtynėmis bei galimai daromu poveikiu prieš rungtynes ar jų metu. Šiuo klausimu esame kategoriški – futbole nėra vietos iš anksto sutartam rezultatui“, - pažymėjo E. Stankevičius.

Pasak Lietuvos futbolo federacijos atstovų, ypač sveikintinas teisėsaugos institucijų dėmesys šiai problemai. „Tik suvieniję jėgas su teisėsaugos pareigūnais, galėsime užkardyti kelią tokiems sukčiavimams“, - pabrėžė LFF prezidentas T. Danilevičius.


Įsigyti knygą sutartosrungtynes.lt
Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
1
Futbole nėra vietos iš anksto sutartam rezultatui... cia marse ar veneroje?
Cituoti
3
Neregėtas sutartų rungtynių skandalas Lietuvoje: "Atlantas" ir "Palanga" pašalinti iš A lygos, klubams skirtos milžiniškos baudos

eurofootball.lt/naujieno...milziniskos-baudos/73616
Cituoti
2
Gaila, bet visiškai nesimato futbolo progreso, tik nuoseklus dugnas ir dar didesnis jo pramušinėjimas.
Cituoti
1


Cituoti
0
Rusijoje nuskambėjo sutartų rungtynių skandalas

embeded-image

Tulos „Arsenal“ klubas sulaukė griežtų sankcijų.

Oficialiai pranešta, jog Rusijos ekipa už sutartas rungtynes buvo pašalinta iš antrosios Rusijos Superlygos pirmenybių.

Teigiama, jog komanda nusižengė mače prieš Stavropolio „Dinamo“ klubą.

Lygos vadovai nusprendė anuliuoti „Arsenal“ ir „Dinamo“ rezultatą bei įskaičiuoti abiem klubams techninius pralaimėjimus.

Griežtų bausmių sulaukė ir Tulos komandos krepšininkai Pavelas Krykovas, Dmitrijus Rytenko ir Jegoras Ščerbinskis, kurie diskvalifikuoti iki kitų metų vasaros. Likę komandos krepšininkai atsipirko įspėjimais.

„Arsenal“ komandos treneris Viktoras Uskovas diskvalifikuotas iki 2021 m. gruodžio 31 dienos, „Dinamo“ vairininkas Aleksandras Sosninas - iki ateinančios vasaros.

Stavropolio komanda įspėta, jog nusižengimui pasikartojus, ji taip pat bus pašalinta iš pirmenybių.

Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
13
Uz tokias varzybas tie keli ziurovai galejo su kepuremis apmetyt uz toki zaidima
Cituoti
0
Teko skaityt prevencijos rašta kuri siunčia Europos reguliojančios instancijos lažybu bendrovem, tai ten viskas liudna…
Cituoti
0
Dirbi lazybu bendrovej?
Cituoti
4
bungalas rašė:

Dirbi lazybu bendrovej?

Investoju i ši versla ir duomiosiu procesasai, šio metu valdau tinkla mažu proektu;
Cituoti
0
SUTARTOS LEDO RITULIO RUNGTYNĖS BALTARUSIJOJE BAIGĖSI BAUDŽIAMAJA BYLA

statymai.com/naujienos/s...aigesi-baudziamaja-byla/
Cituoti
1