Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

1000 to 10000 € per 7 dienas (by maxlimit)

Atsakyti Sekti temą
Zhemaitis rašė:

Nebūtų geriau buvę statyti 350, kad laimėjimas nesiektų 1k?

Mano klaida, neperžiūrėjau galutinių koeficientų statydamas, o konsultantė neįspėjo.
Registravosi: 2018/03/28 Žinučių: 29
Cituoti
0
Rangas rašė:

Matyt zinojo,kad nepaeis : D

Prisijunk prie diskusijų po rungtynių. 😁
Registravosi: 2018/03/28 Žinučių: 29
Cituoti
0
maxlimit rašė:

Prisijunk prie diskusijų po rungtynių. 😁

Butinai,as juk uz Moroni pasidejes ir prognoze ikeles : )
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
0
Rangas rašė:

Butinai,as juk uz Moroni pasidejes ir prognoze ikeles : )

Pristatydamas save, kaip ekspertu galėjai, bent analizę parašyti. Ar čia "ekspertams" puslapio taisyklės negalioja ?
Registravosi: 2018/03/28 Žinučių: 29
Cituoti
-2
maxlimit rašė:

Pristatydamas save, kaip ekspertu galėjai, bent analizę parašyti. Ar čia "ekspertams" puslapio taisyklės negalioja ?

Tu gal perskaityk pats tas taisykles iki galo 😁 Taip, ekspertai gali nerašyt prognozės.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
0
maxlimit rašė:

Pristatydamas save, kaip ekspertu galėjai, bent analizę parašyti. Ar čia "ekspertams" puslapio taisyklės negalioja ?

Galioja: f) jei turite virš +200 arba esate ekspertas, turite teisę į prognozes be aprašymų.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
1
maxlimit rašė:

Sveiki, nauja darbo savaitė prasideda ir tęsiu savo šou. 1 diena pailsėjęs, šiandien vėl intensyviai atliksiu statymus. Po 3 dienų iššūkio ir 1 poilsio mūsų bankas 2708 EUR. Kad šou padaryti, dar tikroviškesni įkeliu šiandienos atlikto statymo nuotrauką. Kombinacija iš dviejų teniso rungtynių pergalių.

embeded-image

Draugiskas tau patarimas,niekada nedubliuok ivykiu.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
0
Laukiu „ekspertų“ diskusijų ir komentarų po rungtynių. Kalbėti visi mokam, o vat sėkmingai pliusuoti iš lažybų - mažam procentui šio puslapio lankytojų išeina. 😁
Registravosi: 2018/03/28 Žinučių: 29
Cituoti
0
maxlimit rašė:

Laukiu „ekspertų“ diskusijų ir komentarų po rungtynių. Kalbėti visi mokam, o vat sėkmingai pliusuoti iš lažybų - mažam procentui šio puslapio lankytojų išeina. 😁

Nematau prasmės diskutuot su tavim ir komentuot kažką šioje temoje,nes bendrauji su manim kaip su minusiniu lošėju,turinčiu minus 900u.Sėkmės lažybose.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
1
maxlimit rašė:

Laukiu „ekspertų“ diskusijų ir komentarų po rungtynių. Kalbėti visi mokam, o vat sėkmingai pliusuoti iš lažybų - mažam procentui šio puslapio lankytojų išeina. 😁

Na.. šiandien įrodei, kad geriau būtum labdarai tuos 400 eurų paaukojęs, nei arogantiškai ant visų purvus pildamas pralošęs..
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
Na gal tyčiotis su tom labdarom nereikia. Nedaug trūko iki pergalės. O apskritai šiam žmogui sekasi neblogai tik tenise nelabai orientuojasi ir prematch. O live futbolą statant tikrai pliusina, dar gal ir krepšinyje live tik neseku tiek daug įvykių čia. Šiaip nesuprantu kodėl visi į tą tenisą lendą. Aš nemažai išmanau bet pasigirt kad pliusuoju daug iš to negalėčiau. Gal paaiškintų autorius koks ryšis su tenisu kodėl ten lendama ir iš kur antrines futbolo lygas išmano?
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
1
Jacob Win rašė:

Na gal tyčiotis su tom labdarom nereikia. Nedaug trūko iki pergalės. O apskritai šiam žmogui sekasi neblogai tik tenise nelabai orientuojasi ir prematch. O live futbolą statant tikrai pliusina, dar gal ir krepšinyje live tik neseku tiek daug įvykių čia. Šiaip nesuprantu kodėl visi į tą tenisą lendą. Aš nemažai išmanau bet pasigirt kad pliusuoju daug iš to negalėčiau. Gal paaiškintų autorius koks ryšis su tenisu kodėl ten lendama ir iš kur antrines futbolo lygas išmano?

Aš ir neturėjau omenyje kad gerai ar blogai jam sekas, aš pabrėžiau aroganciją kitų portalo lankytojų atžvilgiu. Šaunu, kad ima pinigus iš bookų, tačiau pagarba kitų lankytojų atžvilgiu irgi reikalinga.
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
1
Šį kartą pritrūko sėkmės, tačiau anyway savo tikslą, vis tiek pabaigsiu. Šiandien lysiu į lažybos gyvai, todėl dar kartą paraginu SEKTI TEMĄ, nes bus tikrai smagu. 😉

Čia aš ne dėl to, kad kažką įžeisčiau. O tik tam, kad pakelčiau aktyvumą forume, kas man puikiai sekasi.
Registravosi: 2018/03/28 Žinučių: 29
Cituoti
1
10. Sport Rosario - Sporting Cristal (live) // Bet365 300
Sporting Cristal @ 2.75

Kokia prasme statyti "live" su 2,75, jei pries rungtynes kofas didesnis? O ivartis imustas jau 13 minute.
Registravosi: 2015/07/14 Žinučių: 183 Tel.: LT
Cituoti
0
aazuolas rašė:

10. Sport Rosario - Sporting Cristal (live) // Bet365 300
Sporting Cristal @ 2.75

Kokia prasme statyti "live" su 2,75, jei pries rungtynes kofas didesnis? O ivartis imustas jau 13 minute.

Turbūt todėl, kad patį statymą atliko ne prieš rungtynes, o LIVE ir su tokiu koef kokį parašė.. juk ne prognozes rašo, o savo challengą vykdo.
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
MR. K rašė:

Turbūt todėl, kad patį statymą atliko ne prieš rungtynes, o LIVE ir su tokiu koef kokį parašė.. juk ne prognozes rašo, o savo challengą vykdo.

Tai gal but, bet kas deda live statyma per pirmas 13 futbolo rungtyniu minuciu? ivartis imustas 13 minute. kazkaip man nesidelioja. Bet tiek to.
Viskas gerai su chalengais, bet kai pilna forume info apie visokius facebook sukciu ir kt., pradedi atidziau ziuret 😁
Sekmes 😁
Registravosi: 2015/07/14 Žinučių: 183 Tel.: LT
Cituoti
2
aazuolas rašė:

Tai gal but, bet kas deda live statyma per pirmas 13 futbolo rungtyniu minuciu? ivartis imustas 13 minute. kazkaip man nesidelioja. Bet tiek to.
Viskas gerai su chalengais, bet kai pilna forume info apie visokius facebook sukciu ir kt., pradedi atidziau ziuret 😁
Sekmes 😁

Turbūt, tas kas nespėja pasidėti prieš rungtynes ?
Registravosi: 2018/03/28 Žinučių: 29
Cituoti
0
maxlimit rašė:

Šį kartą pritrūko sėkmės, tačiau anyway savo tikslą, vis tiek pabaigsiu. Šiandien lysiu į lažybos gyvai, todėl dar kartą paraginu SEKTI TEMĄ, nes bus tikrai smagu. 😉

Čia aš ne dėl to, kad kažką įžeisčiau. O tik tam, kad pakelčiau aktyvumą forume, kas man puikiai sekasi.

Ar tikrai tik dėl to jog pagyvinti forumą?

"Draugą" pareklamuoti pas mus grupėje užsimanei irgi tik šiaip, kad pagyvinti grupę jo? 😁

embeded-image

"Draugo" coveris viską pasakantis 😄

embeded-image

Iškart įspėju, nors kiek paslysi puslapyje, būsi užbanintas.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6255 Tel.: LT
Cituoti
5
Tai jau gaučiau nuolaida stafkėm?
bet labai sunku ka nors suprasti pas jį nes stafkės nuo 80eu iki 1500, dar ok būtų viskas bet , kad taip išvien šokinėja pas jį. Turi gerų pickų bet turi ir tragiškų, nuomonė nano, kad tai pažengęs megėjas bet tikrai ne profesionalas
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
0
Benzema rašė:

Ar tikrai tik dėl to jog pagyvinti forumą?

"Draugą" pareklamuoti pas mus grupėje užsimanei irgi tik šiaip, kad pagyvinti grupę jo? 😁

embeded-image

"Draugo" coveris viską pasakantis 😄

embeded-image

Iškart įspėju, nors kiek paslysi puslapyje, būsi užbanintas.

Tas Gumbas tai neblogas toks, " Turiu aukštos informacijos , statau 30% banko "
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
2